طراحی کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی در کسب و کارهای صنعتی و عظیم یکی از بهترین شیوه های است که میتواند پیچیدگی محصول یا ماشین آلات بزرگ و حتی خدمات و کاربردهای آن را به وضوح به مخاطبین نمایش دهد. این مسئولیت را می توانید با خیالی آسوده به دستان توانمند کانون تبلیغاتی مدرن طرح بسپارید. گروه گرافیک و ویراستاری ما کیفیتی در خور محصول شما را در دید همگان به نمایش می گذارد.

طراحان چیره دست کاتالوگ صنعتی مدرن طرح با توضیحاتی ملموس سختی محصول شما را در نظر مشتریان آسان جلوه می دهد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رایانه ای شدن ارتباط بین کسب و کارهای تجاری و مشتریان هنوز هم کاتالوگ ها و بروشورها جایگاه خود را نزد مخاطبان حفظ کرده اند. این امر به این علت است که کاتالوگ صنعتی اگر کارآمد طراحی شده باشد، تجسمی لمس کردنی برای مخاطب مورد نظر ایجاد می نماید، به گونه ای که با تماشای یک یا دو تصویر از محصول صنعتی و بیان توضیحاتی کارآمد و مناسب، بیننده به درک مناسبی از نوع محصول و ویژگی های آن خواهد رسید.

یکی از طراحی کاتالوگ صنعتی می بایست به آن دقت نمود، تاثیری است که عکسی با کیفیت و مناسب از محصول شما در ذهن فرد خواهد گذاشت و بسیار بیشتر از توضیحات نوشتاری شما، مخاطب را جلب می نماید. از سوی دیگر می بایست خاطر نشان کرد عکس هایی که با دوربین های معمولی گرفته می شود و حتی با کیفیت ترین عکس هایی که از اینترنت دانلود می شود، به هنگام چاپ کیفیت تماشا شده ی اولیه را ندارند، از این رو پیشنهاد می گردد برای تصاویری که در طراحی کاتالوگ صنعتی خود به نمایش خواهید گذاشت، از تیم عکاسی صنعتی حرفه ای بهره بگیرید.

تیم عکاسی صنعتی حرفه ای با تجهیزات پیشرفته و دوربین های با کیفیت و اعمال تکنیک هایی ویژه و توجه به زاویه های عکسبرداری، تصویری گویا و خیره کننده از محصول صنعتی شما به تصویر خواهد کشید. در طراحی متون نوشتاری که برای توضیح راجع به تصویر محصول درج می شوند، می بایست شفاف، جامع و خلاصه باشند. بعد از تهیه عکس صنعتی حرفه ای از محصولتان و تهیه متون نوشتاری متناسب، هنر گرافیستی است که چگونه تصاویر و متن ها و طرح روی جلد شما را با ترکیب بندی خارق العاده ای بر روی صفحات کاتالوگ شما به تصویر بکشد. تیم خلاق و برجسته مدرن طرح با هارمونی رنگ ها و ایده پردازی بی نظیری، صفحه آرایی کاتالوگ شما را به گونه ای طراحی می نماید که مخاطب از ورق زدن آن لذت میبرد و به هنگام تماشای جلد کاتالوگ و باز کردن آن، همچنان راغب به مطالعه و تماشای دیگر تصاویر موجود باشد و به خوبی با محصول صنعتی شما آشنا شوند.

 

Rate this page