سپتامبر 26, 2022
عکس کلاژ

۷ تا از بهترین برنامه های عکس کلاژ

بهترین بهترین برنامه عکس کلاژ یک ابزار عالی برای علاقه مندان به عکس و کاربران رسانه های اجتماعی است. آنها به شما اجازه می دهند چندین عکس را به طور همزمان به اشتراک بگذارید یا نمایش دهید. استفاده از تمام برنامه های کولاژ عکس در لیست زیر آسان است و دارای چندین ویژگی برای ایجاد کلاژهای منحصر به فرد در چند ثانیه است. با ما همراه باشید.
سپتامبر 21, 2022

۶ تا از مهم ترین تجهیزات دوربین برای مبتدیان

هیچ کس نمی تواند انکار کند که برای گرفتن عکس نیاز به تجهیزات است. حداقل به دوربین و لنز نیاز دارید، اما ملاحظات مهمی مانند نرم افزار و سایر لوازم جانبی نیز وجود دارد. این مقاله به ضروری ترین و مهم ترین تجهیزات دوربینی که برای عکاسی نیاز دارید می پردازد. با ما همراه باشید.
سپتامبر 20, 2022
عکس های حرفه ای از محصولات

چگونه می توان با یک منبع نوری عکس های حرفه ای از محصولات گرفت

مهم ترین نکنه در هر ژانر عکاسی منابع نوری هستند؛ اگر اطلاعاتی کافی در مورد ویژگی های نور و نحوه ی استفاده از آن را بدانید؛ می توانید حرفه ای ترین تصاویر را ثبت کنید، اما اگر دانش کافی را نداسته باشید ممکن است تار ترین و بی کیفیت ترین تصاویر را بگیرد؛ در این مقاله
سپتامبر 19, 2022
فوکوس Al Servo

فوکوس Al Servo چیست؟

وقتی شروع به عکاسی پیشرفته می کنید، بیشتر نگران چیزهایی مانند ترکیب بندی و تنظیمات دوربین هستید. درک حالت های مختلف فوکوس دوربین به شما کمک می کند تا سطح عکاسی خود را ارتقا دهید. در اینجا ما در مورد فوکوس Al Servo همان سیستم اتوفوکوس پیوسته توضیح داده ایم؛با ما همراه باشید.
سپتامبر 18, 2022
هود لنز

هود لنز و کاربردهای آن

یکی از مرسوم ترین تجهیزات عکاسی، هود لنز است. قطعه ای پلاستیکی یا از جنس فلز است که در جلو لنز نصب می شود و آن را حرفه ‌ای ‌تر نشان می ‌دهد هود لنز گفته می شود. اما هود چیزی فراتر از ظاهر است. فقط برای نام بردن از یک مزیت، این وسیله این است که می توانند تفاوت عمده ای در کیفیت تصویر ایجاد کنند. هدف اصلی یک هود این است که جلوی لنز شما را به گونه ای فیلتر کند تا از ...
سپتامبر 14, 2022
عکاسی پنجره هواپیما

۶ نکته کاربردی برای عکاسی پنجره هواپیما

همه عاشق گرفتن عکس های زیبا از پنجره هواپیما هستند، زیرا این شکل تصاویر در رسانه های یاجتماعی بسیار بیننده دارد، و یک داستانی عالی را روایت می کنند، به علاوه هیجان سفر به یک مقصد عکاسی شگفت انگیز را به تصویر می کشند. اما عکاسی پنجره هواپیما به سادگی نشان دادن دوربین و ضربه زدن روی شاتر نیست. با ما همراه باشید.
سپتامبر 10, 2022

۶ اثر عکاسی تبلیغاتی در کسب و کار شما

عکس های تبلیغاتی باکیفیت و چشم نواز هستند به طوری که پیام برند از طریق مشتریانی که با تبلیغ درگیر می شوند، ارائه می شود. عصر دیجیتال راه‌حل‌های موثری را معرفی کرده است که می‌تواند از قدرت ذاتی تبلیغات عکس استفاده کند و آنها را برای توجه بیشتر به مخاطبان گسترده‌تر نشان دهد.
سپتامبر 10, 2022
فیلترهای عکاسی

۵ تا از مزایای استفاده از فیلترهای عکاسی در هنگام عکس گرفتن

سپتامبر 7, 2022
7 تکنیک عکاسی در پاییز

۷ تکنیک عکاسی در پاییز

شاید برای شما هم سوال شده است که چگونه می توان از یک فیلتر ساده برای نشان دادن رنگ های دوست داشتنی پاییزی استفاده کرد؟ چگونه می توان تنظیمات تعادل رنگ سفید خود را برای تصاویر گرم زیبا تنظیم کرد؟ چگونه می توان با تعقیب نور مناسب عکس های شگفت انگیزی ایجاد کرد؟ اگر میخواهید عکاس حرفه ای پاییز شوید با ما همراه باشید.
سپتامبر 5, 2022
عکاسی پرتره محیطی

تکنیک های خلاقانه عکاسی پرتره محیطی

هنگام گفتن داستان با پرتره، گاهی اوقات بهتر است کوچکنمایی کنید. ترکیب عناصر محیط اطراف وقتی به درستی انجام شود بسیار تاثیرگذار است و برای عکاسان مستند و خبری رایج است. پرتره‌های محیطی معمولاً به عنوان عکس‌هایی از افراد تعریف می‌شوند که در زوایای بازتر یا فضای باز گرفته شده‌اند، و به بسیاری از عناصر اجازه می‌دهند تا در تعیین اینکه چه کسی هستند، نقش داشته باشند.
سپتامبر 4, 2022
f-stop

f-stop یا اف استاپ چیست؟

وقتی صحبت از عکاسی می شود، اصطلاحات جدیدی برای یادگیری وجود دارد: نوردهی (تغییر مسیر داخلی)، سرعت شاتر (تغییر مسیر داخلی)، ISO و f-stop. برخی از این اصطلاحات بیشتر از سایرین خود توضیحی هستند. برای بسیاری از مبتدیان، اف استاپ یکی از اصطلاحات پیچیده است، بنابراین بیایید به اصول اولیه بازگردیم و درک کاملی از اف استاپ به شما ارائه دهیم.
سپتامبر 4, 2022
تجهیزات نورپردازی عکاسی : راهنمای ضروری

تجهیزات نورپردازی عکاسی : راهنمای ضروری