آگوست 15, 2022
تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی چیست؟

با تکامل فناوری های وب در دهه 1990، تبلیغات اینترنتی به عنوان یک معادل مجازی برای روش های بازاریابی سنتی مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات روزنامه، بیلبوردها و غیره ظاهر شد. در سال 2019 بازاریابان انتظار دارند که شرکت ها پول بیشتری را برای تبلیغات دیجیتالی نسبت به تبلیغات سنتی خرج کنند.
آگوست 14, 2022
عکاسی از افراد

۷ نکته آسان برای عکاسی از افراد شگفت انگیز

وقتی تازه شروع به عکاسی از افراد می کنید، ممکن است وسوسه شوید از ژست های پیچیده استفاده کنید، وسایل زیادی اضافه کنید، با الگوهای نورپردازی دیوانه شوید و غیره. این کاری است که حرفه ای ها انجام می دهند، درست است؟ ما در این
آگوست 14, 2022
استراتژی موفق تبلیغات

استراتژی موفق تبلیغات

تا به حال نام تبلیغات آنلاین و آفلاین را شنیده اید؟ اطلاعی از نحوه ی برگزاری کمپین های آنلاین و آفلاین دارید؟آیا می توانید خلاصه ای از سبک های تبلیغاتی را بیان کنید؟ یا حتی می وانید بگوید که چگونه می توان بر روی تبلیغات ارائه شده باید نظارت کرد و داده های واضح و درستی بدست آورد؟
آگوست 13, 2022
عکاسی صنعتی لوازم آرایشی

عکاسی صنعتی لوازم آرایشی

چه در حال فروش لوازم آرایش از طریق سایت تجارت الکترونیک خود باشید، چه محصولاتی را از طریق وبلاگ خود به نمایش بگذارید یا خدمات خود را به عنوان یک آرایشگر بازاریابی کنید، عکاسی آرایشی با کیفیت می تواند فروش شما را بهبود بخشد یا شکست دهد.
آگوست 10, 2022

تجهیزات عکاسی خیابانی

اگر به عکاسی خیابانی علاقه مند هستید و می خواهید تجهیزات مورد نیاز آن را تهیه کنید، ما در این مقاله شرح داده ایم که چه وسایلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اعم از لنز های مناسب، دوربین مناسب و ...
آگوست 10, 2022
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا چیست؟

در واقع بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر ایجاد و توزیع محتوای با ارزش، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطبان مشخص و مشخص و در نهایت برای هدایت اقدام سودآور مشتری متمرکز است.
آگوست 3, 2022
عکاسی صنعتی

تکنیک تمرکز و ترکیب مجدد (فوکوس دوربین)

تکنیک فوکوس و ترکیب مجدد به گونه ای طراحی شده است که به شما کمک می کند تا بر روی سوژه های ثابت تمرکز کنید بدون اینکه یک ترکیب بندی خوب را به خطر بیندازید. به طور کلی، فوکوس و ترکیب بندی مجدد یک راه عالی برای گرفتن سوژه های ثابت است. تکنیک تمرکز یا همان فوکوس و ترکیب مجدد برای سوژه هایی که حرکت محدودی را نشان می دهند نیز عالی است.
آگوست 1, 2022
ترفندهای تبلیغاتی

ترفندهای تبلیغاتی برای کمک به رشد کسب و کار

آیا می خواهید شاهد رشد کسب و کار خود باشید؟ البته که می خواهید! در این صورت تبلیغات یکی از بهترین راه ها برای تحقق آن است. در این مقاله، ترفندهای تبلیغاتی را مورد بحث قرار خواهیم داد که به شما در رشد کسب و کارتان کمک می کند. اجرای این نکات و ترفندها به شما کمک می کند تا به مشتریان بالقوه بیشتری دست پیدا کنید و فروش خود را افزایش دهید.
جولای 30, 2022
بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین چیست؟

بازاریابی آنلاین روشی است که از کانال های مبتنی بر وب برای انتشار پیامی در مورد برند، محصولات یا خدمات یک شرکت به مشتریان بالقوه آن استفاده می کند. روش ها و تکنیک های مورد استفاده برای بازاریابی آنلاین شامل ایمیل، رسانه های اجتماعی، تبلیغات نمایشی، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، گوگل ادوردز و غیره می باشد.
جولای 30, 2022
عکاسی دسر

۵ نکته برای عکاسی دسر

عکاسی از دسر، مانند اکثر عکاسی از غذا، می تواند در سبک های مختلفی انجام شود – تجاری، سبک زندگی، تخت خواب و غیره. اما یک چیز مشترک همه این رویکردها است؟ آنها سعی میکنند بیننده را وسوسه کنند دسر برجسته.در این مقاله، نکات برتر خود را برای بهبود تصاویر دسر شما (صرف نظر از سبک شما) به اشتراک می گذاریم. ما در مورد تنظیمات مورد صحیح، نحوه مدیریت نور دسر، روشی ساده برای اشتها آورتر کردن تصاویر و موارد دیگر صحبت می کنیم.
جولای 26, 2022

عکاسی تبلیغاتی از فرش

عکاسی می تواند یک سرگرمی جالب و مفیدی باشد. اما در مورد عکاسی از چیزی غیر از پرتره یا منظره چطور؟ عکاسی از فرش ممکن است کار ساده ای به نظر برسد، اما در واقع باید به چند نکته توجه داشت. نورپردازی و سرعت شاتر دو تا از بزرگ‌ترین نکات متحدان شما در گرفتن تصویر از فرش خواهند بود. رنگ‌های شفاف و واضح و نور ملایم و یکنواخت به عکس‌های شما کمک می‌کند به درجه حرفه‌ای برسند.
جولای 26, 2022
ابزارهای تبلیغاتی

معرفی ۶ ابزارهای تبلیغاتی

تبلیغات، تکنیک‌ها و شیوه‌های مورد استفاده برای ارائه محصولات، خدمات، نظرات یا دلایل به اطلاع عموم مردم به منظور متقاعد کردن مردم برای پاسخگویی خاص به آنچه که تبلیغ می‌شود.