4 نکته مهم برای ساخت ویدیو تبلیغاتی برای جذب مخاطبان هدف

4 نکته مهم برای ساخت ویدیو تبلیغاتی برای جذب مخاطبان هدف

جذب مخاطبان هدف با نام تجاری را بیاموزید!

محتوای ویدیویی موفق، کنجکاوی را به عمل تبدیل می کند. برای برندهای آنلاین، تهیه ویدئو امری ضروری است، زیرا شما را از رقبا متمایز می‌کند، یک پایگاه مشتری وفادار ایجاد می‌کند و به ایجاد جریان ثابت درآمد کمک می‌کند.

ایجاد محتوای ویدیویی موفق سخت تر از  از خرید دوربین، روشن کردن آن و گفتن «شروع!» است. محتوا باید برنامه ریزی شده، عمدی و مکمل برند به عنوان بخشی از یک کل بزرگتر باشد.

  1. تشخیص دهید که چه نوع برندی هستید

محتوای ویدیویی برای هر برندی باید به روش خاص خود مورد بررسی و پیاده سازی قرار گیرد.

هر شرکتی پایگاه مشتری یا مشتری متفاوتی دارد و اطلاعات ضروری خود را برای برقراری ارتباط دارد.

کلبی جوزف، تولیدکننده محتوای دیجیتال و استراتژیست می‌گوید: «توسعه استراتژی‌های محتوا برای برندهای آنلاین جهت جذب مخاطبان هدف ترکیبی زیبا از کیفیت، کمیت و اثربخشی است. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید چه نوع برندی هستید. آیا اطلاعاتی دارید که مردم باید از آن بیاموزند؟

برند مجموعه‌ای منحصربه‌فرد است که شامل داستان، مأموریت، خدمات یا محصولات و افراد آن می‌شود. این مؤلفه ها بر اطلاعاتی که باید در ویدیوها منتقل شود تأثیر می گذارد. اگر اینطور نباشد، ویدیوها با موفقیت ارتباطی با نام تجاری برقرار نمی‌کنند یا مخاطب هدف را مجبور به اقدام نمی‌کنند.

ایجاد ویدیوی باکیفیت به این معنی است که در هر قسمت از فرآیند بهترین کار را انجام دهید.

فرآیند ایجاد ویدیوهای باکیفیت به معنای تلاش برای برنامه ریزی محتوا، ضبط ویدیوها و اطمینان از منعکس کننده دقیق برند آنلاین است.

مخاطبان با دیدن کیفیت ویدئو آن را قضاوت می کنند؛ زیرا آنها روزانه در معرض تماشای ویدیوهای بی شماری قرار می گیرند. برای ثابت کردن این موضوع، مطالعه ای توسط Top Line Film نشان داد که بیش از 65 درصد از مصرف کنندگان گفتند که کیفیت ویدیوی یک شرکت بر درک آنها از کیفیت آن شرکت تأثیر می گذارد.

با دانستن مواردی که باید به آنها منتقل شود، ایجاد یک برنامه برای انتقال موثر اطلاعات و تاکید بر صدای متمایز برند خود، از کیفیت ویدیوهای خود اطمینان حاصل کنید.

 

  1. محتوای برند خود را مطابقت دهید 

 

 

ویدئوها اغلب اولین نقطه تماس یک برند برای جذب مخاطبان هدف هستند. این نشان می دهد که ویدیوها باید با هدف برند همخوانی داشته باشند. آنها باید لحن و سبک بصری را به اشتراک بگذارند و همچنین در اطلاعات، صدا و شخصیت ثابت باقی بمانند. مهمتر از همه، مشتری و پایگاه مشتری هدف باید در سراسر محتوا ثابت بماند.

اگر یک مشتری مجبور شود یک ویدیو را در صفحه وب برند دنبال کند اما تصاویر کاملاً متفاوت را ببیند، احساس می‌کند که مشکلی وجود ندارد.

وقتی این اتفاق می افتد، کنجکاوی آنها به بی اعتمادی تبدیل می شود. وقتی این یک بار اتفاق می‌افتد، اغلب ویدیوهای دیگری را که از برند می‌بینند نادیده می‌گیرند.

یک ویدیو تنها زمانی می تواند موفق باشد که مطابق با هدف و واقعیت یک برند جامع ساخته شده باشد.

نام تجاری شما از چندین قطعه تشکیل شده است، اما ویدیو باید سنگ اصلی همه آن در نظر گرفته شود. لیزا لوبین می گوید: «این یک واقعیت شناخته شده است که مردم هنگام تماشای یک ویدیو بیشتر درگیر می شوند و تمایل دارند آن را تماشا کنند. شما نیز می توانید از این فرصت برای جذب مخاطبان هدف خود استفاده کنید. زیرا ویدیو به مردم اطلاعات می‌دهد و آنها را سرگرم می‌کند و خوب یا بد، امروزه بیشتر مردم ترجیح می‌دهند یک ویدیو را به جای خواندن یک صفحه متن تماشا کنند.»

به همین دلیل ضروری است که برای ساختن ویدیوهای باکیفیت تلاش کنید و اطمینان حاصل کنید که آن ویدیوها به طور مؤثر در بقیه محتوای برند شما جریان می یابد.

 

  1. از ثبات در هر چیزی که تولید می کنید اطمینان حاصل کنید

سازگاری به معنای تکرار بودن نیست. یعنی تبدیل محتوا به روایتی منسجم.

به عنوان جزئی از برند شما و برای جذب مخاطبان هدف ، ویدئوها باید هر چیزی را که مشتریان باید بدانند، به اشتراک بگذارند. این شامل برقراری ارتباط با خدمات یا محصولات و همچنین داستان، مأموریت و افراد است.

این بدان معناست که ویدیوها باید اطلاعات مختلفی را به اشتراک بگذارند. آنها باید با اجزای مختلف برند شما ارتباط برقرار کنند، اما همچنان همان احساسات را برانگیزند، از تصاویر و موسیقی از نظر موضوعی مشابه استفاده کنند و با برند به عنوان یک کل مطابقت داشته باشند.

این به معنای برقراری ارتباط بین این مؤلفه ها به گونه ای است که داستان برند شما را به طور مداوم بیان می کند.

یکنواختی ضروری است زیرا یک برند زمانی مشتریان یا مشتریان وفادار را ایجاد می کند که متمایز و قابل شناسایی باشند و همین تکار ها برای آنها معنا پیدا می کند زیرا جنبه یادآوری دارد. آنها برند را دنبال می کنند و در مورد رویدادها، محصولات و اطلاعیه ها به روز می شوند.

آنها خواهان ثبات هستند، بنابراین وظیفه برند ارائه آن است.

من دریافته‌ام که برندسازی مداوم در همه پلتفرم‌ها بسیار مهم است. این یکی دیگر از چالش‌های منحصربه‌فرد است زیرا پلتفرم‌های مختلف برای جمعیت‌شناسی متفاوت جذاب هستند و این اطلاعات برای استفاده حداکثری از بازاریابی شما مفید است. اگر می‌خواهید به یک مخاطب زن 25 تا 34 ساله برسید، روی اینستاگرام تمرکز کنید. اگر می‌خواهید به یک مخاطب مرد 30 تا 49 ساله برسید، روی توییتر تمرکز کنید. اما حتی با وجود این آمارهای جمعیتی، حفظ ثبات به عنوان هدف شما مهم تر است.

اگر یک برند ناگهان شروع به تولید محتوایی کند که دیگر با مخاطب هدفش صحبت نمی کند، حتما آن مخاطبان را از دست می دهد و شروع به جذب مخاطبان هدف جدیدی می کند.

 

کلام آخر

نام تجاری  و مخاطبان خود را بشناسید، تلاش کنید، اطمینان حاصل کنید که ویدیوی شما با بقیه برندهای رقیبتان مطابقت دارند و ثابت قدم باشید.

اگر برای ساخت ویدئو صنعتی نیاز به کمک و مشاوره دارید کانون تبلیغاتی مدرن طرح با سالها تجربه در کنار شما خواهد بود.  

 

 

ترجمه شده از سایت forbes.com

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *