طراحی جعبه و بسته بندی

جعبه‌ها و بسته‌بندی‌ها انواع و شاخه‌های گوناگونی دارند و طیف بزرگی از صنایع و خدمات شامل بسته‌بندی مواد غذایی، بهداشتی، دارویی، جعبه پوشاک، لباس، رستوران، فست فود، شیرینی، شکلات و پزشکی را شامل می‌شوند. طراحی هر یک از این جعبه‌ها و بسته‌بندی‌ها متقاوت است و رنگ و طرح و شکل مخصوص به خود را می‌طلبد. امروزه بسته‌بندی محصول دارای اهمیت فراوانی شده و خریداران اهمیت نسبتاً بالایی را برای بسته‌بندی و جعبه محصول قائل هستند.
طراحی جعبه شما می‌بایست برای حمل و نقل، نگهداری در انبار، در مغازه‌ها و حتی در منازل مصرف‌کنندگان مناسب باشد. اطلاعات ارائه شده در لیبل و بسته‌بندی محصول می‌بایست مفید، جامع و کاربردی باشد. همچنین بهتر است جعبه بسته‌بندی شما به اندازه کافی و نه زیاد مقاوم باشد.

طراحی بسته‌بندی محصول به ایجاد نمای بیرونی یک محصول مرتبط است. بسته‌بندی محصول به عوال متعددی مانند مواد به کار گرفته شده، طراحی، رنگ و فونت بستگی دارد. هدف اصلی از طراحی، جذب مشتری است. بسته‌بندی می‌بایست به تنهایی باعث افزایش فروش شود. شما می‌بایست برندسازی خود را به گونه ای انجام دهید که با محتوای محصول تان به خوبی هماهنگ باشد و پاسخگوی نیازهای مشتری باشد. بسته‌بندی شما سفیر محصول شماست و یک عامل کلیدی برای موفقیت در جلب نظر خریدار است.

مهم ترین عاملی که در جعبه دستمال کاغذی قابل توجه تولید کنندگان آن است، بالانس رقابتی قابل توجهی برای ایجاد تفاوتی چشمگیر در جنس دستمال کاغذی وجود ندارد. بنابراین تمرکز برندهای متفاوت تولید این کالا علاوه بر کیفیت جنس، ابعاد و قطر آن، بر روی طراحی و بسته بندی جعبه دستمال کاغذی می باشد که می تواند در ابعاد متفاوت و طرح های فانتزی خلاقانه موجب خودنمایی برند شرکتی شما شود.

در این سبک طراحی عموم مردم به این باور رسیده‌اند که تأثیر دل نشینی جعبهٔ کادو کمتر از کادویی که درون آن است نمی‌باشد. به عبارتی دیگر می‌توان گفت زیبایی و تناسب خود کادو و طراحی بسته‌بندی کادو در تأثیر گذاری بر روی فرد کادو گیرنده، مکمل یکدیگر می‌باشند. از سوی دیگر مهمترین عاملی که در طراحی و بسته‌بندی جعبه کادویی در نظر گرفته می‌شود، توازن و فیکس بودن جعبه کادو با ابعاد خود کادو می‌باشد که فضای زیادی برای مانور دادن دارد.

در جعبه شیرینی ابعاد جعبه، شکیل بودن و ماندگار کردن برند شما اساسی‌ترین عواملی است که می‌بایست در نظر گرفته شود. از جهتی دیگر یکی از مواردی که فضای مانور دادن بیشتری دارد، ساخت جعبه‌هایی فانتزی و زیبا برای اسلایس‌های کیک یا شیرینی‌های بزرگ و همین‌طور یه سری کارامل‌ها که در شیرینی فروش‌ها موجود می‌باشد، می‌تواند به شکلی زیبا و با ایده‌هایی بکر طراحی شود.

جعبه پیتزا علاوه بر اینکه معرف برند محصول شما می‌باشد، بکارگیری ترکیبی از رنگ‌های گرم و اشتها زا مانند قرمز می‌تواند تا حد زیادی مشتری را ترغیب در سفارش دهی کند. تیم مجرب ما با در نظر گرفتن این عوامل با ایده‌های مبتکرانه برند شما را در ذهن مشتریان گرامی ماندگار می‌سازد. ابعاد و گونه‌هایی متفاوت از ابعاد هم نیز در طراحی مد نظر قرار می‌گیرد که ما با توجه به نیاز شما این انعطاف‌پذیری را چه در طراحی و بسته‌بندی جعبه پیتزا و چه در ابعاد آن ایجاد می‌نماییم.

جعبه شکلات می‌تواند با طراحی زیبا و منحصر بفرد طعم شکلات شما را دلچسب تر کند. این امر مسلم است که ظاهر و بازی با رنگ‌ها و آرایشی که در چیدن و شکل جعبه و طرح روی آن وجود دارد، بی‌اندازه در اشتهای فرد تأثیر گذار است. ازین جهت گروه مدرن طرح با رعایت تمام این اصول برند محصول شما را جاودانه خواهد کرد.

جعبه فلزی یکی از پرتنوع‌ترین و زیباترین طراحی‌های موجود در فضای رقابتی بازار می‌باشد. خیلی از لوازمی در منزل یا محل کار موجود است که اگر جای مشخصی داشته باشد، بهتر می‌توان به آن دسترسی داشت، مخصوصاً وسایل کوچکی که ممکن است مهم یا گرانبها باشند مانند طلا، فلش وغیره را شامل می‌شود. طراحی بسته‌بندی فلزی می‌تواند متنوع در ابعاد و شکل‌های گوناگون باشد مثلاً به شکل قلب، سیب، استوانه، صدف و هر ابعادی که مد نظرتان می‌باشد.

باکس کفش به دلیل رنج تقریباً ثابتی که در سایز کفش‌ها وجود دارد به دو دسته خردسالان و بزرگسالان گروه‌بندی می‌شود. با این وجود تیم خلاق مدرن طرح با بدیع‌ترین آفرینش‌هایی که در طراحی ایجاد می‌کند، می‌تواند با طراحی‌های منحصر به فرد در شکل جعبه و تصویر روی آن، برند تولیدات شما را به درجه کیفیت کفش تولیدی شما برساند.

نکات حرفه ای طراحی جعبه

انواع جعبه بسته‌بندی را می‌توان به دسته‌های زیر تقسیم‌بندی کرد:

نکات حرفه ای طراحی جعبه

هویت برند خود را بشناسید

چه اینکه در حین مشاهده تلویزیون باشید، چه اینکه در حال مطالعه مجله باشید و چه اینکه در بازار قدم بزنید ناخودآگاه در حال دیدن برندهای مختلف هستید. دیدگاه مخاطب به تبلیغ شما در اولین نگاه تعیین‌کننده خریدار شدن یا نشدن مخاطب می‌باشد. در ابتدا می‌بایست از خودتان بپرسید که من چه محصولی برای ارائه دارم؟ فروش آن در بازار چقدر دشوار است؟ مهم‌ترین مشتریان من چه اشخاصی هستند؟ به همین دلیل است که می‌بایست بسته‌بندی محصول شما از نظر رنگ، اندازه، شکل، و مواد بکار گرفته شده با برندتان همخوانی داشته باشد. شکل و عملکرد یک طراح بسته‌بندی مواد غذایی جذابیت قفسه (طراحی و پیام رسانی) را با جنبه کاربردی ایمنی و حفاظت از محصولات غذایی متعادل می‌کند.

 

هزینه طراحی جعبه

مواد به کار گرفته شده

مواد بسته‌بندی سنتی شامل پلاستیک، آلومینیوم، شیشه و مقوا می‌باشد

طراحی

پس از تکمیل فرایند توسعه و تنظیم مشخصات، ۸۰٪ هزینه‌ها تأمین می‌شود، که به این معنی است که ۲۰٪ هزینه‌ها در مرحله ساخت خرج شده‌اند؛ بنابراین، مرحله طراحی و توسعه یک فرصت صرفه جویی قابل توجه است.

چاپ، تولید و نیروی کار

ممکن است مواردی مانند هزینه‌های نیروی کار و تولید نیز به هزینه کلی افزوده شود.

صرفه جویی بلند مدت

اگر شما بتوانید بسته‌بندی دستی را به بسته‌بندی خودکار تغییر دهید، مبلغ قابل توجهی را در دراز مدت صرفه جویی خواهید کرد.

فرایند طراحی بسته‌بندی مجموعه ای از مراحلی است که یک تولیدکننده یا کار آفرین برای آماده کردن محصول خود برای فروش خرده فروشی انجام می‌دهد. فرایند شامل پیدا کردن بهترین طراح و مواد اولیه با توجه به ساختار و شکل به منظور جلب نظر مشتری برای خرید محصول می‌باشد. اگر بخواهیم این فرایند را مرحله به مرحله توضیح دهیم، به شکل زیر خواهد بود:

 • مشکل را تعریف کنید. شما نمی‌توانید راه حلی بیابید مگر اینکه ایده روشنی از چیستی مشکل داشته باشید.
 • جمع‌آوری اطلاعات. طرح‌ها را جمع‌آوری کنید، عکس بگیرید و داده‌ها را جمع‌آوری کنید تا شروع به الهام گرفتن کنید.
 • طوفان فکری و تحلیل ایده‌ها.
 • توسعه راه حل‌ها.
 • جمع‌آوری بازخورد.
 • بهبود بخشیدن.

اصول طراحی جعبه

آموزش طراحی جعبه

قبل از طراحی جعبه بهتر است سه نکته را در نظر داشته باشید: اینکه محصول شما چسیت؟ خریدار محصول شما کیست؟ و چگونه مشتریان می‌توانند محصول شما را خریداری نمایند. سپس می‌بایست اطلاعات زیر را جمع‌آوری نمایید:

پیش نیازهای برند

 • رنگ
 • فونت
 • لوگو

محتوایی که برای نوشتن روی بسته‌بندی به آن نیاز دارید

 • کپی از متن نگارش شده
 • تصویرسازی
 • درج اطلاعات اضافی روی محصول: شامل بارکد، اطلاعات تغذیه ای، نشانه‌های ارتباطی و …
 • محتوای موقتی مورد نیاز

برخی از محصولات مانند غذا و لوازم آرایشی، نیاز به درج اطلاعات بیشتری از محصول خود دارند (مانند تاریخ انقضاء یا شماره‌های دسته). شما احتمالاً نیازی به چاپ تمامی این اطلاعات روی بسته‌بندی محصول خود ندارید، ولی محض اطمینان به اندازه کافی برای آنها فضای خالی بگذارید.

سبک‌های دوست داشتنی و دوست نداشتنی

توصیه می‌شود مقداری تحقیق دربارهٔ محصول قبل از شروع فرایند طراحی انجام شود. شروع به جمع‌آوری بسته‌بندی‌های مورد علاقه خود کنید. هنگامی که در فروشگاه هستید از سوژه‌ها عکس بگیرید. یک تابلوی Pinterest ایجاد کنید. به خاطر داشته باشید که رنگ و طرح مورد علاقه شما الزاماً مورد نظر و علاقه مشتری نیست. همچنین هر رنگی مناسب هر محصولی نیست؛ مثلاً هیچ طراحی از رنگ صورتی برای بسته‌بندی قطعه ماشین استفاده نمی‌کند.

بودجه

هزینه‌های بسته‌بندی به دو بخش هزینه‌های یکباره و هزینه‌های موردی تقسیم‌بندی می‌شوند. هزینه‌های یکباره شامل پرداخت هزینه برای طراحی جعبه، خرید تمبر، تنظیم صفحه چاپ و … می‌شود. هزینه‌های موردی شامل مواد اولیه، نیروی کار، اقلام مصرفی کارمندان در هر روز، و حتی چسب بسته‌بندی جعبه می‌شود. به خاطر داشته باشید که همیشه ارزانتر بودن به معنای بهتر بودن نیست.

مراحل طراحی جعبه

۱. درک لایه‌های بسته‌بندی

سه لایه از بسته‌بندی محصول وجود دارد، بسته‌بندی خارجی، بسته‌بندی داخلی و بسته‌بندی محصول.

 • بسته‌بندی خارجی اولین چیزی است که نظر خریدار را به خود جلب می‌کند. این بخش می‌تواند شامل جعبه ای باشد که حمل می‌شود یا کیسه خریدی که در فروشگاه قرار دارد.
 • بسته‌بندی داخلی هر آن چیزی است که محصول شما را به صورت ایمن در بسته‌بندی بیرونی نگه می‌دارد. این ممکن است بسته‌بندی بادام زمینی یا دستمال کاغذی باشد که مانع از تکان خوردن یا ساییده شدن چیزی می‌شود. یا ممکن است یک کیسه مهر و موم شده باشد که برای حفظ تازگی محصول در نظر گرفته شده باشد.
 • بسته‌بندی محصول همان چیزی است که اکثر مردم می‌دانند. همان جعبه ای که اسباب بازی داخل آن قرار گرفته و برایشان ارسال شده، بطری با برچسب، برچسب روی لباس، لفاف یک آب نبات.

۲. نوع درست بسته‌بندی را انتخاب کنید

بسته‌بندی‌های متنوعی برای محصولات مختلف وجود دارند. انتخاب بین یک جعبه و یک بطری به نوعی بی‌فکری خواهد بود. در ادامه، مواردی که هنگام انتخاب بسته‌بندی می‌بایست مد نظر قرار بگیرند را نام برده‌ایم:

 • محصول: همه چیز در نهایت به محصول مربوط می‌شود. اگر محصول شما مایع باشد، کار کمی سخت‌تر می‌شود. ولی استثنائاتی هم وجود دارد. به عنوان مثال، شرکت Capri Sun با طراحی‌های خود صنعت بسته‌بندی آب میوه را با اختراع کیسه آبمیوه به‌طور کلی متحول کرد.
 • ترکیبات: آیا مردم سوپ خود را داخل قوطی نگهداری می‌کنند؟ تصور اینکه سوپ را در ظرفی بجز قوطی برای طولانی مدت بسته‌بندی و نگهداری کنیم دشوار است. از سوی دیگر، مصرف‌کنندگان به قوطی‌های سوپ عادت کرده‌اند، و خواربار فروشی‌ها قوطی‌هایی را در بخش سوپ خود قرار داده‌اند، که ممکن است به این معنی باشد که جعبه سوپ شما در حال نبردی سخت است!
 • بودجه: ایده بسیار خوبی است که فال‌های طالع بینی خود را در جعبه ای به شکل ستاره بفروشید، اما آیا با بودجه محدود می‌توان چنین کاری کرد؟ کیفیت و نوع بسته‌بندی ارتباط مستقیمی با قیمت کالایی که می‌فروشید دارد. هر چه کالا گران‌تر باشد، بسته‌بندی آن می‌بایست شکیل تر باشد.

۳. چاپگر خود را آماده کنید

چاپ جعبه آخرین مرحله فرایند طراحی و اجرای آن است، ولی آخرین چیزی نیست که می‌بایست فکر آن را بکنید. در ادامه نکاتی را در رابطه با تنظیمات پرینتر برای هر بسته‌بندی بیان نموده‌ایم:

 • دی لاین‌ها Dielines: اگر شما قصد طراحی و چاپ جعبه یا لیبل با سایز استاندارد داشته باشید، پرینتر شما می‌بایست قادر باشد قالب‌های دی لاین را پوشش دهد. دی لاین Dielines الگوی مورد نیاز برای اطمینان از چیدمان صحیح یک بسته‌بندی فیزیکی می‌باشد.
 • فرمت فایل مورد نیاز: پرینتر شما احتمالاً نیاز به فایل وکتور خواهد داشت. اما آیا به فایل لایه بندی شده، خطوط برش، فایل آماده پرینت با فرمت ai یا psd نیاز خواهد بود؟ شما بدون داشتن نرم‌افزار مناسب، قادر به استفاده از این فایل‌ها نخواهید بود، اما پرینتر شما آن‌ها را شناسایی می‌کند.
 • تنظیمات رنگ: برخی از چاپگرها می‌توانند با هر رنگ پنتون مطابقت ایجاد کنند. سایرین (مخصوصاً گزینه‌های ارزان‌تر) پالت رنگی محدودی برای کار شما خواهند داشت.
 • چاپ دیجیتال در مقابل افست: پرینتر شما از چه فرمتی برای چاپ پیروی می‌کند؟ افست یا دیجیتال؟ هزینه‌های آن دو چقدر با هم تفاوت دارند؟
طراحی جعبه محصول
طراحی جعبه محصول

۴. معماری اطلاعات خود را بسازید

مجدداً دربارهٔ این فکر کنید که مشتریان محصول شما چه افرادی هستند و کجا می‌توانند محصول شما را پیدا کنند. این اطلاعات را برای ساخت معماری اطلاعات نیاز خواهید داشت. محصول شما ممکن است دارای حداکثر کیفیت و زیبایی باشد ولی آن چیزی که مشتری در نگاه اول می‌بیند و به خاطر می‌سپارد، بسته‌بندی محصول است. مهمترین چیزی را که می‌خواهید مشتریان در مورد محصول شما بدانند، انتخاب کنید. این باید محور طراحی شما باشد. شما می‌توانید دو تا سه ویژگی از مهم‌ترین ویژگی‌های محصول خودتان را برای نمایش به مشتری انتخاب کنید.

۵. ارزیابی اولیه جعبه

بعد از اتمام طراحی و چاپ جعبه می‌بایست در بررسی اول از جهت سلامت، زیبایی، کیفیت و … جعبه را بررسی کنید. در این باره سوالات نیز مطرح است که در قسمت سوالات متداول به آن خواهیم پرداخت.

۶. بازخوردها را جمع‌آوری کنید

قبل از تصمیم برای چاپ بسته‌بندی طراحی شده، از اطرافیان، شرکاء، سهامداران و مردم عادی دربارهٔ طراحی بسته‌بندی محصول سؤال کنید. مردم نکاتی را ممکن است ببینند که شما هرگز به آنها توجه نکنید.

۷. فایل‌های طراحی شده را با فرمت درست از طراحتان بگیرید

اکنون که بسته‌بندی محصول شما طراحی شده و آماده چاپ است، می‌بایست به نکات زیر توجه فرمایید:

 • بسته‌بندی دی لاین‌ها در قالب وکتور. فرمت دریافتی شما می‌بایست ai, pdf یا eps باشد.
 • کدهای رنگ. اگر پرینتر شما رنگ‌های سفارشی را پوشش دهد، مطمئن باشید که فرمت رنگی شما Pantone یا CMYK باشد.

اصول طراحی جعبه

برای طراحی جعبه می‌بایست به برخی نکات توجه داشته باشید.
۱. انتخاب نرم‌افزار دست

۲. طراحی جعبه چند منظوره

جعبه ای طراحی کنید که مشتری بتواند آن را برای نگهداری چیزی در خانه یا محل کارش استفاده کند.

۳. انتخاب نوع مورد نظر بسته‌بندی محصول

انواع مختلفی از مهر و موم بسته‌بندی وجود دارد. شامل:

 • تاک انتهایی استاندارد (Standard Tuck End)
 • تاک انتهایی معکوس (Reverse Tuck End)
 • همپوشانی کامل مهر و موم بسته‌بندی (Full Overlap Seal End)

انواع رایج جعبه‌ها نیز به شرح زیر می‌باشند:

 • جعبه بالشتی (برای شکلات‌ها و مواد آرایشی)
 • جعبه نمایشی (نمایش بخشی از محصول در قفسه فروشگاه)
 • جعبه آستینی لبه قفل شده (برای مواد غذایی)
 • جعبه کتابی شکل (نرم‌افزارها، تجهیزات پزشکی و آرایشی بهداشتی)

انتخاب نوع مورد نظر بسته بندی محصول

۴. در نظر گرفتن نوآوری برای طراحی جعبه بسته‌بندی محصول

۵. استفاده از بارکد، نماد و برچسب‌های تبلیغاتی در طراحی جعبه

۶. تهیه موکاپ

داشتن یک ماکت سه بعدی از بسته‌بندی می‌تواند به شما برای درک بهتر خروجی نهایی چاپ کمک کند.

۷. توجه به کیفیت چاپ و نوع پرینتر

برخی از محبوب‌ترین تنظیمات قبل چاپ برای طراحی بسته‌بندی در زیر آمده‌است:

 • لاک نقطه ای
 • برش بخشی از جعبه بسته‌بندی
 • لمینیت
 • استامپ سرد یا گرم
 • منبت کاری یا برجسته سازی

۸. چک فرایند آماده‌سازی برای چاپ

به عنوان مثال، مطمئن شوید که آثار هنری خروجی گرفته شده توسط شما از تصاویر با کیفیت 300 DPI استفاده می‌کند و مطمئن شوید که هر گرافیک، متن یا رنگ RGB را به یک فضای رنگی CMYK تبدیل می‌کنید. هنگام خروجی گرفتن از آثار هنری خود، پیش تنظیم PDF/X-4 را از منوی گزینه‌های PDF انتخاب کنید. این پیش تنظیم لایه‌ه ای موجود در آثار هنری شما را حفظ می‌کند و به چاپگر اجازه می‌دهد تا چاپ‌های مختلف را به راحتی برای CMYK، رنگ‌های نقطه ای و لایه‌های پیش چاپ تنظیم کند.

انواع جعبه

جعبه بسته‌بندی لمینتی ۵ لا

جعبه بسته‌بندی با کاغذ فلوتینگ

جعبه بسته‌بندی لمینتی ۳ لا

جعبه بسته‌بندی لمینتی

جعبه بسته‌بندی لمینتی سینگل فیس

جعبه مقوایی

نمونه طراحی جعبه

طراحی جعبه مواد غذایی
طراحی جعبه بسته بندی محصولات کشاورزی
طراحی جعبه فست فودی
طراحی پاکت شیر
طراحی جعبه شکلات
طراحی جعبه مواد پروتئینی
طراحی جعبه مواد غذایی
طراحی پاکت آبمیوه
طراحی جعبه قطعه
طراحی جعبه های صنعتی
طراحی جعبه قطعات خودرویی
طراحی جعبه پروژکتور
طراحی جعبه وسایل ماشین
طراحی جعبه قطعات صنعتی
طراحی جعبه وایر وند
طراحی جعبه ایساکو
طراحی جعبه ایساکو - نمونه اول
طراحی جعبه صنعتی
محصول بهداشتی دپاگلاو
طراحی جعبه صنعتی
طراحی جعبه قابلمه
طراحی کارتن
محصولات ضد عفونی پاک قدم
طراحی جعبه محصولات ایستا
طراحی جعبه دوربین مدار بسته
طراحی جعبه محصولات
طراحی جعبه محصولات تک
طراحی جعبه محصولات مجیک
طراحی محصولات الکتریکی
طراحی جعبه محصولات ویلاتیما
طراحی جعبه های اختصاصی
طراحی جعبه محصولات تاپکو
طراحی جعبه باکیفیت

خریداران تنها محصولی را خریداری می کنند که بدانند چیست. هیچوقت سعی نکنید مشتری خود را گمراه کنید. حتما باید بهترین عکس را از نظر زاویه، کیفیت و… روی جعبه خود به کار ببرید.

یکی از بدترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که محتوای جعبه بسته بندی با شکل روی آن متفاوت باشد. عکسی که برای محصول تان روی جعبه بسته بندی چاپ می کنید از لحاظ کمی و کیفی می بایست مشابه محصول ارائه شده به مشتری باشد.

یک طراح خوب می بایست موکاپ (فایل پیش ‌نمایش) طرح خودش را در دو حالت آماده چاپ (فلت) و سه بعدی به شما ارائه دهد. برای پیشگیری از این موضوع که چیزی که طراحی می کنید عالی باشد ولی در موقع چاپ افتضاح به نظر برسد، حتماً آن را یکبار به صورت تستی چاپ و امتحان کنید.

جای گذاری در قفسه برای محصولاتی که در فروشگاه ها فروخته می شوند بسیار مهم است.

مشخص کنید که:

بسته بندی تا چه حد می بایست در دید باشد؟ معمولاً شما تنها یک بُعد از بسته بندی محصول را می توانید مشاهده کنید. مطمئن باشید که آن یک بعد، بهترین و ارزشمند ترین بعد بسته بندی محصول شما باشد.
وقتی این محصولات در کنار هم و روی هم چیده شوند، چه شکلی خواهد بود؟
نمای بسته بندی محصول شما در مقایسه با سایر رقبا چگونه خواهد بود؟ از چند فروشگاه برای ارزیابی این موضوع بازدید کنید.

شاید در حال حاضر تنها یک نوع محصول (مثلاً نوشیدنی با طعم انار) داشته باشید ولی قرار نیست همیشه همان یک طعم را تولید کنید. پس آینده نگر باشید.

داشتن این قابلیت برای همه محصولات ضروری نیست، اما آیا به عنوان مثال می توان روی بسته بندی محصول شما برای استفاده مجدد در خواربار فروشی حساب باز کرد؟ اگر جواب شما مثبت است، این یعنی بازاریابی رایگان! اگر شما دستکش باغبانی می فروشید، آیا بسته بندی آن برای را می توان در گلدان به کار برد؟

Rate this page

4 thoughts on “طراحی جعبه

 1. عباس مشتی زاده says:

  سلام ممنون از مقاله کاملتون برای معرفی طراحی جعبه
  و ممنون از دسته بندی های نمونه کارهاتون

  فقط به نظر من بهتر بود در رابطه با قیمت طراحی جعبه نیز اطلاعات رو می گذاشتید.
  من قصد طراحی جعبه برای یک محصول حوزه برق را دارم و در حال بررسی مجموعه های فعال در حوزه طراحی جعبه هستم.

  • مدرن طرح says:

   سلام ممنون از نظر انرژی بخشتون

   در مورد قیمت طراحی جعبه هم باید بگم که قیمت نهایی جعبه ی طراحی شده به ده ها موضوع مختلف بستگی دارد بعلاوه که در بازار فعلی که مواد اولیه مرتب در حال تغییر است، در نظر گرفتن قیمت قابل پیش بینی برای طراحی جعبه کمی غیرطبیعی است.
   لطفا از فرم موجود در همین صفحه درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند و به صورت کامل شما را در جریان جزئیات مربوط به طراحی جعبه قرار بدهند.

 2. عبدالله متصلی says:

  سلام
  من از بخش روابط عمومی یکی از مجموعه های همکار شما هستم و برای تمجید مجموعه تون پیام میگذارم
  سابقه همکاری با شما در بحث عکاسی صنعتی بسیار دلپذیر بود
  از اخلاق پسندیده و حرفه ای کارکنان شما سپاس گزارم
  برای موضوع طراحی جعبه هم با همکاران فروشتون ارتباط گرفتیم تا انشالله برای موضوع جعبه های بسته بندی شرکت هم با شما همکاری داشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *