طراحی کاتالوگ

گرافیک در طراحی کاتالوگ حرفه ای نقش مستقیم و مهمی بر توسعه یا معرفی محصولات یا خدمات شما را دارد. تجربه در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و کاتالوگ صنعتی بسیار مهم می‌باشد و قبل از طراحی بهتر است با طراح کاتالوگ مشورت کنید. کاتالوگ حرفه ای می‌تواند شامل فهرستی از دستورالعمل‌ها یا جمعی از اسامی و توضیحات گروه بندی شده باشد. کاتالوگ پل ارتباطی است بین خدمات و محصولات با مشتریان و مصرف کنندگان. کاتالوگ می‌تواند بازاریابی همیشه در دسترس برای ارائه خدمات یا معرفی کالا باشد. طرح کاتالوگ و ابعاد می‌تواند در هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ تأثیر گذار باشد. کاتالوگ در ابعاد های افقی و عمودی طراحی و چاپ می‌شود که نمونه کاتالوگ‌های طراحی شده توسط این شرکت قابل مشاهده است. این افتخار را داریم که مورد اعتماد برند های کشور هستیم و سهم قابل توجه ای از بازار کسب کرده‌ایم.

طراحی کاتالوگ صنعتی (شرکت پترو تجهیز انرژی فلات)

طراحی کاتالوگ صنعتی

طرح کاتالوگ محصولات Magic

طراحی کاتالوگ Magic

طرح کاتالوگ پنجره WinTech

طراحی کاتالوگ شرکت WinTeCH

طرح کاتالوگ شرکت Delster

طراحی کاتالوگ نوشیدنی - دلستر

طرح کاتالوگ شرکت Tejarat Felez

طراحی کاتالوگ شرکت تجارت فلز

طرح کاتالوگ شرکت مهران طب

طراحی کاتالوگ تجهیزات پزشکی
Contact -min

طرح کاتالوگ شرکت DGNB

طراحی کاتالوگ شرکت OGNB

طرح کاتالوگ تبلیغاتی (چیپس میوه خشک رژدا)

طراحی کاتالوگ شرکت کوثر

طرح کاتالوگ محصولات Reeses

طراحی کاتالوگ Reeses

راهنمای طراحی کاتالوگ 2019

کاتالوگ مواد غذایی: در کاتالوگ مواد غذایی باید از رنگ های گرم و اشتها آور استفاده نمود و همچنین استفاده از تصاویر با کیفیت بی تاثیر نیست.

کاتالوگ رنگ مو: در کاتالوگ رنگ مو که بیشتر مصرف کننده ها خانم هستند باید به رنگ و جنس کاتالوگ توجه نمود زیرا رنگی که در مانیتور مشاهده می کنید با رنگی که چاپ می شود ممکن است کمی متفاوت باشد.

کاتالوگ خلاقانه:  کاتالوگ خلاقانه می تواند در شکل و ابعاد های متنوع طراحی و چاپ شود که همه به خلاقیت طراح کاتالوگ بستگی دارد.

کاتالوگ تجهیزات پزشکی: اگر در نمونه کاتالوگ های طراحی شده مشاهده کنید بیشتر کاتالوگ های پزشکی با رنگ های آرام (آبی) طراحی و چاپ شده است چرا که استفاده از رنگ های جیغ و زننده برای این کار مناسب نمی باشد.

کاتالوگ پوشاک:عکس با کیفیت مهم ترین عنصر در کاتالوگ پوشاک می باشد که اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا که یک عکس خوب تاثیر چند برابر از متون نتیجه بخش است.

کاتالوگ صنایع دستی: می توان از پوشش UV برای برجسته کردن آثار صنایع دستی استفاده نمود. با این روش مخاطب می تواند با لمس کردن محصولات را زیر دستان خود حس کند.

کاتالوگ مبلمان: کاتالوگ مبلمان همانند کاتالوگ لباس و پوشاک عکس محور می باشد. چرا که مبلمان ار نظر محتوایی نمی تواند درست معرفی شود بلکه با یک تصویر می تواند پیام اصلی (زیبایی، خاص بودن، رنگ، نوع، اندازه و دیگر موارد) را برساند.

کاتالوگ دکوراسیون: این کاتالوگ باید توسط طراح با تجربه و خلاق طراحی شود چرا که ترکیب بندی و رعایت هارمونی رنگ بسیار مهم بوده و اگر درست انجام نشود ممکن است نه تنها باعث رشد کسب و کار نشود و آسیب جدی به کسب و کار شما وارد کند.

کاتالوگ طلا و جواهر: نکاتی که در این کاتالوگ مؤثر است استفاده از کاغذ مرغوب و چاپ با کیفیت است. چرا که هر چقدر که طراحی کاتالوگ و محتوای کاتالوگ عالی باشد این موارد رعایت نشود می تواند زیان بار باشد.

طرح کاتالوگ صنعتی (شرکت پالایش روغن پاسارگاد)

طراحی کاتالوگ شرکت نفت پاسارگاد

طرح کاتالوگ تجهیزات پزشکی (نیک نفس طب)

طراحی کاتالوگ تجهیزات پزشکی (نیک نفس)
Contact -min

طرح کاتالوگ شیر آلات معین

طراحی کاتالوگ شیر آلات معین

طرح کاتالوگ مبلمان (خانه لوکس دائم)

طراحی کاتالوگ مبلمان - خانه لوکس دائم

طرح کاتالوگ صنعتی - شرکت OMTAG

طراحی کاتالوگ ابزار آلات کشاورزی

طرح کاتالوگ صنایع لوستر مولوی

طراحی کاتالوگ صنایع لوستر مولوی

طرح کاتالوگ شرکت Machinery

طراحی کاتالوگ ماشین آلات نایلون
Contact -min

طرح کاتالوگ صنعتی

طراحی کاتالوگ

طرح کاتالوگ - Panasonic

طراحی معماری

طرح کاتالوگ - شرکت S.P.N

طراحی کاتالوگ شرکت s.p.n

طرح کاتالوگ - شرکت مدرن سازان

طراحی کاتالوگ - شرکت مدرن سازان

طرح کاتالوگ شرکت صائن آریا

طراحی کاتالوگ شرکت صائن آریا

طرح کاتالوگ شرکت مکث بین الملل

طراحی کاتالوگ شرکت مکثب بین الملل

طرح کاتالوگ شرکت رویین پل

طراحی کاتالوگ شرکت رویبین پل

طرح کاتالوگ رستوران ارکیده

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی

طرح کاتالوگ شرکت JNC

طراحی کاتالوگ شرکت JNC

کاتالوگ و بروشور

کاتالوگ و بروشور جهت معرفی و تبلیغ محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، بسیار روش کارآمد و موثری می باشد. بسته به نوع محصول و یا خدمات شما پیشنهادی به شما ارائه می شود، از این جهت که کاتالوگ برای شما کافی است هر دو تاثیر بسزایی خواهند داشت. اگر کسب و کار شما خدمات ارائه می دهد و یا کالای مصرفی ارائه می کند و نیاز به توضیحات نوشتاری بیشتری دارد بروشور میتواند بسیار موثر واقع شود و از لحاظ قیمتی مقرون به صرفه است. چنانچه در تجارت شما تصویر کالا از اهمیت بالایی برخوردار باشد، طراحی کاتالوگ میتواند بسیار مفید واقع شود زیرا که کیفیت عکس ها و تصاویر در کاتالوگ به خوبی نمایش داده میشود، البته جلوه ی عکس در کارهای چاپی زمانی که از عکاسی صنعتی حرفه ای بهره گرفته باشید، بسیار چشمگیر خواهد بود. در صورتی که شرکت شما شامل تعداد زیادی خدمات و یا چندین کالا باشد، عنوان کردن فهرست وار آنها و به ترتیب توضیح هر کدام در کنار عکس مرتبط خیلی منظم تر و کارا تر خواهد بود که این هدف از طریق طراحی بروشور کاتالوگ و احراز خواهد شد. طراحی بروشور در ابعاد و طرح های گوناگونی ارائه می شود. بروشور ها به صورت ۳لت یا هفت لت و به حالت آکاردئون قابل ارائه می باشد ولی کاتالوگ ها معمولا در صفحات بیشتری ارائه می شوند. بی گمان مهمترین عنصری که در طراحی کاتالوگ و بروشور بیننده را به وجد می آورد، تصاویری است که از محصول تان در صفحات کاتالوگ یا بروشور شما به نمایش گذاشته می شود. مهمترین نکته ای که در شروع طراحی کاتالوگ و بروشور می بایست در نظر داشت، این است که گروه مخاطبان مورد نظر را به خوبی شناسایی نماییم و با توجه به سبک و سیاق آنها، طراحی را آغاز نماییم. در طراحی کاتالوگ و بروشور بهتر است هماهنگی بین رنگ سازمانی و رنگ بندی صفحات کاتالوگ مخصوصا جلد اول آن وجود داشته باشد. در جلد اول کاتالوگ می بایست سنخیتی با محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید، وجود داشته باشد. تناسب میان رنگ بندی های هر صفحه در کاتالوگ و بروشور، انگیزه تماشاچی را برای مطالعه ی ادامه مطلب دوچندان می نماید. فونت ها در متن نوشتاری طراحی کاتالوگ و بروشور با سایز های بزرگ و متوسط می توانند توجه خواننده را به عناوین جلب نمایند. طراحان این مجموعه با کادری مجرب با خلق ایده های نو، معرفی محصول یا خدمات شما را با کیفیتی در خور برند تجاری تان، ارائه می دهد.

تفاوت بروشور و کاتالوگ

تفاوت بروشور و کاتالوگ در نگاه اول در ساختار آنان می باشد. شکل بروشور در کل یک صفحه می باشد که به صورت آکاردئونی تا شده است و معمولا بروشور هفت لتی به آن گفته می شود. البته اگر مطالب شما کم باشد می توان آن را به صورت بروشور سه لتی ارائه داد. جنس کاغذ کاتالوگ معمولا گلاسه است و خدمات پس از چاپ از روکش سلفون، یووی و غیره در آن قابل انجام است. بروشور معمولا برای خدمات و مواردی که نیاز به تصویر ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که تصاویر موجود در کاتالوگ چنانچه از عکاسی صنعتی بهره گرفته شده باشد، کیفیت بالایی خواهد داشت که این کیفیت در بروشور به دلیل جنس کاغذ مربوطه حاصل نخواهد شد. از سوی دیگر هزینه طراحی بروشور و چاپ آن کمتر از هزینه کاتالوگ و چاپ آن می باشد. چنانچه محصولات یا خدمات شما در چندین گروه و انواع مختلفی باشد بهتر است از کاتالوگ استفاده کنید و موارد توضیحاتی خود را به همراه تصویر مربوطه آن به نمایش بگذارید. از دیگر تفاوت کاتالوگ و بروشور می توان به سایز و ابعاد آن اشاره کرد. معمولا سایز بروشور کوچکتر از کاتالوگ می باشد. بروشور در سایزهای ۱۱*۱۷ ، ۸٫۵*۱۴ ، ۸٫۵*۱۱ ، ۵٫۵*۸٫۵ ، ۳٫۵*۸٫۵ و مواردی از این دست قابل ارائه می باشد و معمولا به صورت تاشده و یا منگنه دار است. سایزهای مورد استفاده برای کاتالوگ معمولا A4، A5 و سایز هایی از این دست می باشد. از دیگر تفاوت های کاتالوگ و بروشور می توان به گرماژ مورد استفاده در کاغذ آنها اشاره کرد. برای چاپ کاتالوگ از گرماژ بالایی برای کاغذ استفاده می گردد و به همین خاطر قطورتر و ضخیم تر می باشد ولی برای بروشور از گرماژ پایین تری از کاغذ مورد استفاده می گردد و به همین علت است که نازک تر می باشد.

شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ

شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ بسیاری در بازار موجود می باشد که البته مجموعه ای که بتوان در آن کار صفر تا صد طراحی کاتالوگ و چاپ کاتالوگ و عکاسی صنعتی مرتبط را انجام داد، کمیاب است. کانون تبلیغاتی مدرن طرح با گرافیست هایی خلاق در حیطه طراحی و تیمی مجرب در زمینه عکاسی و کادری متخصص در حیطه چاپ به عنوان برجسته ترین شرکت تبلیغاتی طراحی کاتالوگ شناخته شده است. یکی از خدماتی که این مجموعه ارائه می کند طراحی کاتالوگ رایگان برای سازمان های خیریه می باشد. این مجموعه طراحی کاتالوگ ارزان قیمت را در دوره هایی که فروش ویژه و تخفیف های استثنایی ارائه می شود، تقدیم می نماید. قطع کاتالوگ در انواع مختلفی مانند رقعی، وزیری، جیبی، بغدادی، رحلی، بازو بندی، بیاضی، سلطانی ، خشتی ، جانماز، نیم ربعی، حمایلی وجود دارد که در سایزهای متفاوتی مانند ۲۰*۱۳ ، ۲۶*۲۰ ، ۱۱*۱۶٫۵ ، ۱۲*۶ ، ۱۵*۲۱ ، ۲۵*۳۵ ، ۲۰*۳۰ ، ۳۴*۲۲ ، ۱۵*۲۱ ،  ۱۷*۹ ، ۱۸*۱۰ و مواردی از این دست ارائه می شود. قطع کاتالوگ چنانچه وزیری باشد از ابعاد ۲۰*۱۳ تا ۲۶*۲۰ متغیر می باشد. توضیحات : مدرن طرح افتخار طراحی یا چاپ یا عکاسی صنعتی یا طرح ها و عکس ها در شرف پیشنهاد به برنده های درج شده را در لوح ذرین خویش دارد.برخی از تصاویر درج شده در این صفحه به عنوان نمونه و پیشنهاد، طراحی حرفه ای و عکاسی شده است و لزوما با صاحب برند انعقاد قرار داد نشده است. قطع خشتی نیز از قدیمی ترین قطع های مورد استفاده می باشد که عرض و طول آن با یکدیگر برابر خواهد بود، که معمولا برای کتاب های کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. قطع جیبی که به آن قطع بغلی نیز می گویند ، ابعاد تقریبی آن ۵*۷ می باشد. قطع بیاض یا بیاضی که از جهت طول آن باز و بسته شده، شیرازه هایی در سمت عرض آن قرار می گیرد که در میان نسخه نویسان و کتاب سازان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه مدرن طرح با استعداد هایی درخشان در زمینه طراحی گرافیکی، موثرترین شیوه ی تبلیغاتی را به کار می گیرد تا برند تجاری شما نزد اکثریت مردم محبوب گردد و مورد توجه شایانی قرار گیرد که این امر بی شک موجب افزایش فروش شما خواهد شد.