طراحی لیبل حرفه ای ، خاص

طراحی لیبل از این جهت اهمیت دارد که اولین چیزی که به چشم مشتری می آید پوشش و بسته بندی آن محصول است که بیینده به هنگام مشاهده از آن تاثیر می گیرد. جدای از کیفیت کالای شما که بسیار تعیین کننده می باشد، سهم طراحی برچسب  ، لیبل از این تاثیر گذاری بسیار قابل توجه است. متناسب بودن و هماهنگی محتوای کالا و طراحی روی جلد آن یکی از ملزومات Label design می باشد که باید در نظر گرفته شود. تیم خلاق مجموعه مدرن طرح شما را در دستیابی به اهداف بلند پروازتان همراهی می کند.

کلیه خدمات طراحی انواع لیبل  :  طراحی لیبل مواد غذایی ،  لیبل بطری ،  لیبل محصولات غذایی

برای سفارش طراحی برچسب یا لیبل با ما تماس بگیرید.  

تماس با کارشناسان طراحی
۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱
۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱

تماس مستقیم با واحد فروش : ۸۰ ۴۶ ۳۲۳ ۰۹۱۲

طراحی لیبل زعفران

طراحی لیبل زعفران

طراحی لیبل

طراحی لیبل مایع ظرفشویی

 

طراحی لیبل

نمونه شرکت بوریتو

طراحی لیبل

 

طراحی لیبل

دلشیدان زیتون


طراحی لیبل خرما

طراحی لیبل خرما

 

طراحی لیبل زعقران

نمونه دوم زرین دانه زنگبار

 

نمونه قوطی کنسرو لوبیا دلشیدان

نمونه قوطی کنسرو لوبیا دلشیدان


طراحی لیبل سس

طراحی لیبل سس

طراحی لیبل

طراحی لیبل مواد شوینده

طراحی لیبل مواد شوینده

طراحی لیبل مواد شوینده

 

نمونه طراحی لیبل آب معدنی

نمونه طراحی لیبل آب معدنی

 

طراحی لیبل خارجی

طراحی لیبل خارجی

لیبل خارجی

لیبل خارجی

طراحی لیبل خارجی

طراحی لیبل دلشیدان

 

طراحی لیبل

طراحی لیبلطراحی لیبل

 

طراحی لیبل

لیبل مواد غذایی ، تن ماهی

طراحی لیبل مواد غذایی

طراحی لیبل قارچ

طراحی لیبل قارچ

طراحی لیبل

 

تماس با کارشناسان طراحی
۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱
۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱
تماس مستقیم با واحد فروش : ۸۰ ۴۶ ۳۲۳ ۰۹۱۲

طراحی لیبل مواد شوینده طرح دوم

طراحی لیبل مواد شوینده طرح سوم

طراحی لیبل پودر قهوه

طراحی لیبل لوازم آرایشی

طراحی لـیبل مواد غذایی

 لیبل مواد غذایی نسبت به دیگر خدمات طراحی لـیبل کمی متفاوت است که باید توجه ویژه ای به آن داشت.

چرا طراحی برچسب یا لیبل مواد غذایی بی اندازه مهم و ضروری است ؟

کیفیت تولید محصولی که ارائه می دهید هر چقدر هم فوق العاده باشد مادامی که مصرف کننده از آن استفاده نکند، متوجه کیفیت شما نخواد شد. از طرفی برچسب و شکل بیرونی محصول شما در معرض دید همگان قرار می گیرد حتی کسی که محصول شما را نخریده باشد. مسلما وقتی طراحی لیـبل مواد غذایی شما متناسب با محتوا طراحی شود و ترکیبی شکیل و زیبا داشته باشد در جذب مشتری مخصوصا کودکان و نوجوانان بسیار موثر خواهد بود.

طراحی و چاپ لیبل بطری

طراح لـیبل بطری می بایست بسیار خاص ، جذاب و جوان پسند باشد. چرا واژه ی جوان پسند ؟  طبق آمار بیشترین سرانه مصرف نوشیدنی در ایران، مربوط به جوانان می شود. این امر ضروری ایجاب می کند که سلایق و علایق نسل جوان خود را بهتر بشناسیم تا در طراحی برچسب بطری مورد نظر خود شایستگی و کیفیت نوشیدنی خود را به تصویر بکشیم.

طراحـی و چاپ لیبل سی دی

موردی که در طراحی این نوع از لیبل سی دی مورد توجه قرار می گیرد برای آن دسته از سی دی هایی که محتوای مشخصی دارند بسیار مهم تر است. از این جهت شایسته است لیبل سی دی با حفظ زیبایی و جذاب بودن به خوبی نشان دهنده ی محتوای درون خود باشد. توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. برای دسته ی دوم که شامل محتوا نمی باشد ما میتوانیم روی برند تجاری شما مانور دهیم و به گونه طراحی لیبل سی دی شما را انجام دهیم که تبلیغی خاص و متفاوت برای نام تجاری شما باشد.

طراحی لیبل محصولات غذایی

لیبل محصولات غذایی خود را می توانید با مجموعه ی مدرن طرح به جایگاهی مردم پسند برسانید و نزد همگان محبوب شوید. چرا که تیم چیره دست مدرن طرح در طراحی برچسب محصولات غذایی سابقه ای چندین ساله، با نام و خاطره ای نیکو از خود به جای گذاشته است. تیم طراحی مجموعه با ایده های نوآورانه ترسیمی ستودنی و دلنشین را بر روی کالای شما نقش می زند.

طراحی برچسب عسل

در طـراحی لیبـل عسل به این دلیل که رقبای زیادی برای ارائه ی این محصول وجود دارد و از سوی دیگر طعم خود عسل مانند محصولات دیگر جای تنوع زیادی برای مانور دادن ندارد قطعا طراحی برچسب عسل میتواند در موفقیت شما تعیین کننده باشد.  مفتخر هستیم با پیشینه ای نیکو شما را در دستیابی به جایگاه اول در بازار رقابتی همراهی کنیم.

برای لیبل ها قطعا اصولی را باید رعایت کنیم ، برای مشاهده اصول طراحی لیبل به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

نکات و راهنمای طراحی لیبل

آیا به دنبال برخی نکات طراحی لیبل محصول هستید که به شما کمک کند کالای شما در قفسه ها کاملا دیده شود؟

تیم مدرن طرح افتخار همکاری برای برترین برند های مختلف ، در طراحی و چاپ انواع لیبل زیبا را داشته است. متخصصین تیم طراحی مدرن طرح در طراحی انواع لیبل ، طراحی لیبل مواد شوینده و .. تجربه بسیار بی نظیری را دارد.

ما مدتهاست که در این کار فعالیت داریم و  سالهاست تجربه کرده ایم که برای ساخت محصولی خیره کننده که در قفسه ها قرار میگیرد ، چه چیزی لازم است ، بنابراین ما توصیه های تخصصی خود را برای کمک به شما در طراحی یک برچسب محصول عالی ارائه می دهیم.

در اینجا برخی از نکات طراحی لیبل محصول مورد علاقه ما وجود دارد که برند شما را به سمت پیشرفت سوق می دهد.

 

۱٫ آن را ساده و مینیمال نگه دارید ، طرح‌ها ، تصاویر و فونت‌های ساده و مینیمال را برای حداکثر تجربه کاربری نگه دارید .

۲٫ از رنگ های هارمونی دار و عاقلانه استفاده کنید

رنگها برای جلب توجه مشتری در “مرحله دوم” ضروری هستند. اگر رنگ زیبایی به آنها بزنید احتمالاً افراد در مسیرهایشان متوقف می شوند.

با این وجود باید از رنگ به درستی استفاده شود تا بتواند برای محصول شما کار کند.

از ترکیب رنگ های وحشتناک  خودداری کنید. در انتخاب رنگ های هارمونی دار تمرکز کنید که با هم جمع می شوند. این به شما کمک می کند تا برچسب شما به طرز بسیار مثبتی تر خود را نشان دهد.

رنگ های خود را ثابت و مرتبط نگه دارید. اگر با طعم دهنده ها ارتباط برقرار می کنید ، به رنگ هایی که با آنها ارتباط دارد ، بپیوندید – برای مثال ، زرد برای لیمو یا موز و بنفش برای انگور. این به مشتریان شما کمک می کند تا طعم مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنند و تجربه کاربری بهتری را ایجاد میکند.

سعی کنید از پاپ رنگ استفاده کنید. هنگامی که رنگی در پس زمینه سیاه و سفید وجود دارد ، به راحتی مشخص می شود.

 

۳٫ فونت مناسب را انتخاب کنید

از فونت های خیلی زیاد استفاده نکنید. بهتر است حداکثر ۲ فونت را انتخاب کنید ، تا لیبل شما ثابت و آسان باشد.

به فونت هایی که قبلاً برای شرکت استفاده کرده اید ، بچسبید. تشخیص افراد در این صورت آسان تر است و متناسب با پیام شماست.

همچنین مهم است که حتماً قلم خود را در اندازه قابل خواندن نگه دارید. مشتریان شما اگر خیلی کوچک باشند نمی توانند آن را بخوانند. اگر خودتان همه چیز را کوچکتر می کنید تا همه چیز را روی برچسب خود قرار دهید ، این نشانه خوبی است که متن زیادی را وارد می کنید. ولی به عقب برگردید و  متن های اضافی را حذف کنید تا به فونتی خوانا در سایز مناسب برسید.

 

 

۴. یک شکل خارق العاده یا غیر معمول را انتخاب کنید

زمانی که از یک شکل غیر معمول در لیبل بطری خود استفاده می‌کنید ، به احتمال زیاد توجه کسی را به هنگام راه رفتن در کنار آن حتی از دور جلب می‌کنید . بسیاری از برچسب‌های کالا از شکل استاندارد پیروی می‌کنند ، معمولا ً یک مستطیل یا یک دایره .
شکل بسته‌بندی و یا ظرف خود را در نظر بگیرید . همیشه مطمئن شوید که لیبل متناسب با چیزی که است را قرار می‌دهید . اگر اندازه ظرف را بدرستی اندازه نگیرد ، آن وقت است  که برچسب‌ها  شروع به پوست پوست شدن یا همان کنده شدن میکند.
اما در نظر داشته باشید که اگر یک شکل غیر معمول در ظرف شما مناسب نباشد ، ارزشش را ندارد .

 

۵- از محصولات با کیفیت بالا استفاده کنید

اگر کیفیت پایین باشد طرح بطری شما از بهترین برند ها هم که باشد باز هم فرقی نمی کند و بی فایده است ، هرچه مواد شما بهتر باشد ، تصور شما نسبت به مشتریان و بالعکس بهتر می شود.

طراحی روی بطری شیشه ای یک چیز است ، اما وقتی کسی آنرا انتخاب کرد بلافاصله می تواند بگوید که این ماده با کیفیت نیست یا است.

نام تجاری شما نمایندگی از شما و شرکت شما است. شما برای ساختن آنچه که دارید سخت کار کرده اید ، بنابراین هزینه اضافی را خرج کنید و مطمئن شوید که از بهترین مواد ممکن استفاده می کنید.

 

۶٫ آن را با برند خود سازگار نگه دارید

یکی از مهمترین کارهایی که شما باید انجام دهید تقویت هویت برند شما است. به پیامی که برند شما ارسال می کند و ایده هایی که می خواهید منتقل کنید فکر کنید.

وقتی محصولات براق و مدرن و شیک را می فروشید ، نمی خواهید قلم ها و طرح هایی را در نظر بگیرید که باعث می شود مردم درباره آشپزخانه پدربزرگ و مادربزرگ خود فکر کنند. تحقیق در مورد بازار هدف و رقبای خود را انجام دهید و چیزی را انتخاب کنید که مخاطب مناسب را به خود اختصاص دهد.

اگر از قبل فونت و طرح رنگی مارک دار دارید ، همیشه از آن استفاده کنید. این کمک می کند تا مشتریان خود محصول شما را تشخیص دهند و آنها را در انتخاب محصول شما در آینده کمک کند.

 

۷. ارائه اطلاعات تماس مناسب برای مشتریان

ارائه اطلاعات تماس یک تجربه مثبت را پدید می آورد  که ممکن است افراد بخواهند به وب سایت شما مراجعه کنند و یا با شما تماس بگیرند تا بازخوردی را ارائه دهند . این راهی خوب برای ترافیک بیشتر  در وب سایت تان است ، تماس‌ها به مغازه شما را افزایش می‌دهد، یا به سادگی اجازه می‌دهد مشتریان رضایت خود را ابراز کنند .
حتی اگر بازخورد همیشه مثبت نباشد ، باز هم باید بدانید در کجا نیاز به کار کردن بیشتر دارید.
اگر محصول خود را در یک همایش ، جشنواره ، یا سایر رویداده‌ای خاص می‌فروشید ، قطعا ً می‌خواهید اطلاعات تماس را روی برچسب تان ارسال کنید تا مردم بتوانند به شما باز گردند . زمانی که مشتریان به خانه می‌روند و از محصول شما لذت می‌برند ، آن‌ها می‌خواهند بدانند که کجا می‌توانند شما را پیدا کنند تا بیشتر خرید کنند .
پس فراموش نکنید که اطلاعات تماس خود را در لیبل ذکر کنید و این فرصت‌های فروش را از دست ندهید .

 

۸٫ بسته بندی را با برند خود مطابقت دهید

شما همیشه می خواهید با نوع محصولی که می فروشید مطابقت داشته باشید.

به عنوان مثال ، اگر شما در حال فروش یک خط ارگانیک از محصولات غذایی با منابع طبیعی ، خام هستید ، بهتر است از بسته های سازگار با محیط زیست استفاده کنید. در غیر این صورت ، بازار هدف خود را کاملاً از دست می دهید.

وقتی نام تجاری و بسته بندی ، کاملاً با هم مطابقت دارند ، شما با آن ، ارتباط عاطفی با مشتریان برقرار می کنید که باعث می شود آنها از خرید محصول شما خوشحال شوند.

 

۹٫ طرح های خود را مستقیماً روی بطری چاپ کنید

اگر طرح شما به طور مستقیم روی بطری چاپ می شود ، قطعاً هیچ وقت لیبل شما از بین نمی رود.

هنگامی که یک لیبل بخشی از بطری است ، آن خطوط و جزئیات کاملاً واضح تر و به راحتی توسط مشتریان مشاهده می شود. نه تنها این ، بلکه مشتریان شما محصول شما را با گزینه ای با کیفیت بالاتر که جذابیت خاص خودش را دارد دریافت می کنند.

این همچنین به شما اطمینان میدهد که مارک تجاری و لیبل شما از بین نرود.