می 24, 2022
مشخصه مهم طراحی کاتالوگ

۸ مشخصه مهم طراحی کاتالوگ کدامند؟

بسیاری از طراحان مبتدی و دیگر افراد نمی دانند که طراحی کاتالوگ را باید از کجا شروع کنند؛ و مشخصه مهم طراحی کاتالوگ شامل کدام موارد هستند؟ ما در این مقاله نکات مهمی درباره طراحی کاتالوگ در اختیار شما عزیززان قرار داه ایم.
می 18, 2022
طراحی کاتالوگ آموزشی

طراحی کاتالوگ آموزشی برای مدرسه

بسیاری از افراد نمی دانند طراحی کاتالوگ آموزشی را از کجا شروع کنند. نکاتی که می خواهیم در رابطه با طراحی کاتالوگ بگوییم ویژه مدرسه است و برای نمونه ها آموزشی آن مورد استفاده قرار می گیرد. قطعا شما اطلاعاتی در رابطه با طراحی کاتالوگ دارید اما شاید برای طراحی کاتالوگ آموزشی دانستن برخی جزئیات لازم باشد و کار شما را ساده تر کند.
می 16, 2022
طراحی کاتالوگ محصول

نکات اولیه برای طراحی کاتالوگ محصول

بسیاری از مردم نمی دانند طراحی کاتالوگ محصول را چگونه شروع کنند. شروع هر کاری ابتدا با جمع آوری اطلاعات آغاز می شود. با داشتن اطلاعات لازم برای طبقه بندی و طراحی کاتالوگ محصول به راحتی از پس آن بر می آیید. البته نیازی نیست غرق در صفحات آن شوید؛ همینکه هدف را مشخص کنید، کافی است.
می 14, 2022
کاتالوگ رایگان و آنلاین

طراحی کاتالوگ رایگان

برای طراحی کاتالوگ باید خلاقیت داشته باشید تا بهتر از رقبای خود عمل کنید. اما هزینه چاپ کاتالوگ اختصاصی شرکت یا سازمان هزینه های زیادی خواهد داشت به همین دلیل به دنبال طراحی کاتالوگ رایگان هستند.
می 11, 2022
کاتالوگ مویی

طراحی کاتالوگ رنگ مو

کاتالوگ رنگ مو یکی از کاربردی تر کاتالوگ ها در میان فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است. از آنجایی که مشتریان برای خرید رنگ مو اعتماد کامل ندارند و نمی توانند به درستی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنند، کاتالوگ رنگ مو به آن ها کمک خواهد کرد. البته همه کاتالوگ ها جهت کمک به انتخاب درست مشتری طراحی می شوند.
می 9, 2022
نقش اشکال در طرا حی کاتالوگ

معانی اشکال در طراحی کاتالوگ

زندگی روزمره ما به معنای تعامل مداوم با اشیاء مختلف است که شبیه اشکال مختلف از ابتدایی تا انتزاعی هستند. نکته جالب در مورد اشیاء، این است که آنها می توانند احساس خاصی در ما ایجاد کنند. این بدان معنی است که شما می توانید از اشکال در طراحی کاتالوگ خود استفاده کنید و احساس افراد نسبت شکل اشیاء را بر انگیزید.
می 8, 2022
تا کردن کاتالوگ در صحافی

آشنایی با مدل های صحافی کاتالوگ

حرفه صحافی پیشینه ای بسیار قدیمی دارد و قبل از اینکه صنعت چاپ آغاز به کار کند، صحافی با سختی بسیار در حال انجام بود. به همین دلیل کتاب های قدیمی به  تعداد کم وجود داشت زیرا صحافی آن ها به سختی انجام می شد. صحافی کاتالوگ به شکل های مختلف انجام می شود و حدود 12 نوع مختلف دارد.
می 1, 2022
صفحه آرایی کاتالوگ

صفحه آرایی کاتالوگ

هنگامی که تمام عناصر لازم را جهت طراحی کاتالوگ جمع آوری کردید، می توانید به مرحله عملیاتی صفحه آرایی کاتالوگ بروید. در این مرحله باید اطلاعات را سازماندهی کنید و جایگاه هر کدام از آن ها را در کاتالوگ بدست آورید.
آوریل 27, 2022
لوگوی اینستاگرام

طراحی لوگو و برند سازی در اینستاگرام

چیزی که واقعا اینستاگرام را برای برندسازی متمایز می‌کند این است که کاربران آن تا چه حد از کسب ‌و کارها استقبال می‌کنند. تا زمانی که محتوای شما کار کند، کاربران اینستاگرام از دنبال کردن شما و حمایت از کسب و کار شما خوشحال خواهند شد.
آوریل 25, 2022
کاتالوگ خلاقانه

طراحی کاتالوگ خلاقانه برای جذب مشتری

راه‌های زیادی برای بهینه ‌سازی محتوای بازاریابی شما برای فروش آفلاین و آنلاین وجود دارد، اما ما بر روی طراحی کاتالوگ خلاقانه محصولات و اینکه چگونه می‌توانند به شما در فروش بیشتر کمک کنند تمرکز خواهیم کرد.
آوریل 25, 2022

مزیت کاتالوگ دیجیتال

کاتالوگ دیجیتال از نمونه کاتالوگ های تبلیغاتی است که با بهره گیری از طراحی های گرافیکی و کدنویسی حاصل می شود. کاتالوگ الکترونیکی این قابلیت را دارد که در رایانه، گوشی تلفن همراه و وب سایت ها بارگذاری شود.
آوریل 20, 2022
کاتالوگ واتساپ

طراحی کاتالوگ واتساپ

WhatsApp Business یکی از اپلیکیشن های پیام رسان است که معمولا برای رزرو قرار ملاقات، ارائه خدمات به مشتریان و ارتباطات کاری مورد استفاده قرار می گیرد. داشتن یک کاتالوگ واتساپ از محصولات و خدمات می تواند در جهت گسترش حوزه کاری و حفظ پرستیژ به شما کمک کند.