طراحی ست اداری

معرف یک ارگان دولتی و یا خصوصی در وهله ای اول نام برند آن است که باید در طراحی ست اداری یک سازمان خودنمایی کند.یکپارچگی و جذابیت یک سازمان در مرحله اول می تواند در طراحی ست اداری آن تجلی یابد. از جمله مواردی که قابلیت نمایاندن آرم سازمان و هماهنگی را در دفتر کاری دارند، عبارتند از:

  • کارت ویزیت و انواع آن از قبیل یه رو، دورو، شیشه ای، سوسماری و مخملی می باشد.
  • سربرگ ها و انواع آن که A4، A5 و A6 است.
  • پاکت های نامه که در سه نوع پاکت A4، پاکت A5 و پاکت ملخی ارائه می شود.
  • طراحی فاکتور در هر اندازه و با هرتعداد ستونی که مد نظر شماست.
  • طراحی فولدر را هم بر حسب سلیقه ی دلخواه شما شکل می دهیم.

مجموعه مدرن طرح در نظر دارد با مهارت وتجربه ی گروه طراحی ست اداری خود ، ترسیمی بی همتا را مهمان محیط کاری شما کند، ناگفته نماند به طور تقریبی دو سوم عمر انسانها در محیط کار سپری می شود و هرچه بیشتر وجود زیبایی و هماهنگی ست اداری حیاتی می شود که در این صورت یکپارچگی پنهانی صورت می گیرد.

 

طراحی ست اداری و لوگو

بی شک طراحی ست اداری و لوگو نه تنها در یک راستا قرار دارند بلکه برای نمایان ساختن هویت یک سازمان مکمل یکدیگر می باشند. طراحی لوگویی ناب مستلزم ابتکاری است که در گروه مدرن طرح تحقق می یابد. همانطور که در شعار خود به این آفرینش ایمان دارد.برای سفارش و دیدن نمونه کار به صفحه طراحی لوگو مراجعه کنید.

 

با مدرن طرح متفاوت و خاص تر دیده شوید

به عنوان مثال در نظر بگیرید یک بروشور مثلا در ابعاد یک صفحه داشته باشید و یا یکی از اقلام ست اداری خود را در نظر بگیرید که چندین خط تا، درون آن موجود باشد و وقتی تا شود آرم لوگوی شما پدیدار شود که برای ذهن منطقی افراد بسیار جالب است و برند شما را در خاطره مشتریان ماندگار می سازد.

با طراحان مجموعه مدرن طرح بکرترین ایده ها را تجربه کنید.

 

طراحی ست اداری پزشکی

طراحی اوراق پزشکی از اهمیت بالایی برخوردار است، ازین جهت که ست اداری پزشکی مخصوصا نسخه تجویز، درج تاریخ، نام بیمار می بایست واضح و گویا باشد. از جهتی به دلیل حمل نسخه توسط بیمار و اوراق مهم پزشکی که حاوی اطلاعات تخصصی است طراحی ست پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد.

از سوی دیگر به جهت اینکه مراجعه کنندگان عزیز به طور مستقیم با محیط کاری شما در ارتباط هستند و همینطور خود شما هم اوقات زیادی را در محل کارتان سپری می کنید هماهنگی و جذابیت ست اداری یک لزوم است که طراحی ست اداری پزشکی مجموعه مدرن طرح با تیمی مجرب میتواند تاثیر چشمگیری را ایجاد کند.

قابل توجه پزشکان عزیز نام شما به صورت پیش زمینه در  نسخه تجویز شما، می تواند جای خود را در حافظه افراد حفظ کند و شهرت شما را دوچندان کند.

دسامبر 1, 2021
روانشناسی رنگ در کارت ویزیت چیست؟

روانشناسی رنگ در کارت ویزیت

نوامبر 27, 2021
خصوصیات یک کارت ویزیت خوب

خصوصیات یک کارت ویزیت خوب

دسامبر 13, 2017

اصول طراحی ست اداری

طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
طراحی ست اداری
ste-edari-01