21 ایده حرفه ای برای طراحی کاتالوگ

21 ایده حرفه ای برای طراحی کاتالوگ

وقتی که در چیزی سردرگم هستید، بهترین کار این است که چشم هایتان را باز کنید و به اطراف نگاه کنید. اغلب اوقات، بزرگترین الهام از دنیای اطراف ما می آید. یک طراح بزرگ، مانند یک هنرمند بزرگ، از بهترین چیزهایی که می بیند استفاده می کند تا چیز جدید و منحصر به فرد بسازد. برای دیدن 21 ایده برای طراحی کاتالوگ جذاب که می توانید از آنها بهره بگیرید پس به خواندن ادامه دهید.

ایده های حرفه ای طراحی کاتالوگ

1. قالب بروشور Perennial: بروشور Perennial که برای چیزی بیش از کاربردهای گل‌دار مناسب است، برای سازمان‌هایی با برندی شاد و بهاری یا برای هر رویدادی در فضای باز که هنگام تابش خورشید برگزار می‌شود، عالی است.

بروشور Academic مناسب برای گردشگری
بروشور Academic مناسب برای گردشگری

2. قالب  بروشور Academic: موزه‌ها، بناهای تاریخی، و سازمان‌های تور شهری می‌توانند از بروشور آکادمیک برای زنده کردن ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود استفاده کنند. آکادمیک از یک طرح سه تایی و یک چیدمان مبتنی بر بخش استفاده می کند تا مکان ها و موارد مورد علاقه ای را که بازدیدکنندگان یا گردشگران می خواهند در طول اقامت خود ببینند دنبال کنند.

3. الگوی بروشور سفر ساحلی Redwood: این الگوی بروشور دو تایی دارای فضای کافی برای عکس‌های مقصد سفر است. خوانندگان به سرعت توسط تصاویر همه جانبه به آنجا منتقل می شوند. پوشش مبتنی بر تصویر جذاب است، اما زیاد نیست، و فقط لمس مناسبی را به این طراحی زیبا اضافه می کند و از بهترین طرح ها برای 21 ایده برای طراحی کاتالوگ جذاب است.

4. قالب بروشور Wine country: این الگوی بروشور سه تایی به‌ویژه برای سازمان‌های کشاورزی یا روستایی، از جمله کارخانه‌های شراب‌سازی، مزارع خانوادگی، و سازمان‌های غیرانتفاعی کشاورزی مناسب است. طراحی زیبا و تمیز، زیبایی ساده حومه شهر را تداعی می کند.

5. قالب بروشور سفر آلپاین ویستا: بروشور آلپاین ویستا لحن ماجراجویانه ای دارد که برای شرکت هایی که ورزش ها و سفرهای کوهستانی را تبلیغ می کنند عالی است. یک عکس خیره کننده روی جلد ظاهر می شود در حالی که یک طرح رنگ زرد انرژی مثبت و هیجان انگیزی را تزریق می کند. همچنین سه تقسیم بندی برای مقاصد مختلف از طرح سه تایی نهایت استفاده را می کند.

6. الگوی بروشورKeynote شیک و مدرن: Keynote  شیک و مدرن در بین 21 ایده برای طراحی کاتالوگ جذاب است و طراحی مینیمالیستی را در بر می گیرد که می تواند با طیف وسیعی از صنایع و سازمان ها سازگار شود. بسته به نیاز شما، این قالب را می توان برای طولانی تر یا کوتاه تر تنظیم کرد. این طراحی دو تایی به خوبی به ذهن خلاقی کمک می کند که می خواهد چیز جدیدی را امتحان کند.

الگوی بروشورKeynote شیک و مدرن
الگوی بروشورKeynote شیک و مدرن

7. الگوی بروشور پاسپورت: یکی دیگر از بروشورهای به سبک کتابچه، پاسپورت، احساسات مدرن را با دوز مناسب بازیگوشی متعادل می کند و یک روز را به یاد کاوش شگفتی های پنهان در خیابان های شهر نیویورک می اندازد. این طرح متن و تصاویر را از هم جدا می‌کند و به هر یک فرصت می‌دهد تا در عین منسجم ماندن، روی پای خود بایستد.

8. قالب بروشور Lavender cafe یا کافه اسطوخودوس: این طرح بروشور سه تایی دارای عناصری است که در هماهنگی با قالب سه تایی برای ایجاد بخش های متمایز کار می کند، که هر کدام دارای یک طرح منحصر به فرد است که چیزها را جالب نگه می دارد. همانطور که در اینجا نشان داده شده است، در یک برنامه رستوران به خوبی کار می کند، اما می تواند با هر کسب و کاری سازگار شود.

9. قالب Melody، تجربه نو در موسیقی: اگر در حال ایجاد یک کتابچه آلبوم برای خود یا مشتری هستید، این الگو پایه خوبی را فراهم می کند. همچنین می تواند سکوی پرشی برای ایده های طراحی بروشور خارج از جعبه باشد. طراحی به سبک کتابچه محور تصویر، قالبی زیبا و هنری است که می تواند به برند شما یک مزیت حرفه ای بدهد و تجربه ای نو در 21 ایده برای طراحی کاتالوگ جذاب است.

10. قالب بروشور Avenues Real Estate: بروشورهای املاک و مستغلات یک استاندارد صنعتی هستند، بنابراین باید بروشورهای خود را برجسته کنید. فضای زیاد برای تصاویر ملک و همچنین توضیحات جذاب شما، این الگو را به ابزاری قدرتمند در زرادخانه بازاریابی املاک و مستغلات شما تبدیل می کند.

قالب بروشور Avenues Real Estate
قالب بروشور Avenues Real Estate

11. قالب بروشور سه تایی ویژوال: این الگوی بروشور بصری از عکس‌های بزرگ در وسط هر صفحه استفاده می‌کند و متن معمولی را با پررنگ ترکیب می‌کند تا عبارات مهم را برجسته کند.

12. قالب جزوه Brisk بهترین کاتالوگ برای تجارت: قالب جزوه Brisk، ایده‌آل برای کاربردهای بلند و کوتاه، حسی مدرن و هیجان‌انگیز دارد. در عین حال تمیز و حرفه ای است و به برند شما فضایی برای نفس می بخشد. چه کسی می گوید تجارت نمی تواند شیک باشد؟

13. قالب کاتالوگ Contempo: خطوط تمیز و زوایای قانع کننده بروشور Contempo را مشخص می کند. برند منحصر به فرد خود را از فرهنگ شرکتی با انشعاب این طرح ثابت کنید. یا رنگ های برند خود را وارد کنید و از آن همانطور که هست برای یک بروشور پیشرفته و مرتب استفاده کنید.

14.قالب کاتالوگ Grey skies، تصویر های گویا:  گاهی اوقات فقط کمی متن تمام چیزی است که نیاز دارید. تصویر در طراحی این کاتالوگ پادشاه است و به شما امکان می دهد خلاصه ای بصری از ایده آل های اصلی برند خود ارائه دهید. برداشت اول مهم است، و این طراحی آنها را مجذوب خود می کند و هوش و حواس انسان را درگیر خود می کند.

قالب کاتالوگ Grey skies
قالب کاتالوگ Grey skies

15. قالب کاتالوگ Oceanside: الگوی کاتالوگ Oceanside هنوز هم کوتاه و شیرین است، اما در صورتی که شرایط به آن نیاز دارد، فضای کمی بیشتر از آسمان خاکستری برای نوشتن به شما می دهد.

16.قالب کاتالوگ Residential، بیانی متفاوت در مسکن: قالب Residential دارای لحن گرم و دعوت کننده ای است که بسیار تازه و جاری است. نحوه پیچیدن متن در اطراف تصاویر شبیه به یک گشت و گذار در اطراف یک ملک است، با مشاور املاک که نکات برجسته را به خریداران احتمالی اشاره می کند.

17. قالب بروشور مدیترانه: تصاویر زیبا بخش اعظم این الگوی بروشور را تشکیل می دهند و حسی فراگیر و باز به آن می بخشند. رنگ‌های آبی و عکس‌های با مضمون اقیانوس، آرامش ملایم امواج و شن‌های گرم را به یاد می‌آورند. استفاده از طراحی بروشور برای ایجاد حسی متمایز می تواند برند شما را برای مشتری قبل از اینکه حتی یک کلمه کپی بخواند، محکم کند.

18.قالب بروشور Big Sky Travel: قالب کاتالوگ Big Sky travel بسیار سازگار است، با ترکیبی از عناصر که به راحتی برای مطابقت با ظاهر و احساس مقصد سفارشی می شوند. جلد جلو دارای فضایی برای سه عکس است که فوراً تنوع منطقه را نشان می‌دهد و چیدمان متن بهترین استفاده را از فضا می‌کند بدون اینکه درهم به نظر برسد و در 21 ایده برای طراحی کاتالوگ جذاب کمی خاص است.

19.قالب کاتالوگPrism blue: زوایای برجسته الگوی بروشور  Prism با تصاویر تفرجگاه کوهستانی مطابقت دارد. این الگو برای اسپاها و مراکز ماساژ آرامش‌بخش، شرکت‌های تور و استراحتگاه‌های اسکی، یا برای اطلاعیه‌های داخلی شرکت مانند یک استراحتگاه آتی عالی است.

بهترین قیمت طراحی کاتالوگ را می توانید در سایت مدرن طرح بیابید.

20. قالب کاتالوگ سفر گلدن گیت: این الگو شخصیت های متنوع ایالت مورد علاقه آمریکا را به تصویر می کشد. موج‌سواری شدید، شهر پر جنب و جوش، تاکستان‌های آرام، و مه جذاب سانفرانسیسکو وجود دارد. تصویر اصلی روی جلد لحن را تعیین می‌کند، در حالی که تصاویر پشتیبان محدوده مقصد مشخص شده را نشان می‌دهند.

21. قالب کاتالوگ Commercial طرحی دیگر در مسکن: یک تم مثلث ظریف در بروشور تجاری، طرح را به هم می‌کشد، با سه نقطه مثلث که بازتاب سبک سه‌تایی بروشور است. فضای زیادی برای متن وجود دارد، اما چیدمان با فاصله مناسب و تمیز است. ظاهر بسیار حرفه ای بروشور تجاری برای استفاده در املاک و مستغلات و شرکت ها عالی است.

قالب کاتالوگ Commercial طرحی دیگر در مسکن

کلام آخر

شما با 21 ایده برای طراحی کاتالوگ جذاب آشنا شدید و یا شاید الگویی را برای استفاده انتخاب کرده اید، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که مطمئن شوید کاتالوگی که ایجاد می کنید با برندی که برای آن طراحی می کنید مطابقت داشته باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *