طراحی لیبل حرفه ای ، خاص

طراحی لیبل از این جهت اهمیت دارد که اولین چیزی که به چشم مشتری می آید پوشش و بسته بندی آن محصول است که بیینده به هنگام مشاهده از آن تاثیر می گیرد. جدای از کیفیت کالای شما که بسیار تعیین کننده می باشد، سهم طراحی برچسب  ، لیبل از این تاثیر گذاری بسیار قابل توجه است. متناسب بودن و هماهنگی محتوای کالا و طراحی روی جلد آن یکی از ملزومات Label design می باشد که باید در نظر گرفته شود. تیم خلاق مجموعه مدرن طرح شما را در دستیابی به اهداف بلند پروازتان همراهی می کند.

کلیه خدمات طراحی انواع لیبل  :  طراحی لیبل مواد غذایی ،  لیبل بطری ،  لیبل محصولات غذایی

برای سفارش طراحی برچسب و لیبل با ما تماس بگیرید.  

تماس با کارشناسان طراحی
۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱
۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱
تماس مستقیم با واحد فروش : ۸۰ ۴۶ ۳۲۳ ۰۹۱۲

تماس با کارشناسان طراحی
۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱
۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱
تماس مستقیم با واحد فروش : ۸۰ ۴۶ ۳۲۳ ۰۹۱۲

طراحی لیبل مواد شوینده طرح دوم

طراحی لیبل مواد شوینده طرح سوم

طراحی لیبل پودر قهوه

طراحی لیبل لوازم آرایشی

طراحی لـیبل مواد غذایی

 لیبل مواد غذایی نسبت به دیگر خدمات طراحی لـیبل کمی متفاوت است که باید توجه ویژه ای به آن داشت.

چرا طراحی برچسب یا لیبل مواد غذایی بی اندازه مهم و ضروری است ؟

کیفیت تولید محصولی که ارائه می دهید هر چقدر هم فوق العاده باشد مادامی که مصرف کننده از آن استفاده نکند، متوجه کیفیت شما نخواد شد. از طرفی برچسب و شکل بیرونی محصول شما در معرض دید همگان قرار می گیرد حتی کسی که محصول شما را نخریده باشد. مسلما وقتی طراحی لیـبل مواد غذایی شما متناسب با محتوا طراحی شود و ترکیبی شکیل و زیبا داشته باشد در جذب مشتری مخصوصا کودکان و نوجوانان بسیار موثر خواهد بود.

طراحی و چاپ لیبل بطری

طراح لـیبل بطری می بایست بسیار خاص ، جذاب و جوان پسند باشد. چرا واژه ی جوان پسند ؟  طبق آمار بیشترین سرانه مصرف نوشیدنی در ایران، مربوط به جوانان می شود. این امر ضروری ایجاب می کند که سلایق و علایق نسل جوان خود را بهتر بشناسیم تا در طراحی برچسب بطری مورد نظر خود شایستگی و کیفیت نوشیدنی خود را به تصویر بکشیم.

طراحـی و چاپ لیبل سی دی

موردی که در طراحی این نوع از لیبل سی دی مورد توجه قرار می گیرد برای آن دسته از سی دی هایی که محتوای مشخصی دارند بسیار مهم تر است. از این جهت شایسته است لیبل سی دی با حفظ زیبایی و جذاب بودن به خوبی نشان دهنده ی محتوای درون خود باشد. توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. برای دسته ی دوم که شامل محتوا نمی باشد ما میتوانیم روی برند تجاری شما مانور دهیم و به گونه طراحی لیبل سی دی شما را انجام دهیم که تبلیغی خاص و متفاوت برای نام تجاری شما باشد.

طراحی لیبل محصولات غذایی

لیبل محصولات غذایی خود را می توانید با مجموعه ی مدرن طرح به جایگاهی مردم پسند برسانید و نزد همگان محبوب شوید. چرا که تیم چیره دست مدرن طرح در طراحی برچسب محصولات غذایی سابقه ای چندین ساله، با نام و خاطره ای نیکو از خود به جای گذاشته است. تیم طراحی مجموعه با ایده های نوآورانه ترسیمی ستودنی و دلنشین را بر روی کالای شما نقش می زند.

طراحی برچسب عسل

در طـراحی لیبـل عسل به این دلیل که رقبای زیادی برای ارائه ی این محصول وجود دارد و از سوی دیگر طعم خود عسل مانند محصولات دیگر جای تنوع زیادی برای مانور دادن ندارد قطعا طراحی برچسب عسل میتواند در موفقیت شما تعیین کننده باشد.  مفتخر هستیم با پیشینه ای نیکو شما را در دستیابی به جایگاه اول در بازار رقابتی همراهی کنیم.

برای لیبل ها قطعا اصولی را باید رعایت کنیم ، برای مشاهده اصول طراحی لیبل به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

با توجه به تمامی مواردی که ذکر کردیم ، بی شک در کنار طراحی لیبل ، طراحی جعبه هم از اهمیت بالایی برخوردار است و در حقیقت این دو در یک راستا و یک هدف هستند که همان علاقه نشان دادن مشتری نسبت به محصول در مرحله اول و در پس آن در صورت تایید کیفیت محصول به مرحله نهایی فروش رسد، پس در انتخاب جعبه و طراحی آن ، شما نیاز به متخصص طراح جعبه دارید به شما پیشنهاد میکنیم از نمونه طراحی های جعبه مدرن طرح حتما بازدید فرمایید.