طراحی ست اداری

مجموعه مدرن طرح در نظر دارد با مهارت و تجربه ی گروه طراحی ست اداری خود، ترسیمی بی همتا را مهمان محیط کاری شما کند، ناگفته نماند به طور تقریبی دو سوم عمر انسانها در محیط کار سپری می شود و هرچه بیشتر وجود زیبایی و هماهنگی ست اداری حیاتی می شود که در این صورت یکپارچگی پنهانی صورت می گیرد.

معرف یک ارگان دولتی و یا خصوصی در وهله ای اول نام برند آن است که باید در طراحی ست اداری یک سازمان خودنمایی کند. یکپارچگی و جذابیت یک سازمان در مرحله اول می تواند در طراحی ست اداری آن تجلی یابد. از جمله مواردی که قابلیت نمایاندن آرم سازمان و هماهنگی را در دفتر کاری دارند، عبارتند از:

تعریف ست اداری

ست اداری یکی از مهم ترین بازوهای طراحی هر شرکتی است و نقش مهمی را می تواند در تبلیغات یک شرکت ایفا کند. ست اداری شامل بروشور، پاکت نامه، کارت ویزیت، کاتالوگ، فلایر، پاکت سی دی، سربرگ و فولدر می باشد. نکته ای که می بایست در طراحی ست اداری به آن توجه شود سازگاری رنگ های بکار گرفته شده در مجموعه ست است. همچنین می بایست لوگوی شرکت ترجیحاً در تمامی اجزای ست اداری برجسته و مشخص باشد. نکته بعدی در طراحی ست اداری نیز فونت و سایز فونت بکار رفته در متن می باشد که ترجیحاً می بایست با اهداف و فعالیت های شرکت همخوانی داشته و در عین حال سایز آن خیلی کوچک یا بزرگ نباشد. مثلاً برای یک شرکت هنری ممکن است فونت های مدرن تر مناسب باشد در صورتی که برای یک شرکت بیمه فونت مناسب فونت رسمی و forrmal می باشد.

همانطور که اشاره کردیم، داشتن ست اداری علاوه بر رفع احتیاجات شرکت، می تواند عامل خوبی برای تبلیغ آن باشد و تا سالها در پیش چشمان دارندگان آن جلوه کرده و مشتریان بالقوه ای را برای شرکت شما به ارمغان بیاورد. به عبارت دیگر، ست اداری به خودی خود تبدیل به بازاریاب شما خواهد شد و چندین برابر هزینه ای را که صرف چاپ و تهیه آن کرده اید را به شما باز خواهد گرداند.

  • کارت ویزیت و انواع آن از قبیل یه رو، دورو، شیشه ای، سوسماری و مخملی می باشد.
  • سربرگ ها و انواع آن که A4 ،A5 و A6 است.
  • پاکت های نامه که در سه نوع پاکت A4، پاکت A5 و پاکت ملخی ارائه می شود.
  • طراحی فاکتور در هر اندازه و با هرتعداد ستونی که مد نظر شماست.
  • طراحی فولدر را هم بر حسب سلیقه ی دلخواه شما شکل می دهیم.
  • انتقال اطلاعات مورد نظر به مشتری
  • انتقال هویت شرکت
  • انتقال راه های ارتباطی با شرکت
  • اعتماد سازی در مشتریان
  • معرفی حیطه کاری و نوع فعالیت شرکت به مشتری

بی شک طراحی ست اداری و لوگو نه تنها در یک راستا قرار دارند بلکه برای نمایان ساختن هویت یک سازمان مکمل یکدیگر می باشند. طراحی لوگویی ناب مستلزم ابتکاری است که در گروه مدرن طرح تحقق می یابد. همانطور که در شعار خود به این آفرینش ایمان دارد. برای سفارش و دیدن نمونه کار به صفحه طراحی لوگو مراجعه کنید.

به عنوان مثال در نظر بگیرید یک بروشور مثلا در ابعاد یک صفحه داشته باشید و یا یکی از اقلام ست اداری خود را در نظر بگیرید که چندین خط تا، درون آن موجود باشد و وقتی تا شود آرم لوگوی شما پدیدار شود که برای ذهن منطقی افراد بسیار جالب است و برند شما را در خاطره مشتریان ماندگار می سازد.

طراحی اوراق پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است، از این جهت که ست اداری پزشکی مخصوصا نسخه تجویز، درج تاریخ، نام بیمار می بایست واضح و گویا باشد. از جهتی به دلیل حمل نسخه توسط بیمار و اوراق مهم پزشکی که حاوی اطلاعات تخصصی است طراحی ست پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد.

از سوی دیگر به جهت اینکه مراجعه کنندگان عزیز به طور مستقیم با محیط کاری شما در ارتباط هستند و همینطور خود شما هم اوقات زیادی را در محل کارتان سپری می کنید هماهنگی و جذابیت ست اداری یک لزوم است که طراحی ست اداری پزشکی مجموعه مدرن طرح با تیمی مجرب میتواند تاثیر چشمگیری را ایجاد کند.

قابل توجه پزشکان عزیز نام شما به صورت پیش زمینه در  نسخه تجویز شما، می تواند جای خود را در حافظه افراد حفظ کند و شهرت شما را دوچندان کند.

موارد متعددی در طراحی ست اداری قابل توجه و مهم است که از جمله آنها می‌توان به جنس کاغذ، سایز و فونت، استفاده نام شرکت، رنگ نوشته، لوگوی مناسب، طراحی گرافیکی ست، کیفیت چاپ، نوع سیستم چاپ، و … اشاره نمود. حال به توصیف ویژگی‌های مورد نیاز برای برخی از موارد نام برده شده می‌پردازیم.

به‌طور کلی چند نوع کاغذ برای چاپ ست اداری به کار گرفته می‌شود که شامل کاغذ تحریر، گلاسه، خودکپی یا NCR، و کاغذهای سفارشی می‌باشند. در انتخاب نوع کاغذ مواردی مانند ضخامت، وزن پایه، غلظت، مقاومت در برابر پاره شدن، مقاومت در برابر تا خوردن، رنگ کاغذ (سفید، زرد، مات، …) می‌باشد.

داشتن لوگوی زیبا و مناسب با فعالیت شرکت یکی از تاثیرگذارترین عناصر در تبلیغات یک شرکت به‌شمار می‌رود. ترجیح بر این است که اگر فردی در سازمان شما وجود ندارد که در زمینه طراحی لوگو مهارت داشته باشد، طراحی لوگوی خود را به شرکتی بسپارید که در این زمینه تخصص کافی را داشته باشد. شرکت تبلیغاتی طرح گندم در این زمینه می‌تواند شما را راهنمایی نماید.

در آخر اینکه، نوع سیستم چاپ نیز می‌بایست در چاپ لوازم ست اداری در نظر گرفته شود؛ مثلاً برای چاپ افست تیراژ بالا ولی برای چاپ دیجیتال تیراژ پایین توصیه می‌شود. سیستم رنگی نیز ترجیحاً می‌بایست CMYK باشد.

طراحی لوگو

بدیهی است که سربرگ شرکت بدون لوگو خیلی زیبا و حرفه ای نیست. به همین دلیل قبل از انجام هر کاری باید یک لوگو طراحی شود یا اگر لوگوی فعلی شرکت قدیمی است می‌بایست بازطراحی شود تا مدرن تر به نظر برسد.

داشتن لوگو در شناخت هویت برند و شرکت شما بسیار مؤثر است و برای شما هویت تجاری ایجاد می‌کند که به تدریج برای همه آشنا می‌شود و این امر تأثیر ویژه ای در افزایش فروش و سود شما دارد.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از مهم‌ترین قسمت‌های ست اداری است. برای طراحی کارت ویزیت باید به ترکیب و عنوان مناسب، هارمونی رنگ، اندازه فونت، رعایت فاصله مشخص از لبه‌ها و … توجه کرد. چاپ کارت ویزیت بسته به سلیقه و بودجه مشتری به روش‌های مختلف امکان‌پذیر است. برخی از انواع چاپ کارت ویزیت عبارتند از: براق مات یا براق، کتان آلمانی، هلندی، مقوا، سلفون یا لمینت.

طراحی سربرگ

یکی دیگر از اجزای کلیدی مجموعه آفیس هدر است. در طراحی سربرگ می‌توانید بسیار خلاق باشید. برای مثال می‌توانید از رنگ‌های مختلف استفاده کنید تا سربرگ ساده نباشد. لوگو همچنین می‌تواند نقش برجسته یا روکش طلا داشته باشد که زیبایی زیادی به سربرگ خواهد داد.

طراحی پاکت نامه

یکی از اقلام موجود در ست‌های اداری پاکت نامه است که طراحی آن با توجه به سلیقه مشتری و خلاقیت طراح انجام می‌شود. همچنین می‌توان چسب درب پاکت را هماهنگ با سایر اجزای ست اداری طراحی کرد. چاپ پاکت با کاغذ تحریر، شیشه، کتان، فانتزی طرح دار و مقوا قابل انجام است.

برگه یادداشت

برگه یادداشت نیز می‌تواند به عنوان جزئی از ست اداری در نظر گرفته شود. برگه یادداشت فضای مناسبی برای جای دادن اطلاعاتی که نیاز است به مشتری منتقل شود می‌باشد. اطلاعاتی از جمله لوگوی شرکت، راه‌های تماس با شرکت و خدمات و فعالیت‌های شرکت. این برگه‌ها با هزینه کم، می‌تواند بیشترین بازدهی را برای شما به همراه داشته باشد چرا که به اصطلاح، همواره دم دست مشتری و جلوی چشم اوست.

فولدر

فولدر یا Folder همان‌طور که احتمالاً می‌دانید، به منظور نگهداری و طبقه‌بندی اسناد مالی و غیر مالی در ادارات و شرکت‌ها وجود دارد. این فولدرها علیرغم امکان دیجیتالی شدن نگهداری اسناد کماکان مورد استفاده بخش قابل توجهی از سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد.

تاثیر عکاسی صنعتی بر افزایش کیفیت تبلیغات

عکاسی صنعتی امکان ارائه با کیفیت ویرایش و چاپ نهائی را فراهم میکند. تبلیغات نیازمند عکس های منحصر بفرد و زیباست. تا جای ممکن از گرفتن عکس های با گوشی یا دانلود از سایت های دیگر و سرچ گوگل خودداری کنید.

مشتریان شما متوجه میزان اهمیت محصول یا خدمات شما با تصاویر زیبا و منحصر بفرد هستند.

نمونه کار طراحی ست اداری

طراحی ست اداری پرگاس
طراحی ست اداری آتش افروز
طراحی ست نیکولا
طراحی ست اداری پارس ایده آل سیستم
طراحی ست اداری پترو مهام
طراحی ست پیشگامان تجارت ایمان
طراحی ست اداری نوین تونل
Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *