عکاسی از محصولات آرایشی

عکاسی از محصولات آرایشی

نحوه عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی : نکات و بهترین روش ها از  استودیوی مدرن طرح با ۱۰ سال تجربه.

۱۰ نکته شگفت انگیز برتر برای عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی شما

عکاسی از محصولات آرایشی چیست؟ اساساً این عکاسی از محصولات آرایشی مانند رژلب ، سایه چشم ، پودر فشرده و غیره است که چشم را به خود جلب می کند و در نهایت باعث می شود مردم آن را بخرند.

اما مانند هر طیف دیگر از کار ، نکاتی سریع برای تقویت خلاقیت و کمک به شما در ارائه بهترین نتیجه از خود وجود دارد، در اینجا ۱۰ نکته برتر برای عکاسی از محصولات آرایشی وجود دارد که می توانید آنها را علامت گذاری کنید و در عکس بعدی استفاده کنید.

اکنون بدون صرف وقت زیاد ، اجازه دهید ما با نکاتی شروع کنیم.

نکاتی برای عکاسی از محصولات آرایشی شما

۱٫ خود را به جای مشتری خود قرار دهید

عکاسی از محصولات آرایشی

 

 

اولین چیزی که باید درک کنید این است که عکاسی از محصول آرایشی شما تلاشی است برای جلب توجه مشتری شما. قبل از ثبت تصویر ، دانستن اینکه برای چه تصویری استفاده می شود به شما یک مزیت می دهد.

از مشتری خود بخواهید که از این تصویر برای چه چیزی استفاده خواهد کرد. بنر ، پوستر ، وب سایت ، شبکه های اجتماعی یا هر چیز دیگری؟ دانستن اینکه عکس در کجا استفاده می شود و چه کسی تصویر را مشاهده می کند به شما کمک می کند تا خلاقانه ترین سمت را برای مشتری نشان دهید.

نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که مطمئن شوید مشتری را درک می کنید.

می دانید چه چیزی را بیشتر از این محصول دوست دارند؟ آنها چگونه از این محصول استفاده می کنند؟ آیا این محصول برای افرادی طراحی شده است که توانایی تهیه گریم گران را دارند یا برای همه؟

از مشتری خود این موارد را بخواهید.

 

۲٫ شعار برند را درک کنید

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

 

هر مارک هدف ، مأموریت و USP خاص خود را دارد (پیشنهاد فروش منحصر به فرد). به ویژه در عکاسی از محصولات آرایشی ، بسیار مهم است که USP و شعار این برند به طور واقعی تعریف شود.

اگر نام تجاری دارای USP برای استفاده از محصولات طبیعی است ، داشتن مواد اضافه شده در قاب نیز به شما مزیتی برای انتقال پیام می دهد. در اینجا همچنین ممکن است توجه داشته باشید که ، مجبور نیستید هر عکسی را که گرفته اید این کار را انجام دهید.

می توانید هنگام عرضه یک محصول جدید یا عکس دسته جمعی از محصولات ، از این نکته استفاده کنید. باز هم ، دانستن مشتری به شما کمک می کند بدانید که آیا شما نیاز به نمایش USP دارید یا نه.

 

۳٫ جزئیات را نشان دهید

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

 

معمولاً در عکاسی تبلیغاتی از محصولات آرایشی ، وسایلی که قرار است گرفته شوند به اندازه دست هستند. اما در حالی که آنها را ضبط می کنید ، باید جزئیات دقیق محصول را نشان دهید. مشتریان مایلند ببینند که این محصول در زندگی واقعی چگونه به نظر می رسد.

در دنیای آنلاین این ترس از دست دادن فرصت دیدن محصول به صورت زنده می تواند بسیار بد باشد که برای تجارت الکترونیک سخت است. ما به شما توصیه می کنیم بهترین تنظیمات دوربین را که باید برای عکاسی از محصول استفاده کنید ، بخوانید ، که به شما در ثبت جزئیات کمک می کند.

مطالب مرتبط : ۵ فیلتر دوربین که می توانند عکاسی شما را بهبود بخشند

 

۴- پایه خود را تنظیم کنید

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

 

هر پروژه و هر مشتری که با آن کار می کنید اهداف متفاوتی خواهند داشت. برخی دوست دارند محصول خود را به طریقی و برخی دیگر به شیوه ای دیگر به تصویر بکشند. به طور خاص در عکاسی از محصولات آرایشی ، این تنوع می تواند از زمین تا آسمان متفاوت باشد. و شما به عنوان یک عکاس باید آماده این چالش خلاقانه باشید.

قبل از عکاسی ، از مشتری خود بخواهید برخی از تصاویر را روی عکسهایی که دوست دارد سنجاق کند و آرزوی تصویری که میخواهد با شما در میان بگذارد ، شما مانند آن عکس بگیرید یا از آن ایده بگیرید ، بدیهی است که شما سبک را کپی نمی کنید ، اما انتظار و چشم انداز مشتری خود را درک خواهید کرد.

شاید بخواهید این مطلب را نیز بخوانید : عکاسی از محصول با نور طبیعی

 

۵- زاویه ها را امتحان کنید

عکاسی از محصولات آرایشی و بهداشتی

 

در عکاسی از محصولات آرایشی ، معمولاً گزینه ای برای جلب توجه نیست. افراد با زوایای غیرمعمولی که قبلاً ندیده اند جذب می شوند. یک عکاس ۳۶۰ درجه باشید و چیز جدیدی پیدا کنید.

دانش اولیه قاب مطمئناً مهم است ، اما به جای این ، هیچ قانونی وجود ندارد که شما را در کاوش متوقف کند. حرکت در اطراف و امتحان کردن زوایای جدید باعث ایجاد دید در قاب می شود.

چیزی غیرمعمول در عین حال چشمگیر نشان دهید و خود را در نقطه نرم خلاقیت پیدا کنید.

 

۶٫ وسایل خارج از جعبه

 

عکاسی از محصولات آرایشی

 

اگر قبلاً این حرف را نزده ایم ، الان می زنیم ، لوازم جانبی نقش بسیار مهمی دارند ، اما همیشه در عکاسی از محصولات آرایشی مهم نیستند.

همچنین توجه داشته باشید که لوازمی که از آن استفاده می کنید با طرح رنگ عکس شما مطابقت دارد. علاوه بر این ، اگر می خواهید از وسایل جانبی استفاده کنید ،  چندین مورد در کادر اغلب فوکوس را می شکند و مانند حواس پرتی عمل می کند.

هدف با لوازم جانبی این است که همیشه محصول را در یک قاب قرار ندهیم. برای اطلاعات بیشتر به مقاله عکاسی تبلیغاتی از محصولات آرایشی مراجعه کنید.

 

۷٫ زمینه مناسب را انتخاب کنید

عکاسی از محصولات آرایشی

 

نکته بعدی در عکاسی از محصولات آرایشی انتخاب پس زمینه مناسب است. انتظار مشتری شما مطمئنا نحوه دید محصول را به شما خواهد گفت. اما به عنوان یک اهرم خلاقیت ، شما می توانید احساسات آنها را به سطح بالاتری منفجر کنید.

به عنوان مثال ، اگر آنها محصولی را شاد می بینند ، می توانید رنگ های روشن متضاد را در پس زمینه اضافه کنید. در حالی که اگر آنها کالایی را رنگارنگ می بینند می توانید از پس زمینه تک رنگ یا سیاه برای بیرون آمدن رنگ استفاده کنید.

مجدداً می توانید با توجه به خواست خود ، هر زمینه ای را انتخاب کنید که محصول برجسته شود. به خصوص در سایت تجارت الکترونیکی ، پس زمینه معمولاً به عنوان گسترده ترجیح داده می شود. اما هنوز هم می توانید سایه طبیعی برای بهبود تصویر اضافه کنید.

 

۸٫ اقدام را ضبط کنید

 

عکاسی از محصولات آرایشی

 

اخیراً ، وقتی در مورد عکاسی از محصولات آرایشی صحبت می کنیم ، نیازی نیست که به تنهایی محصول فکر کنیم. به ویژه در بنرها ، محصولات بصورت عملی نمایش داده می شوند. علاوه بر این ، گاهی اوقات به روش های غیر معمول.

این باعث جلب توجه می شود ، به تصویر شما روح می بخشد و به شما کمک می کند تا زوایای خلاقیت را در دید خود کشف کنید. در حالی که یک محصول در حال فعالیت با یک شخص نشان داده میشود ، گرفتن جزئیات بسیار مهم است.

 

 

۹٫ یک تن را تنظیم کنید

عکاسی از محصولات آرایشی

 

تن ، به ویژه در عکاسی از محصولات آرایشی ، نحوه درک محصول شما را توصیف می کند. تن ها می توانند از رنگ های پاستلی تا رنگ های روشن سلطنتی متفاوت باشند و همه اینها به محصول بستگی دارد.

اما معمولاً  تن را خود برند تعیین می کند. اگر یک مارک موفق باشد ، با وب سایت ، رسانه های اجتماعی و سایر فعالیت ها از تن خاصی پیروی می کند.

اگر با مشتری جدیدی هستید که به دنبال عکاسی از محصولات آرایشی هستید ، مطمئن شوید که تن آن در واقع جدید ، جذاب بوده و شعار کلی شرکت را به نمایش می گذارد.

 

۱۰٫ تم خود را انتخاب کنید

عکاسی از محصولات آرایشی

 

 

 

در عکاسی از محصولات آرایشی این روند سریعتر از هر صنعت دنبال شده است. از این رو اگر برای یک موضوع خاص کار می کنید ، اطمینان حاصل کنید که با آن کاملاً دقیق هستید. تن  خود را از دست ندهید ، اما اگر این کار را انجام می دهید در زمینه مسائل اجتماعی با عکاسی خود فعال باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *