عکاسی هوایی – فیلم برداری هوایی

تا همین اواخر، عکس های هوایی تنها از هواپیما یا هلیکوپترها گرفته می‌شد. از زمان ورود هواپیماهای بدون سرنشین (هلی شات)، عکاسی های هوایی بسیار ساده تر شده است. نه تنها ساده تر، بلکه سریع تر و ارزان تر است. هواپیماهای بدون سرنشین ما برای عکاسی در هر ارتفاعی استفاده می شود و در هوای کم رطوبت و عادی می توان تقریبا همیشه و همه جا راه اندازی کرد. ما از زمین با دیدن تصویری که مستقیم توسط دوربین های ما ثبت می شود تماشا می کنیم و به همین ترتیب ضبط کامل هوایی را تضمین می کنیم. دوربین های حرفه ای با لنزهای سمت راست با فرمت خروجی 4K & 8K روی هواپیماهای بدون سرنشین ما، که ما می توانیم یک عکاسی هوایی کامل تضمین کنیم.

از اصول مهم در عکاسی و فیلمبرداری هوایی، زاویه راست با نور طبیعی موجود و ارتفاع پرواز خوب برای هلی شات، میتواند بهترین سوژه را به تصویر بکشید. علاوه بر این، ایمنی و حفظ حریم خصوصی یک آیتم مهم است که ما همیشه در هنگام پرواز و عکاسی به آن توجه خواهیم کرد. حریم خصوصی ساکنان مجاور، محترم خواهد بود و ما همه افراد قابل تشخیص را از عکس حذف می کنیم و یا آنها را غیر قابل تشخیص می کنیم.

 

توانایی ها و ویژگی های استفاده از تصویربرداری هوایی

هواپیماهای بدون سرنشین (کووادکوپتر)، با توانایی حضور در موقعیت های خطرناک و ارتفاعات صعب العبور و پرواز نزدیک به سوژه هایی مانند (ساختمان ها) و یا در مناطق پرواز ممنوع (با مجوزهای لازم) و پرواز داخل محوطه های مسقف به شما این اجازه را میدهند تا فیلم رئال واقعی از تصاویر هوایی ایجاد نمایید.
پرنده های ما با بهره گیری از مولتی روتر (Multirotors) کاملا بی صدا و سازگار با محیط زیست میباشند و منبع تغذیه منحصرا الکتریکی آن بدون هیچ انتشار مضر در جو و کاملا آکوستیک میباشد. ما می توانیم آنها را از تقریبا هر موقعیتی شروع کنیم چون آنها عمود پرواز هستند (VTOL)، به طوری که حتی برخاستن از زمین های دوردست هیچ مشکلی ایجاد نمی کند.

نمونه عکس های هوایی

عکاسی هوایی از پالایشگاه
عکاسی هوایی از سوله
عکاسی از داخل کارخانه

نمونه عکس صنعتی هوایی

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر از صفحه عکاسی صنعتی دیدن نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)