ژانویه 5, 2023
عکاسی از محصولات کریستال

۴ نکته ضروری در عکاسی از محصولات

دسامبر 26, 2022
عکاسی صنعتی از ساعت

عکاسی صنعتی از ساعت

اکتبر 4, 2022

۴ نکته مهم برای ساخت ویدیو تبلیغاتی برای جذب مخاطبان هدف

ایجاد محتوای ویدیویی موفق سخت تر از از خرید دوربین، روشن کردن آن و گفتن «شروع!» است. محتوا باید برنامه ریزی شده، عمدی و مکمل برند به عنوان بخشی از یک کل بزرگتر باشد. محتوای ویدیویی برای هر برندی باید به روش خاص خود مورد بررسی و پیاده سازی قرار گیرد؛ و ... با ما همراه باشید.
جولای 26, 2022

عکاسی تبلیغاتی از فرش

عکاسی می تواند یک سرگرمی جالب و مفیدی باشد. اما در مورد عکاسی از چیزی غیر از پرتره یا منظره چطور؟ عکاسی از فرش ممکن است کار ساده ای به نظر برسد، اما در واقع باید به چند نکته توجه داشت. نورپردازی و سرعت شاتر دو تا از بزرگ‌ترین نکات متحدان شما در گرفتن تصویر از فرش خواهند بود. رنگ‌های شفاف و واضح و نور ملایم و یکنواخت به عکس‌های شما کمک می‌کند به درجه حرفه‌ای برسند.
جولای 26, 2022
ابزارهای تبلیغاتی

معرفی ۶ ابزارهای تبلیغاتی

تبلیغات، تکنیک‌ها و شیوه‌های مورد استفاده برای ارائه محصولات، خدمات، نظرات یا دلایل به اطلاع عموم مردم به منظور متقاعد کردن مردم برای پاسخگویی خاص به آنچه که تبلیغ می‌شود.
جولای 25, 2022
عکاسی از جنگل

۶ نکته برای عکاسی از جنگل

تکنیک های عکاسی از جنگل را یاد بگیرید!به دنبال گرفتن عکس های خیره کننده از جنگل ها هستید؟در این مقاله، همه اصولی را که برای گرفتن عکس های زیبا از جنگل نیاز دارید، را به اشتراک گذاشته ایم با ما همراه باشید.
آوریل 10, 2022
طراحی لوگو تایپ

طراحی لوگو تایپ

لوگو نوشتاری که به همان نام لوگو تایپ شناخته می­شوند از ترکیب چند حروف یا یک کلمه کوتاه و تاثیر گذار تشکیل می­شوند. در هنگام طراحی لوگو تایپ معمولا از هیچگونه طرح یا نمادی استفاده نخواهد شد و تمام تغیرات و جزییات بر روی حروف اعمال می­شود.
آوریل 6, 2022
عکاسی از سگ

۷نکته شگفت انگیز برای عکاسی از سگ

در این مقاله بهترین نکات و ترفندهای خود را برای بالا بردن سطح عکاسی از سگ  با شما عزیزان به  اشتراک می گذاریم. ما در مورد نور، ترکیب و تنظیمات بحث می کنم.
ژانویه 23, 2022

پرسونای مخاطب چیست؟

ژانویه 13, 2022

۵ مرحله مهم در کاتالوگ مارکتینگ

ژانویه 12, 2022
advertisement

۷ نکته مهم تبلیغات

ژانویه 10, 2022
branding

۷ اصل مهم برای برندینگ