مدرن طرح افتخار طراحی انواع کاتالوگ را برای شما عزیزان دارد ، در نظر داشته باشید ، برای مشاهده  نمونه طراحی کاتالوگ دیجیتال در زیر اگر از کامپیوتر یا لپ تاپ ، سایت را مشاهده میکنید  دو صفحه ای میتوانید مشاهده کنید ، در صورتی که در نسخه موبایل تک صفحه ای است. همچین برای مشاهده کاتالوگ های چاپی و دیجیتال بیشتر به صفحه طراحی کاتالوگ مراجعه کنید.

نمونه اول طراحی کاتالوگ دیجیتال

نمونه دوم

نمونه سوم

نمونه چهارم

 

مزایا طراحی کاتالوگ دیجیتال

یک کاتالوگ چاپی سنگ بنای استراتژی های بازاریابی بسیاری از شرکت ها است و دلیل خوبی هم دارد. کاتالوگ ها به شما امکان می دهند خط تولید تجارت خود را با مشتریان به اشتراک بگذارید. این امر به خریداران احتمالی این امکان را می دهد تا به راحتی  پیشنهادهای فهرست شده شما را مشاهده کنند.گرچه فواید و لمس یک کاتالوگ چاپی نسبت به کاتالوگ دیجیتال قابل انکار نیست ، اما نسخه های دیجیتالی بسیار محبوب شده اند. آنها از شکل یک کاتالوگ چاپی تقلید می کنند ، با یک طرح و صفحات مشابه برای ورق زدن.

استفاده از کانال های دیجیتال می تواند مزایای دیگری را نیز به همراه داشته باشد که یک کاتالوگ چاپی نمی تواند داشته باشد. با توجه به این نکات ، در اینجا هشت دلیل اصلی وجود دارد که چرا افزودن یک کاتالوگ دیجیتال به مجموعه ابزار بازاریابی شما می تواند فواید بزرگی را بدست آورد.

مزایا کاتالوگ دیجیتال

۱٫مشتریان می توانند از هرجایی به کاتالوگ شما دسترسی داشته باشند

کاتالوگ به عنوان یک مرجع مهم برای تجارت شما عمل می کند. به مشتریان بالقوه این امکان را می دهد تا محصولات و خدمات شما را بررسی کرده و درک بهتری از آنچه می توانید به آنها ارائه دهید ، کسب کنند.

البته ، برای بهینه سازی تأثیر کاتالوگ شما ، مخاطبان احتمالی شما باید بتوانند به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. با چاپ ، مشتری باید کاتالوگ واقعی را در مقابل خود داشته باشد. در حالی که این حالت فیزیکی مزایایی را به همراه دارد ، اما یک نکته منفی عدم توانایی در مرور اینگونه کاتالوگ ها از راه دور است.

اما در هر کجا که اتصال به اینترنت وجود داشته باشد می توانید به یک کاتالوگ دیجیتالی دسترسی پیدا کنید. چه در محل کار ، در خانه یا در حال مسافرت ، مشتریان شما می توانند کاتالوگ شما را مشاهده کنند.

 

۲٫ کاتالوگ های دیجیتال نسبت به  کاتالوگ های چاپی قابل اشتراک هستند

دهان به دهان شدن برند شما و توصیه های مشتری بخش مهمی از تولید مشتری جدید برای بسیاری از مشاغل است. از آنجا که کاتالوگ های دیجیتال بسیار قابل اشتراک هستند ، می توانند تعداد مشتریان جدیدی را از مشتریان فعلی افزایش دهند.

اشتراک گذاری از طریق ایمیل  ، پیام های متنی یا رسانه های اجتماعی ،  این فرآیند را انجام میدهد تا پیشنهادات کسب و کار شما با سرعت بیشتری گسترش یابد.

 

۳٫ آنها می توانند انواع مدیاها از جمله صوت و تصویر را با هم ادغام کنند

از نظر ماهیت ، یک کاتالوگ چاپی به دو عنصر متکی است: متن و عکس. گرچه این موارد مهم هستند ، بسیاری از مشاغل می توانند از صدا و تصویر در کنار آن تصاویر و متن ها در یک کاتالوگ دیجیتال بهره مند شوند.

گزینه های زیادی با مالتی مدیا وجود دارد. شما می توانید یک کلیپ صوتی را به نمایش بگذارید که صدای گیتار آکوستیک را نشان می دهد. شما می توانید یک ویدیو را تعبیه کنید که نحوه استفاده از سازنده ماکارونی را نشان می دهد. قرار دادن مالتی مدیا در کاتالوگ شما می تواند تأثیر و اثربخشی آن را افزایش دهد.

 

۴٫ کاتالوگ خود را با فروشگاه وب یا سایر منابع آنلاین خود متصل کنید

مانند صدا و تصویر ، می توانید پیوندها را در کاتالوگ خود تعبیه کنید. یک کاتالوگ آنلاین با تلاش کم و کوشش شما می تواند به پیشبرد تجارت شما کمک کند. همانطور که مشتریان از اطلاعات شما استفاده می کنند ، می توانند به راحتی روی پیوند کالای مورد علاقه خود کلیک کرده و بلافاصله آن را سفارش دهند.

فراتر از این ، توانایی پیوند به منابع خارجی می تواند به تکمیل آنچه در کاتالوگ شماست کمک کند. در یک کاتالوگ ، برای کوتاه نگه داشتن توضیحات محصول که از نظر بصری دلپذیرتر و زیباتر باشد. با استفاده از نسخه دیجیتالی کاتالوگ خود ، می توانید توضیحات محصول را به صفحه ای با جزئیات بیشتر پیوند دهید.

 

 

۵- به راحتی نسبت به کاتالوگ های چاپی به روز شوید

پس از چاپ کاتالوگ فیزیکی ، هیچ تغییری تا طراحی و چاپ نسخه های بعدی ایجاد نمی شود. این یک مزیت دارد ، زیرا به کاتالوگ چاپی شرکت شما اجازه می دهد تا به عنوان مرجع محکم برای محصولات و خدمات شما عمل کند.

اما ، گاهی اوقات تغییراتی بین چاپ انجام می شود. ممکن است یک قیمت به روز شود ، رنگ جدیدی به آن اضافه شود یا مقادیر یک محصول خاص کم باشد.

با استفاده از کاتالوگ دیجیتال ، به روزرسانی کاتالوگ خود برای انعکاس این تغییرات ساده است. اگرچه بدون هزینه نیست ، اما برای به روزرسانی نیازی به صبر کردن تا چاپ بعدی خود ندارید.

 

۶٫ هزینه های چاپ و توزیع کاهش می یابد

هر کاتالوگ چاپی هزینه های خاصی را متحمل می شود. این شامل قیمت توزیع ، حمل و نقل و هزینه های چاپ کاتالوگ است.

استفاده از کاتالوگ دیجیتال برای تکمیل چاپ شما در واقع می تواند به کاهش هزینه های تبلیغات شما کمک کند.

به عنوان مثال ، می توانید به جای ارسال نسخه های زیادی از کاتالوگ چاپی خود ، کپی های واحدی را ارسال کرده و برای اطلاعات بیشتر به کاتالوگ دیجیتالی خود هدایت کنید.

 

۷٫ از کاتالوگ خود برای ارزیابی داده های کلیدی مشتری استفاده کنید

درک اینکه مشتری  با چه چیزی بیشتر ارتباط برقرار میکند از نکات کلیدی است که باید بیشترین استفاده را از کمپین های بازاریابی خود داشته باشید.

با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها ، کسب و کار شما می تواند از اطلاعات کلیدی استفاده کند تا مشتریان را بهتر درک کند. در کاتالوگ های دیجیتال خواهید دید که هر کاربر چه مدت هر صفحه را مشاهده می کند ، چند بار از کاتالوگ شما بازدید می کند و موارد دیگر.

با درک اینکه کدام عناصر موثرتر هستند و کدام یک موثر نیستند ، بهتر می توانید تلاش های تبلیغاتی خود را بهینه کنید.

 

۸- یک کاتالوگ دیجیتال باید به عنوان افزونه کاتالوگ چاپ موجود شما عمل کند

البته ، یک نسخه دیجیتالی از کاتالوگ شما نمی تواند کاملا جایگزین کاتالوگ چاپی شما شود. کاتالوگ های دیجیتالی ملموس نیستند و فوریتی ندارند که با چاپ های فیزیکی ارائه می شوند.

با ترکیب و متعادل سازی هوشمندانه گزینه های دیجیتال و کاتالوگ چاپی ، یک کاتالوگ دیجیتال می تواند به شما کمک کند پیام های کاملاً منظمی را به مخاطبان خود ارائه دهید. با افزایش روش های مرور کاربران در محصولات شما ، ترکیب چاپ و دیجیتال یک حرکت هوشمندانه برای انواع مشاغل است.

برای مشاهده نمونه های بیشتر طراحی کاتالوگ دیجیتال ، میتوانید با مجموعه مدرن طرح در تماس باشید.