7 نکته برای طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان

طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان

طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان

کاتالوگ دیجیتال شما یکی از قدرتمندترین ابزارهای بازاریابی برای نمایش محصولات شما در مقابل مشتریان است. کاتالوگ های دیجیتال هویت، آگاهی برند و ارزش درک شده کسب و کار شما را افزایش می دهند و خوانندگان بیشتری را جذب می کنند. گاهی برای هزینه های این نوع تبلیغات، اکثر افراد به مشکل میخورند و به همین دلیل پیشنهاد ما طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان است. با ما همراه باشید تا شما را با طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان بیشتر آشنا کنیم.

طراحی کاتالوگ دیجیتال واقعا اهمیت دارد. در اینجا هفت نکته و ترفند مفید برای طراحی یک کاتالوگ دیجیتالی وجود دارد که توجه خوانندگان را به خود جلب می کند.

 

کاتالوگ دیجیتال رایگان

نکات مهم طراحی کاتالوگ دیجیتال

 • داستان بگویید

مشتریان نمی خواهند با فهرستی از محصولات شما غرق شوند. آنها می خواهند بدانند که چگونه از داشتن یکی از محصولات شما در زندگی خود سود می برند. در طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان خود از متن، تصاویر و توضیحات محصول جذاب استفاده کنید تا داستان سودمندِ پیشنهادی خود را برای آنها بیان کنید. آیا زندگی آنها را آسان تر و هیجان انگیزتر می کند و کیفیت زندگی روزمره آنها را بهبود می بخشد؟ اینها توضیحاتی است که لازم است مشتری آنها را بداند.

 • هدف مخاطب را در نظر بگیرید

طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان با در نظر گرفتن مخاطبان هدف ضروری است. کاتالوگی برای فروش پروتزهای مصنوعی باید به مخاطبان مسن ارسال شود. کپی رسمی تر است، طراحی سنتی تر، متن و فونت بزرگتر است و سهولت استفاده را در اولویت قرار دهید. با این حال، مربیان فروش کاتالوگ باید در ترند باشند تا برای مخاطبان جوان تر مناسب باشد. طراحی باید مدرن و پر جنب و جوش باشد، با محتوایی مملو از پیوند ها و کلیک ها برای پاسخگویی به هزاره ای که از نظر فنی فکر می کنند.

 • قالب و چیدمان حرفه ای

به محصولات و خدمات در طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان، فضای تبلیغات دیجیتال مورد نیاز را بدهید. اطمینان حاصل کنید که چیدمان شما سطح کافی را برای نمایش کامل هر محصول می دهد. فضای بیشتری را برای محصولات یا خدمات پرفروش خود در نظر بگیرید. اطمینان حاصل کنید که اندازه و قالب فونت برای همه کاربران نهایی قابل دسترسی است، شما نمی خواهید خریداران بالقوه را از خود دور کنید. قالب شما چه احساسی در مشتری ایجاد می کند؟ یک کاتالوگ دیجیتال موفق، مشتریان را وادار می کند تا در داستان محصول یا خدمات شما غوطه ور شوند.

همچنین بخوانید: مزایای کاتالوگ های دیجیتال و نحوه استفاده از آنها در تجارت الکترونیک

 

طراحی رایگان کاتالوگ دیجیتال

در اینجا یک چک لیست مفید از چیدمان هایی است که طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان شما به آن نیاز دارد.

 1.     کاور جلو و پشت
 2.     فهرست با کد محصول
 3.     صفحه معرفی
 4.     سرصفحه ها و پاورقی ها، نمایه ها، ستون های صفحه
 5.     جداول مطالب
 6.     جداکننده های فصل
 7.     طرح بندی محصولات
 8.     نمادها و آرم ها
 • تصویر کامل

همه چیز درباره تصویرسازی، تصویرسازی و تصویرسازی است. از این گذشته، 60.8٪ از بازاریابان ادعا می کنند که تصاویر بصری برای بازاریابی موفق ضروری هستند. بیایید دیدگاه کاربر نهایی را در نظر بگیریم. تحقیقات نشان می دهد که افراد 65 درصد از اطلاعات را سه روز پس از مشاهده اطلاعات هنگامی که با یک تصویر جفت می‌شوند، حفظ می کنند. اطمینان حاصل کنید که کپی و تصاویری که در طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان شما نشان داده شده است، مطابقت داشته باشند و به بهترین شکل ممکن ساخته شوند.

عکس های محصول، کسب و کار شما را به نمایش می گذارد و یک ابزار عالی برای فروش است. اطمینان حاصل کنید که تمام عکس ها و تصاویر با کیفیت بالا، با نور خوب و وضوح مناسب آماده چاپ شوند. چاپگرها رزولوشن 300dpi را برای چاپ توصیه می کنند. هرچه وضوح بالاتر باشد بهتر است و می توانید برای طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان بهترین تصاویر ممکن از یک عکاس حرفه ای را استفاده کنید.

برخی از وب سایت های عکس استوکِ بدون حق امتیاز و فوق العاده وجود دارند، مانند Unsplash و Adobe Stock. تصاویر موثر محصول می توانند نرخ تبدیل شما را تا 30 درصد افزایش دهند. به یاد داشته باشید عکس‌ها، تصاویر و گرافیک های بی کیفیت تنها تاثیر بدی بر یکپارچگی پیشنهاد شما دارند.

 • گفتگوهای تایپوگرافی

به عنوان یک قانون کلی از سه تایپ فیس استفاده نکنید. این کار باعث می شود همه چیز تمیزتر شود و توجه خوانندگان شما جلب گردد. چیدمان متن ثابت و کلیدی است و به مشتری شما اجازه می دهد آنچه را که به دنبالش است به راحتی بیابد و هرگونه حواس پرتی احتمالی را از بین ببرد. کاتالوگ های دیجیتال امتیاز اضافی ناوبری تعاملی را امکان پذیر می کنند. مشتریان می توانند روی متن و عناوین کلیک کنند تا به بخش های خاصی از نسخه شما پرش کنند. شما می توانید این کار را با افزودن لینک های ناوبری به عنوان های خود انجام دهید.

 • از ویژگی های طراحی پیشرفته کاتالوگ های آنلاین استفاده کنید

طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان مجموعه ای از ویژگی های طراحی را برای سرعت بخشیدن به فرآیند از مرور تا خرید ارائه می دهند. در اینجا روش هایی وجود دارد که می توانید تجربه کاربری آسانی را ارائه دهید. از قابلیت جستجوی پیشرفته و ناوبری تعاملی در طراحی خود استفاده کنید تا مشتری را مستقیماً به موردی ببرید که علاقه آنها را برانگیخته و تجربه کاربری آسانی را ایجاد کند.

 

کاتالوگ دیجیتال

ابزارهای خرید داخلی به تبدیل مشتریان به طور مستقیم در کاتالوگ کمک می کند. هنگام گنجاندن این قابلیت، اطمینان حاصل کنید که عناصر طراحی نماد سبد خرید را برای همه مشتریان واضح می‌سازد. عناصر تعاملی مانند ویدیوها و نمایش محصولات 360 درجه یک راه منحصر به فرد برای افزایش طراحی شما هستند. آنها به عنوان یک ویترین مغازه سیار برای کسب و کار شما عمل می کنند و به مشتریان این امکان را می دهند که بنشینند، استراحت کنند و مزایای محصول یا خدمات شما را کشف کنند.

وقتی خوانندگان یک ویدیوی محصول را می بینند، بین 64 تا 85 درصد احتمال بیشتری دارد که از شما خرید کنند. در طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان خود از پیوندهایی به وب سایت و شبکه های اجتماعی استفاده کنید تا فرصت های فروش را افزایش دهید. مطمئن شوید که از طراحی واکنش گرا استفاده می کنید. طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان شما از طریق چندین دستگاه امکان پذیر است. اطمینان حاصل کنید که طراحی کاتالوگ دیجیتال شما کدگذاری شده باشد تا طرح بهینه را در هر دستگاه نمایش دهد.

 • از آمار خود آگاه باشید

صبر کنید، فرآیند طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان به همین جا ختم نمی شود. اکنون زمان آن است که عملکرد کاتالوگ دیجیتال خود را پیگیری کنید. با داده های بیشتر، بینش بیشتری به دست می آورید و تصمیمات بهتری در مورد تغییرات طراحی می گیرید. گوگل آنالیتیکس گزارش های دقیقی را برای تجزیه و تحلیل عملکرد کاتالوگ دیجیتال شما ارائه می دهد. از گزارش‌های مبتنی بر رفتار کاربر، جمعیت شناسی، دستگاه های مورد استفاده، صفحاتی که کاربران بازدید می کنند و زمانی که در این صفحات می‌گذرانند، استفاده کنید تا ببینید چگونه به عناصر مختلف طراحی پاسخ می‌دهند.

با استفاده از نرم افزار آزمایشی مانند Google Optimise جستجو کنید. این به شما امکان می دهد طرح های مختلف را در کنار یکدیگر آزمایش کنید و معیارهای تبدیل کلیدی را با هم مقایسه کنید. ابزارهایی را در نظر بگیرید که داده های مربوط به رفتار کاربر را جمع آوری می کنند. رفتار کاربر نمایش داده شده در نقشه های حرارتی بصری، ضبط جلسات و ردیابی لوکیشن، بینش ارزشمندی را در مورد نحوه تعامل مشتریان با طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان شما ارائه می دهد.

 برای مشاهده نمونه های طراحی کاتالوگ در مدرن طرح کلیک نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *