آگوست 15, 2022
تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی چیست؟

با تکامل فناوری های وب در دهه 1990، تبلیغات اینترنتی به عنوان یک معادل مجازی برای روش های بازاریابی سنتی مانند تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، تبلیغات روزنامه، بیلبوردها و غیره ظاهر شد. در سال 2019 بازاریابان انتظار دارند که شرکت ها پول بیشتری را برای تبلیغات دیجیتالی نسبت به تبلیغات سنتی خرج کنند.
آگوست 14, 2022
استراتژی موفق تبلیغات

استراتژی موفق تبلیغات

تا به حال نام تبلیغات آنلاین و آفلاین را شنیده اید؟ اطلاعی از نحوه ی برگزاری کمپین های آنلاین و آفلاین دارید؟آیا می توانید خلاصه ای از سبک های تبلیغاتی را بیان کنید؟ یا حتی می وانید بگوید که چگونه می توان بر روی تبلیغات ارائه شده باید نظارت کرد و داده های واضح و درستی بدست آورد؟
آگوست 10, 2022
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا چیست؟

در واقع بازاریابی محتوا یک رویکرد بازاریابی استراتژیک است که بر ایجاد و توزیع محتوای با ارزش، مرتبط و سازگار برای جذب و حفظ مخاطبان مشخص و مشخص و در نهایت برای هدایت اقدام سودآور مشتری متمرکز است.
آگوست 1, 2022
ترفندهای تبلیغاتی

ترفندهای تبلیغاتی برای کمک به رشد کسب و کار

آیا می خواهید شاهد رشد کسب و کار خود باشید؟ البته که می خواهید! در این صورت تبلیغات یکی از بهترین راه ها برای تحقق آن است. در این مقاله، ترفندهای تبلیغاتی را مورد بحث قرار خواهیم داد که به شما در رشد کسب و کارتان کمک می کند. اجرای این نکات و ترفندها به شما کمک می کند تا به مشتریان بالقوه بیشتری دست پیدا کنید و فروش خود را افزایش دهید.
جولای 30, 2022
بازاریابی آنلاین

بازاریابی آنلاین چیست؟

بازاریابی آنلاین روشی است که از کانال های مبتنی بر وب برای انتشار پیامی در مورد برند، محصولات یا خدمات یک شرکت به مشتریان بالقوه آن استفاده می کند. روش ها و تکنیک های مورد استفاده برای بازاریابی آنلاین شامل ایمیل، رسانه های اجتماعی، تبلیغات نمایشی، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، گوگل ادوردز و غیره می باشد.
جولای 26, 2022
ابزارهای تبلیغاتی

معرفی ۶ ابزارهای تبلیغاتی

تبلیغات، تکنیک‌ها و شیوه‌های مورد استفاده برای ارائه محصولات، خدمات، نظرات یا دلایل به اطلاع عموم مردم به منظور متقاعد کردن مردم برای پاسخگویی خاص به آنچه که تبلیغ می‌شود.
جولای 23, 2022
طراحی کاتالوگ محصولات بهداشتی

۶ نکته برای طراحی کاتالوگ لوازم آرایشی

کاتالوگ از راه های موثر در جهت تبلیغات و بازاریابی است و برای انتشار اطلاعات محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرند. طراحی کاتالوگ نباید چالش برانگیز باشد اما اینکه در این دنیای در حال تغییر کاتالوگ با چشم انداز مورد نظر مشتری طراحی کنی، کمی سخت است.
جولای 17, 2022
کاتالوگ فروش عمده

تکنیک های طراحی کاتالوگ حرفه ای برای فروش عمده

طراحی کاتالوگ برای فروش عمده یکی از مناسب ترین راه های تبلیغات است اما با توجه به انواعی که دارد، پر هزینه و زمان بر است. هدف از طراحی کاتالوگ برا فروش عمده، معرفی محصولات و دادن اطلاعات به مشتری است. باید کاتالوگ را با در نظر گرفتن خرده فروش ها طراحی کنید.
جولای 13, 2022
طراحی کاتالوگ برای شرکت

نکات مهم طراحی کاتالوگ برای شرکت

طراحی کاتالوگ برای شرکت می تواند تصویری زیبا از برند شما را در بین مشتریان به نمایش بگذارد. در واقع طراحی یک کاتالوگ خوب نقش مهمی در ایجاد تصویر برند شما دارد و بدون بازاریابی و تبلیغات شرکت شما ناقص خواهد بود و فروش محصولاتتان کاهش می یابد. با ما همراه باشید تا نکات لازم جهت طراحی کاتالوگ برای شرکت را با هم بررسی کنیم.
جولای 11, 2022
طراحی کاتالوگ لوازم خانگی

نکات مهم در طراحی کاتالوگ لوازم خانگی

بسیاری از کسب و کارهای کوچک طراحی کاتالوگ لوازم خانگی را به عنوان یک رویکرد مقرون به صرفه برای تبلیغات محصولات و خدمات خود به مشتریان هدف می دانند. دانستن این موضوع، ایجاد کاتالوگی که ارزش بررسی را داشته باشد، قطعاً عاملی است که هر تبلیغ کننده باید آن را هدف قرار دهد.
جولای 9, 2022
آموزش طراحی کاتالوگ محصولات

آموزش طراحی کاتالوگ محصولات

یکی از ویژگی های خوبدر آموزش طراحی کاتالوگ محصولات این است که همچنان به عنوان ابزار تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرند. با اینکه روش های آنلاین و راه های تبلیغات ساده تری وجود دارد، کاتالوگ ها همچنان به فروش محصولات ادامه می دهند.
جولای 6, 2022
طراحی کاتالوگ کافه

نکات طراحی کاتالوگ کافی شاپ

طراحی کاتالوگ کافی شاپ می تواند شامل تعدادی از عناصر در یک طرح هماهنگ باشد. به طور خاص، تایپوگرافی در قسمت مرکزی غالب به خوبی با طرح‌های رنگی ترکیب می‌شود. به عنوان طراحی کاتالوگ کافی شاپ عالی به نظر می رسد. یک قهوه داغ زیر باران، این چیزی است که به شما احساس خوبی می دهد.