می 24, 2022
مشخصه مهم طراحی کاتالوگ

۸ مشخصه مهم طراحی کاتالوگ کدامند؟

بسیاری از طراحان مبتدی و دیگر افراد نمی دانند که طراحی کاتالوگ را باید از کجا شروع کنند؛ و مشخصه مهم طراحی کاتالوگ شامل کدام موارد هستند؟ ما در این مقاله نکات مهمی درباره طراحی کاتالوگ در اختیار شما عزیززان قرار داه ایم.
می 23, 2022
عکاسی از طلا

نکات مهم برای عکاسی صنعتی از طلا

بازار عکاسی از طلا روز به روز در حال رشد است. عکاسی صنعتی از طلا می تواند یک تلاش سرگرم کننده، پر ارزش و سودآور باشد. اگر به دنبال راهی برای فروش بهتر طلا و جواهرات در کسب و کار خود هستید، با ما همراه باشید تا با عکاسی صنعتی از طلا آشنا شوید.
می 21, 2022
عکاسی در خانه

نکات مهم عکاسی صنعتی در خانه

برخی از افراد برای بهبود کسب و کار خود نیاز به عکاسی از محصولات و خدمات دارند. اما عکاسی صنعتی در خانه قاعده خاص خود را دارد و برای این کار باید برخی نکات رعایت شود. یکی از مشکلاتی که افراد برای عکاسی صنعتی در خانه دارند، کمبود امکانات است.
می 18, 2022
طراحی کاتالوگ آموزشی

طراحی کاتالوگ آموزشی برای مدرسه

بسیاری از افراد نمی دانند طراحی کاتالوگ آموزشی را از کجا شروع کنند. نکاتی که می خواهیم در رابطه با طراحی کاتالوگ بگوییم ویژه مدرسه است و برای نمونه ها آموزشی آن مورد استفاده قرار می گیرد. قطعا شما اطلاعاتی در رابطه با طراحی کاتالوگ دارید اما شاید برای طراحی کاتالوگ آموزشی دانستن برخی جزئیات لازم باشد و کار شما را ساده تر کند.
می 16, 2022
عکاسی با موبایل

نکات مهم برای عکاسی با گوشی هوشمند

تثبیت دوربین شما یک گام مهم برای اطمینان از اینکه تصاویر محصول شما واضح و یکدست هستند، است. گزینه های مقرون به صرفه زیادی وجود دارد، بنابراین یک سه پایه ارزش سرمایه گذاری را دارد.
می 16, 2022
طراحی کاتالوگ محصول

نکات اولیه برای طراحی کاتالوگ محصول

بسیاری از مردم نمی دانند طراحی کاتالوگ محصول را چگونه شروع کنند. شروع هر کاری ابتدا با جمع آوری اطلاعات آغاز می شود. با داشتن اطلاعات لازم برای طبقه بندی و طراحی کاتالوگ محصول به راحتی از پس آن بر می آیید. البته نیازی نیست غرق در صفحات آن شوید؛ همینکه هدف را مشخص کنید، کافی است.
می 15, 2022
عکاسی از مراکز صنعتی

نکات مهم برای شروع عکاسی صنعتی

وجود مکان های صنعتی، فرصتی مناسب برای ارائه عکس صنعتی ایجاد می کند. کارخانه ‌ها، کارگاه‌ های کشتی، معادن و کارگاه های تولیدی تنها مکان‌هایی هستند که می ‌توان برای شروع عکاسی صنعتی به آن‌ها مراجعه کرد.
می 14, 2022
عکاسی برای تولد

ایده های جذاب برای عکاسی تولد

جشن تولد از لحظه های مهم زندگی است که یکسال به بزرگسالی نزدیک می شوید و فرصت های بیشتر و بهتری در دنیایی جدید برای شما ایجاد می شود. ایده هایی که می خواهیم در مورد آن صحبت کنیم مربوط به سنین جوانی است البته برخی از آنها برای سنین دیگر هم مناسب است.
می 14, 2022
کاتالوگ رایگان و آنلاین

طراحی کاتالوگ رایگان

برای طراحی کاتالوگ باید خلاقیت داشته باشید تا بهتر از رقبای خود عمل کنید. اما هزینه چاپ کاتالوگ اختصاصی شرکت یا سازمان هزینه های زیادی خواهد داشت به همین دلیل به دنبال طراحی کاتالوگ رایگان هستند.
می 11, 2022
نور در عکاس محصول

نورپردازی در عکاسی محصول

عکاسی محصول یک بخش عکاسی سودآور، سرگرم کننده و پر تقاضا است. استفاده از استودیو برای عکاسی محصول به این معنی است که شما کنترل کامل نور را در دست دارید. نورپردازی در عکاسی محصول و تنظیم نور کمی دشوار است اما وجود تجهیزات کار شما را راحت تر می کند.
می 11, 2022
کاتالوگ مویی

طراحی کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو یکی از کاربردی تر کاتالوگ ها در میان فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است. از آنجایی که مشتریان برای خرید رنگ مو اعتماد کامل ندارند و نمی توانند به درستی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنند، کاتالوگ رنگ مو به آن ها کمک خواهد کرد. البته همه کاتالوگ ها جهت کمک به انتخاب درست مشتری طراحی می شوند.
می 9, 2022
نقش اشکال در طرا حی کاتالوگ

معانی اشکال در طراحی کاتالوگ

زندگی روزمره ما به معنای تعامل مداوم با اشیاء مختلف است که شبیه اشکال مختلف از ابتدایی تا انتزاعی هستند. نکته جالب در مورد اشیاء، این است که آنها می توانند احساس خاصی در ما ایجاد کنند. این بدان معنی است که شما می توانید از اشکال در طراحی کاتالوگ خود استفاده کنید و احساس افراد نسبت شکل اشیاء را بر انگیزید.