تقویم رومیزی اختصاصی | چاپ تقویم تبلیغاتی

در میان هدایای تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی ابزار پر کاربرد و همیشه در دسترس است که روی میز یا روی دیوار قرار می گیرد. به راحتی می توانید محصولات و خدمات خود را در صفحه های تقویم جایگذاری و در مقابل دید مخاطبین قرار دهید. توجه کنید آنچه که تقویم شما را خاص و ماندگار می کند، طرح آن است که باید جذاب، مخاطب پسند و متناسب با کسب و کار شما باشد. ویژگی های تقویم مخاطب پسند طرح های زیبا بر اساس ماه های فصل است که طراح محصولات یا خدمات شما را با خلاقیت در ماه های فصل سال جایگذاری می کند. نام محصول یا حتی برند شما باید به خوبی روی آن بدرخشد تا در ذهن مخاطب ماندگار شود. قبل از طراحی و چاپ اقلام های تبلیغاتی باید اهداف خود را از استفاده از تبلیغات نیز مشخص نمایید. زمانی که ما اهداف خود را مشخص می کنیم طراحی را با آگاهی جلو می بریم که باعث سهولت طراحی و چاپ می شود.
می توانید با استفاده از اقلام های تبلیغاتی دیگر نیز مثل یادداشت تبلیغاتی با لوگو و برند خودتان آن را در کنار تقویم قرار دهید تا بتوانید به خوبی اقلام خود را ذهن مخاطب ثبت نمایید.

خدمات طراحی و چاپ انواع تقویم تبلیغاتی به صورت اختصاصی:

  • تقویم رومیزی
  • تقویم دیواری

 

توجه کنید که پایه تقویم رو میزی باید مقاوم باشد چرا که یکسال از آن استفاده می شود. می توانید با استفاده از چاپ دو رو هزینه چاپ را کمتر کنید. برای سفارش تقویم یا طراحی تقویم به صورت اختصاصی با کانون تبلیغاتی مدرن طرح تماس بگیرید.

چرا چاپ اختصاصی؟
یکی از دلایلی که از چاپ اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد اختلاف رنگ در طراحی و چاپ است.
در چاپ عمومی نسبت به چاپ اختصاصی هزینه ها پایین تر و همچنین نسبت به چاپ اختصاصی از کیفیت چاپی پایین تری قرار دارد به دلیل اینکه رنگ ها به صورت متوازن مورد استفاده قرار نمی گیرند.

 

قیمت تقویم | سفارش تقویم

برای دریافت قیمت و سفارش تقویم می توانید با کارشناسان کانون تبلیغاتی مدرن طرح تماس بگیرید. برای خرید تقویم رومیزی می توانید به صورت اینترنتی و تلفنی سفارش خود را ثبت نمایید.

تقویم رومیزی اختصاصی | چاپ تقویم تبلیغاتی

طراحی تقویم رومیزی
1/5 - (1 امتیاز)