طراحی کاتالوگ

قبل از طراحی کاتالوگ با کاتالوگ و نحوه استفاده آن آشنا شوید. کاتالوگ فهرستی از کالا یا خدمات می باشد که در قالب کتاب ارائه می شود. در گرافیک کاتالوگ محتوا نقش مهمی دارا می باشد. در طراحی کاتالوگ صنعتی و همچنین طراحی کاتالوگ تبلیغاتی عکس می تواند تاثیر مثبتی در جذب مخاطبین داشته باشد. کاتالوگ از اغلام بازاریابی، رابط بین تولید کننده و مصرف کننده باشد که می توان به عنوان یک بازاریاب فعال استفاده نمود. در معنای واقعی کاتالوگ طرز طریقه کار از یک دستگاه را نشان میدهد. اما امروزه از کاتالوگ به عنوان یک ابزار تبلیغاتی برای ارائه محصول یا شرح خدمات نیز استفاده می شود.

طرح کاتالوگ باید خاص و گیرا باشد تا مخاطبین را جذب کند، این اطمینان را به شما می دهیم که طراحی و گرافیک مدرن طرح با طراحی کاتالوگ حرفه ای، طراحی خاص و همچنین ماندگار را برای شما به ارمغان می آوریم. کانون تبلیغاتی مدرن طرح با در دست داشتن نیرو های متخصص طراح کاتالوگ می تواند در کوتاه ترین زمان کاتالوگ زیبا و کاتالوگ خلاقانه برای شما به سبک طراحی کاتالوگ مدرن، طراحی کند.

 

شماره تماس:

۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱

۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱

ارتباط مستقیم با واحد فروش : ۹۸۵ ۸۳ ۸۳ ۰۹۳۳

طراحی کاتالوگ
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ صنعتی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی معماری
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ زیبا
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ صنعتی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ مدرن
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ مدرن
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ صنعتی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ صنعتی
نمونه طراحی کاتالوگ

شماره تماس:

۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱

۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱

ارتباط مستقیم با واحد فروش : ۹۸۵ ۸۳ ۸۳ ۰۹۳۳

طراحی کاتالوگ
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ خاص
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ اختصاصی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ شرکتی
نمونه طراحی کاتالوگ
طراحی کاتالوگ مدرن
نمونه طراحی کاتالوگ

شماره تماس:

۲۹ ۵۰ ۷۲ ۸۸ – ۰۲۱

۵۲ ۷۱ ۷۱ ۸۸ – ۰۲۱

ارتباط مستقیم با واحد فروش : ۹۸۵ ۸۳ ۸۳ ۰۹۳۳

کاتالوگ تبلیغاتی

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی اهمیت کاربردی ویژه ای در حیطه ی تبلیغات و بازاریابی دارد. از جمله موثرترین نوع تبلیغات جهت جذب مشتری، بهره جستن از قوه ی بصری افراد است که چطور با هارمونی رنگ ها و عکس های برگزیده و محتوای نوشتاری ملموس، در تجسم کیفیت واقعی کالا یا خدمات شما در ذهن بینده، تصور بی نظیری خلق کند که این لزوم با تیم خبره کاتالوگ تبلیغاتی مدرن طرح مرتفع می گردد.

چه بسا معرفی کالا یا خدمات شما در کاتالوگ تبلیغاتی بی همتا، الهام بخش مخاطبین باشد و در خاطره ی ذهنی فرد نقش ببندد و مشتری ارتباطی احساسی با محصول شما برقرار کند که همچین تاثیری بی شک موجب می گردد تا میزان مشتری های وفادار شما دوچندان شود. کانون تبلیغاتی مدرن طرح این افتخار را دارد که شما را در این کامیابی همراهی کند و ایده هایی ناب جهت کاتالوگ تبلیغاتی و کاتالوگ صنعتی شما ارائه دهد. در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی یکی از اساسی ترین مواردی که در مرحله ی نخست باید به آن توجه نمود، شناسایی جامعه مخاطبین است که توسط این آگهی می بایست تحت تاثیر قرار بگیرند.

ایده پردازی و خلاقیت سهم بیشتری در جذب مخاطب ایفا می نماید. از این رو هنر طراح در خلق تصویر گرافیک یا جمله ای قافیه دار و تبلیغاتی می تواند نقش بسیار موثری در به یاد ماندنی شدن برند کالای شما در خاطر مخاطب ایجاد نماید. رنگ بندی های استفاده شده، چینش و صفحه آرایی جذاب، هارمونی و ارتباط مناسب رنگ ها در صفحات پشت هم از جمله مواردی است که در تمایل خواننده به ادامه مطلب کمک شایانی می نماید.

 به تصاویر و عکس هایی که داخل صفحات کاتالوگ قرار داده می شود، بی اندازه دقت کرد. تصاویر و عکس ها چنانچه زیر نظر تیم حرفه ای عکاسی انجام شود، تاثیر شگرفی در انگیزه و تمایل فرد برای خرید کالا ایجاد می نماید که با هزاران جمله هم نمیتوان همچین تاثیری را در زمان اندک بر روی یک فرد گذاشت. از این رو پیشنهاد می گردد از عکاسی صنعتی برای تصاویری از کالای خود در صفحات کاتالوگ استفاده نمایید.

 به متون و نوشتاری که برای توضیحات ارائه می شود، می بایست دقت ویژه ای اعمال گردد. توضیحاتی که راجع به کالا ارائه می دهید، می بایست کاملا دقیق و بیانگر ویژگی های محصول تان باشد و هیچگونه ابهامی در فهم مطلب ایجاد نگردد. از دیگر موارد  که در متن باید به آن توجه نمود، سایز و فونت های مورد استفاده می باشد که ترجیحا برای عناوین از سایز بزرگتر و برای متن از سایز متوسط بهره بگیرید.

 شما در هر تجارتی که مشغول به کار هستید، برای معرفی کالا یا خدمات برند سازمانی خود می توانید از طریق طراحی کاتالوگ تبلیغاتی، مخاطبان مورد نظرتان را از مزیت کالای خود نسبت به سایر رقبا آگاه نمایید.  کانون تبلیغاتی مدرن طرح با کادری خلاق و مجرب در حیطه طراحی و کادری متخصص در زمینه ی چاپ ، تمامی خدمات طراحی شما را از آغازین مرحله تا پایانی ترین مرحله آن که چاپ است را با جلوه ای اعجاب انگیز تقدیم حضور تان می نماید.

کاتالوگ حرفه ای

طراحی کاتالوگ حرفه ای بی شک مستلزم تیم خبره ای از گرافیست هایی مجرب می باشد که آشنایی با صنعت چاپ دارند و اشراف کامل به رنگ های به کار رفته شده، کادر بندی و حاشیه طراحی خود دارند تا خروجی با کیفیتی به هنگام چاپ حاصل شود. جهت طراحی حرفه ای کاتالوگ می بایست بسیاری موارد مهم را رعایت نمود. از جمله این موارد این است که قبل از شروع طراحی می بایست اطلاعاتی جمع آوری شود و به گونه ای کاملا کارساز و موثر، اطلاعات گردآوری شده را در طراحی کاتالوگ به کار گرفت. از جمله این اطلاعاتی که در طراحی کاتالوگ کمک شایانی می نماید، آگاهی از رنگ سازمانی مخاطبان مورد هدف و علایق و سلایق آنها می باشد. از دیگر فاکتور هایی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای استفاده می شود.

از دیگر فاکتورهایی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای بسیار الزامی محسوب می گردد، وجود تصاویری به همراه متن مورد نظر می باشد. تصاویر محصول با کیفیتی بالا آن هم با نمایی نزدیک جلوه بسیار چشمگیری ایجاد می نماید و پیشنهاد می گردد تصویر مورد نظر خود را در دو صفحه کامل یا حداقل یک صفحه کامل بیندازید. می بایست خاطر نشان کرد خروجی به هنگام چاپ زمانی تصویر با کیفیتی ایجاد می نماید که عکس خود را از طریق عکاسی صنعتی انجام داده باشید چرا که عکس های اینترنتی و عکس هایی که با دوربین گوشی یا دوربین عکاسی معمولی گرفته می شود کیفیت لازم را ندارد. از دیگر عواملی که در طراحی کاتالوگ حرفه ای در جذب مخاطب بسیار تاثیرگذار است، محتوا و توضیحات قوی می باشد. توضیحاتی که راجع به محصول یا خدمات ارائه می دهید، می بایست خلاصه، مفید و کامل باشد. به نوع فونت و سایز ها می بایست دقت ویژه ای اعمال گردد و تنوع سایز از دو یا سه مورد بیشتر نباشد زیرا از شکیل بودن کار می کاهد

کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ صنعتی در کسب و کارهای صنعتی و عظیم یکی از بهترین شیوه های است که میتواند پیچیدگی محصول یا ماشین آلات بزرگ و حتی خدمات و کاربردهای آن را به وضوح به مخاطبین نمایش دهد. این مسئولیت را می توانید با خیالی آسوده به دستان توانمند کانون تبلیغاتی مدرن طرح بسپارید. گروه گرافیک و ویراستاری ما کیفیتی در خور محصول شما را در دید همگان به نمایش می گذارد.

طراحان چیره دست کاتالوگ صنعتی مدرن طرح با توضیحاتی ملموس سختی محصول شما را در نظر مشتریان آسان جلوه می دهد. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رایانه ای شدن ارتباط بین کسب و کارهای تجاری و مشتریان هنوز هم کاتالوگ ها و بروشورها جایگاه خود را نزد مخاطبان حفظ کرده اند. این امر به این علت است که کاتالوگ صنعتی اگر کارآمد طراحی شده باشد، تجسمی لمس کردنی برای مخاطب مورد نظر ایجاد می نماید، به گونه ای که با تماشای یک یا دو تصویر از محصول صنعتی و بیان توضیحاتی کارآمد و مناسب، بیننده به درک مناسبی از نوع محصول و ویژگی های آن خواهد رسید.

یکی از مهم ترین موارد  که در طراحی کاتالوگ صنعتی می بایست به آن دقت نمود، تاثیری است که عکسی با کیفیت و مناسب از محصول شما در ذهن فرد خواهد گذاشت و بسیار بیشتر از توضیحات نوشتاری شما، مخاطب را جلب می نماید. از سوی دیگر می بایست خاطر نشان کرد عکس هایی که با دوربین های معمولی گرفته می شود و حتی با کیفیت ترین عکس هایی که از اینترنت دانلود می شود، به هنگام چاپ کیفیت تماشا شده ی اولیه را ندارند، از این رو پیشنهاد می گردد برای تصاویری که در طراحی کاتالوگ صنعتی خود به نمایش خواهید گذاشت، از تیم عکاسی صنعتی حرفه ای بهره بگیرید.

 تیم عکاسی صنعتی حرفه ای با تجهیزات پیشرفته و دوربین های با کیفیت و اعمال تکنیک هایی ویژه و توجه به زاویه های عکسبرداری، تصویری گویا و خیره کننده از محصول صنعتی شما به تصویر خواهد کشید. در طراحی متون نوشتاری که برای توضیح راجع به تصویر محصول درج می شوند، می بایست شفاف، جامع و خلاصه باشند. بعد از تهیه عکس صنعتی حرفه ای از محصولتان و تهیه متون نوشتاری متناسب، هنر گرافیستی است که چگونه تصاویر و متن ها و طرح روی جلد شما را با ترکیب بندی خارق العاده ای بر روی صفحات کاتالوگ شما به تصویر بکشد. تیم خلاق و برجسته مدرن طرح با هارمونی رنگ ها و ایده پردازی بی نظیری، صفحه آرایی کاتالوگ شما را به گونه ای طراحی می نماید که مخاطب از ورق زدن آن لذت میبرد و به هنگام تماشای جلد کاتالوگ و باز کردن آن، همچنان راغب به مطالعه و تماشای دیگر تصاویر موجود باشد و به خوبی با محصول صنعتی شما آشنا شوند.

طراحی کاتالوگ و بروشور

طراحی کاتالوگ و بروشور جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، بسیار روش کارآمد و موثری می باشد. بسته به نوع محصول و یا خدمات شما پیشنهادی به شما ارائه می شود، از این جهت که کاتالوگ برای شما کافی است یا بروشور و یا طراحی کاتالوگ و بروشور هر دو تاثیر بسزایی خواهند داشت. اگر کسب و کار شما خدمات ارائه می دهد و یا کالای مصرفی ارائه می کند و نیاز به توضیحات نوشتاری بیشتری دارد بروشور میتواند بسیار موثر واقع شود و از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه است. چنانچه در تجارت شما تصویر کالا از اهمیت بالایی برخوردار باشد، طراحی کاتالوگ میتواند بسیار مفید واقع شود زیرا که کیفیت عکس ها و تصاویر در کاتالوگ به خوبی نمایش داده میشود، البته جلوه ی عکس در کارهای چاپی زمانی که از عکاسی صنعتی حرفه ای بهره گرفته باشید، بسیار چشمگیر خواهد بود. در صورتی که شرکت شما شامل تعداد زیادی خدمات و یا چندین کالا باشد، عنوان کردن فهرست وار آنها و به ترتیب توضیح هر کدام در کنار عکس مرتبط خیلی منظم تر و کارا تر خواهد بود که این هدف از طریق طراحی کاتالوگ و بروشور احراز خواهد شد. طراحی کاتالوگ و بروشور در ابعاد و طرح های گوناگونی ارائه می شود. بروشور ها به صورت ۳لت یا هفت لت و به حالت آکاردئون قابل ارائه می باشد ولی کاتالوگ ها معمولا در صفحات بیشتری ارائه می شوند. بی گمان مهمترین عنصری که در طراحی کاتالوگ و بروشور بیننده را به وجد می آورد، تصاویری است که از محصول تان در صفحات کاتالوگ یا بروشور شما به نمایش گذاشته می شود. مهمترین نکته ای که در شروع طراحی کاتالوگ و بروشور می بایست در نظر داشت، این است که گروه مخاطبان مورد نظر را به خوبی شناسایی نماییم و با توجه به سبک و سیاق آنها، طراحی را آغاز نماییم. در طراحی کاتالوگ و بروشور بهتر است هماهنگی بین رنگ سازمانی و رنگ بندی صفحات کاتالوگ مخصوصا جلد اول آن وجود داشته باشد. در جلد اول کاتالوگ می بایست سنخیتی با محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، وجود داشته باشد. تناسب میان رنگ بندی های هر صفحه در طراحی کاتالوگ و بروشور، انگیزه تماشاچی را برای مطالعه ی ادامه مطلب دوچندان می نماید. فونت ها در متن نوشتاری طراحی کاتالوگ و بروشور با سایز های بزرگ و متوسط می توانند توجه خواننده را به عناوین جلب نمایند. طراحان این مجموعه با کادری مجرب با خلق ایده های نو، معرفی محصول یا خدمات شما را با کیفیتی در خور برند تجاری تان، ارائه می دهد.

تفاوت بروشور و کاتالوگ

تفاوت بروشور و کاتالوگ در نگاه اول در ساختار آنان می باشد. شکل بروشور در کل یک صفحه می باشد که به صورت آکاردئونی تا شده است و معمولا بروشور هفت لتی به آن گفته می شود. البته اگر مطالب شما کم باشد می توان آن را به صورت بروشور سه لتی ارائه داد. جنس کاغذ کاتالوگ معمولا گلاسه است و خدمات پس از چاپ از روکش سلفون، یووی و غیره در آن قابل انجام است. بروشور معمولا برای خدمات و مواردی که نیاز به تصویر ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که تصاویر موجود در کاتالوگ چنانچه از عکاسی صنعتی بهره گرفته شده باشد، کیفیت بالایی خواهد داشت که این کیفیت در بروشور به دلیل جنس کاغذ مربوطه حاصل نخواهد شد. از سوی دیگر هزینه طراحی بروشور و چاپ آن کمتر از هزینه کاتالوگ و چاپ آن می باشد. چنانچه محصولات یا خدمات شما در چندین گروه و انواع مختلفی باشد بهتر است از کاتالوگ استفاده کنید و موارد توضیحاتی خود را به همراه تصویر مربوطه آن به نمایش بگذارید. از دیگر تفاوت کاتالوگ و بروشور می توان به سایز و ابعاد آن اشاره کرد. معمولا سایز بروشور کوچکتر از کاتالوگ می باشد. بروشور در سایزهای ۱۱*۱۷ ، ۸٫۵*۱۴ ، ۸٫۵*۱۱ ، ۵٫۵*۸٫۵ ، ۳٫۵*۸٫۵ و مواردی از این دست قابل ارائه می باشد و معمولا به صورت تاشده و یا منگنه دار است. سایزهای مورد استفاده برای کاتالوگ معمولا A4، A5 و سایز هایی از این دست می باشد. از دیگر تفاوت های کاتالوگ و بروشور می توان به گرماژ مورد استفاده در کاغذ آنها اشاره کرد. برای چاپ کاتالوگ از گرماژ بالایی برای کاغذ استفاده می گردد و به همین خاطر قطورتر و ضخیم تر می باشد ولی برای بروشور از گرماژ پایین تری از کاغذ مورد استفاده می گردد و به همین علت است که نازک تر می باشد.

کاتالوگ خاص

طراحی کاتالوگ خاص همان طور که از نام آن پیداست به صورت کاملا اختصاصی طراحی می گردد. طراحی کاتالوگی خاص زمانی میسر خواهد شد که گرافیست هایی مبتکر ، ایده پرداز و مجرب طراحی گرافیکی ای برای محصولات یا خدمات شما را به گونه ای ارائه دهند که علاوه بر بی همتا بودن طرح، در عین سادگی با جذابیتی خیره کننده تمایل مشتری را به سفارش و خرید کالای شما دوچندان نمایند. چنانچه در طراحی کاتالوگ خاص خود بسیار سخت گیر هستید می توانید با حضور پیوسته خود نزد طراح کاتالوگ خود تمام ایده های خود را اعمال نمایید و همزمان با طراحی گرافیست موافقت و نظر خود را اعلام نمایید. طراحی کاتالوگ مدرن همانطور که از نام آن مشخص است، طراحی گرافیکی آن به صورتی کاملا امروزی و مدرن با سبک جدید انجام می گیرد و متفاوت از سبک های کلاسیک و قدیمی می باشد. در طراحی کاتالوگ مدرن اولین عاملی که می بایست در نظر گرفت طراحی به سبک مدرن و امروزی مطابق با سلایق و موارد جذاب برای مخاطبان مورد هدف مربوطه می باشد. در نظر داشته باشید اگر اکثریت قشر مخاطبان شما را افراد میانسال تشکیل می دهند بهتر است از طراحی کاتالوگ مدرن دوری کنید و از سبک هایی کلاسیک و ساده ولی شیک و همینطور رنگ های سنگین استفاده نمایید. طراحی کاتالوگ خاص می تواند به صورت فکری طراحی گردد به گونه ای که فرد با تماشای صفحه اولیه آن با اندکی تفکر بتواند به منظور شما دست یابد که این امر موجب می گردد حس خوشایندی در مخاطب ایجاد گردد. یکی دیگر از موارد ضروری در طراحی کاتالوگ مدرن این است که چن تن از اعضای ایده پردازان برای طراحی می بایست جوان باشند تا ایده هایی متناسب با پیشرفت روز و سبک جدید ارائه دهند. مجموعه مدرن طرح با اتاق فکر و ایده های نو آثاری ماندگار را برای کاتالوگ تبلیغاتی شما ارائه می نماید.

کاتالوگ و عکاسی صنعتی

طراحی کاتالوگ و عکاسی صنعتی رابطه تنگاتنگی با یکدیگر دارند، اهمیت این موضوع از آن جهت است که تصاویر مخصوصا به حالت بزرگنمایی جایگزین هزاران کلمه خواهد بود و مخاطب را راغب تر به سفارش و خرید می نماید. اساسی ترین دلیلی که عکاسی صنعتی و طراحی کاتالوگ را مکمل هم می نماید این است که کیفیت چاپ تصاویر در کاتالوگ و بروشور در حالتی که عکس ها را بتوان با عکاسی صنعتی انجام داد بسیار چشمگیر و تماشایی خواهد بود. در صورتی که برای طراحی کاتالوگ خود از عکاسی با دوربین های معمولی، گوشی و عکس هایی حتی با کیفیت بالا از اینترنت استفاده نمایید، کیفیت مناسبی به هنگام چاپ خارج نخواهد شد. عکاسی صنعتی از آن جهت که تیمی ماهر و متخصص در حیطه عکاسی با بکارگیری تکنیک ها و فنونی خاص نورپردازی و شدت کنتراست نور محیط را به بهترین حالت ممکن انجام می دهند و مجهز به لوازم عکاسی پیشرفته می باشند، جلوه بسیار ویژه و خیره کننده ای از سوژه مورد نظر شما ایجاد می نمایند. از مهمترین مواردی که در طراحی کاتالوگ و قرارگیری تصویر مناسب در صفحه های کاتالوگ می توان به آن اشاره نمود این است که در صفحه های کاتالوگ بهتر است از حالت بزرگنمایی تصویر در صفحه خود استفاده نمایید. حالت بهتر آن است عکس مورد نظر را با حالت بزرگنمایی در دوصفحه کنارهم از کاتالوگ و یا یک صفحه مجزا قرار دهید. حالت بزرگنمایی تاثیر بسیار ویژه ای بر روی جذب مخاطب خواهد گذاشت. اهمیت بکارگیری تصویر محصول شما در کاتالوگ بسیار با اهمیت است. چرا که تمامی افراد با تماشای تصاویر ارتباط بیشتری برقرار می نمایند تا اینکه فقط متن بخوانند. اکثریت افراد معمولا از خواندن محتوا و متن فراری هستند. از این رو قرار دادن تصاویر علاوه بر انتقال ذهنیتی مناسب به بیننده به طرز موثری فرد را ترغیب به سفارش می نماید.

شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ

شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ بسیاری در بازار موجود می باشد که البته مجموعه ای که بتوان در آن کار صفر تا صد طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ و عکاسی صنعتی مرتبط را انجام داد، کمیاب است. مجموعه مدرن طرح با گرافیست هایی خلاق در حیطه طراحی و تیمی مجرب در زمینه عکاسی و کادری متخصص در حیطه چاپ به عنوان برجسته ترین شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ شناخته شده است. یکی از خدماتی که این مجموعه ارائه می کند طراحی کاتالوگ رایگان برای سازمان های خیریه می باشد. این مجموعه طراحی کاتالوگ ارزان قیمت را در دوره هایی که فروش ویژه و تخفیف های استثنایی ارائه می شود، تقدیم می نماید. قطع کاتالوگ در انواع مختلفی مانند رقعی، وزیری، جیبی، بغدادی، رحلی، بازو بندی، بیاضی، سلطانی ، خشتی ، جانماز، نیم ربعی، حمایلی وجود دارد که در سایزهای متفاوتی مانند ۲۰*۱۳ ، ۲۶*۲۰ ، ۱۱*۱۶٫۵ ، ۱۲*۶ ، ۱۵*۲۱ ، ۲۵*۳۵ ، ۲۰*۳۰ ، ۳۴*۲۲ ، ۱۵*۲۱ ،  ۱۷*۹ ، ۱۸*۱۰ و مواردی از این دست ارائه می شود. قطع کاتالوگ چنانچه وزیری باشد از ابعاد ۲۰*۱۳ تا ۲۶*۲۰ متغیر می باشد. توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای و عکاسی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. قطع خشتی نیز از قدیمی ترین قطع های مورد استفاده می باشد که عرض و طول آن با یکدیگر برابر خواهد بود، که معمولا برای کتاب های کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. قطع جیبی که به آن قطع بغلی نیز می گویند ، ابعاد تقریبی آن ۵*۷ می باشد. قطع بیاض یا بیاضی که از جهت طول آن باز و بسته شده، شیرازه هایی در سمت عرض آن قرار می گیرد که در میان نسخه نویسان و کتاب سازان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه مدرن طرح با استعداد هایی درخشان در زمینه طراحی گرافیکی، موثرترین شیوه ی تبلیغاتی را به کار می گیرد تا برند تجاری شما نزد اکثریت مردم محبوب گردد و مورد توجه شایانی قرار گیرد که این امر بی شک موجب افزایش فروش شما خواهد شد.

طراحی کاتالوگ سه لت

طراحی کاتالوگ ۳ لت که عنوان درست تر آن طراحی بروشور ۳ لت می باشد، برای آن دسته از کالاها یا خدماتی سودمند می باشد که نیاز به توضیح و تفسیر زیادی ندارند و یا تک محصولی می باشند .بروشور ۳ لت یک برگه است که می تواند در ابعاد A4 و A5  و … باشد که شامل محتوا و تصاویر مربوطه است که با ۲ خطوط تا خور به سه برگ تبدیل می شود. برای نمایشگاه های که پیش رو دارید و معرفی محصولات یا خدمات خود، طراحی بروشور سه لت می تواند تبلیغات مناسبی برای شما باشد. طراحی کاتالوگ معمولا در ابعاد A4 ارائه می شود. برای آگاهی از قیمت طراحی کاتالوگ A4 می توانید با کارشناسان مربوطه از طریق شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. بسیاری از افراد تمایز میان کاتالوگ و بروشور را نمیدانند، از این رو طراحی بروشور سه لت را با طراحی کاتالوگ سه لت اشتباه می گیرند. بروشور کلا یک برگه است که با دو خط تا به سه برگ و شش صفحه تقسیم می شود که به آن بروشور سه لت می گویند. بروشورها می توانند در هفت لت به صورت آکاردئون نیز ارائه گردند. تیم طراحی این مجموعه طراحی بروشور و کاتالوگ شما را در هر ابعاد و به هر شکلی که مد نظرتان است، ارائه می دهد. در طراحی بروشور سه لت می بایست به گزیده گویی در بیان مطلب مورد نظر راجع به محصول و خدمتتان دقت نمود. متون نوشتاری و توضیحات می بایست به گونه ای باشد که به خوبی پیام و مفهوم را انتقال دهد. از دیگر موارد  که در طراحی بروشور سه لت می بایست رعایت گردد، هارمونی رنگ های صفحات به همراه تصاویری با کیفیت و توضیحاتی متناسب با تصویر می باشد که بیننده به راحتی با تماشا و مطالعه آن، مفهوم مورد نظر را دریافت نماید.

//]]>