نوامبر 30, 2022
اولویت بندی کاتالوگ

چرا چارچوب اولویت بندی کاتالوگ شما نتیجه درستی را ارائه نمی دهد

نوامبر 27, 2022
تجارت الکترونیک

مزایای کاتالوگ های دیجیتال و نحوه استفاده از آنها در تجارت الکترونیک

کاتالوگ آنلاین بسیار مفید است؛ زیرا به برند شما اجازه می دهند تا در چند ثانیه محصولات یا خدمات خود را با بازدیدکنندگان وب سایت یا سبکه های اجتماعی ارائه دهید و...
نوامبر 26, 2022
کاتالوگ های دیجیتال

کاتالوگ های دیجیتال تصمیمات خرید را تقویت می کنند!

از آنجایی که مدیران و تصمیم گیرندگان B2B بیشتر به افراد بومی دیجیتالی تبدیل می شوند، انتظار صنعت ارائه راه حل های دیجیتال است. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارها در حال انتقال آفلاین به آنلاین هستند و کاتالوگ های دیجیتال مخاطبان را بیشتر ترغیب به خرید می کنند.
نوامبر 17, 2022
نقش جلد در کاتالوگ حرفه ای

نقش جلد در کاتالوگ حرفه ای

کاتالوگ ها ابزاری برای تبلیغ و اطلاع رسانی در مورد یک برند یا محصول هستند. با پیشرفت علم و فناوری می توان با یک جستجوی ساده به اطلاعات دست یافت.
نوامبر 14, 2022
نرم افزار طراحی لیبل

معرفی ۵ نرم افزار برتر طراحی و چاپ لیبل

لیبل ها برای برخی از پروژه ها مانند سازماندهی پرونده ها مفید هستند ، اما وقتی صحبت از مارک تجاری محصولات می شود ، حیاتی هستند. طراحی لیبل شما می تواند بر انتخاب مشتری از محصول شما یا رقبا تأثیر بگذارد.اگر مهارت های شما به جای طراحی لیبل های آنها در ایجاد محصولات نهفته است ، برنامه های آنلاین می توانند به شما در ایجاد و چاپ برچسب هایی با ظاهر حرفه ای کمک کنند.
نوامبر 13, 2022
طراحی کاتالوگ سه لت

۵ نکته کلیدی برای طراحی کاتالوگ سه لت

طراحی کاتالوگ سه لت شما می تواند داستان محصولات شما را به شیوه ای قانع کننده بازگو کند و مشتریان را به تعامل با برند شما تشویق کند. طراحی کاتالوگ شما این قدرت را دارد که همه چیزهایی را که نام تجاری شما ارائه می دهد به اشتراک بگذارد و شما را از رقبا متمایز کند.
نوامبر 12, 2022
اهمیت تصاویر در طراحی کاتالوگ

اصول طراحی کاتالوگ

اصول طراحی کاتالوگ مقاله ای در سایت مدرن طرح برای بررسی دقیق طراحی کاتالوگ است، تا بتواند در کنار مطالب و اطلاعات داخل صفحه طراحی کاتالوگ، مهمترین اصول برای طراحی کاتالوگ برای شما مطرح کنیم.دانستن این به متقاضیان طراحی کاتالوگ در مجموعه مدرن طرح (که نمونه کارهایشان در صفحه مورد نظر موجود است) کم کرده تا خودشان با تطبیق اصول لازم برای طراحی کاتالوگ با شرایط برند و حوزه فعالیتشان، بهترین شرایط و موارد را برای طراحی کاتالوگ مطرح کنند.
اکتبر 29, 2022

تکنیک های قیمت گذاری در کاتالوگ

قیمت گذاری در کاتالوگ دشوار است؛ البته فروش بالای محصولات امیدوار کننده به نظر می رسد، اما در واقع ممکن است به این معنی باشد که قیمت بسیار پایین است؛ و سودهای از دست رفته در کارت امتیازی کسی ظاهر نمی شود. در واقع، قضاوت در مورد کیفیت قیمت‌گذاری از روی نتایج گزارش‌شده در صورت‌های مالی، تجارت خطرناکی است.
اکتبر 24, 2022
طراحی کاتالوگ شرکتی

اصول طراحی کاتالوگ شرکتی را بشناسید! 

طراحی کاتالوگ شرکتی خوب که دارای طرحی قانع کننده برای یک ابزار تبلیغاتی موثر را داشته باشد؛ راهی قدرتمند برای دسترسی به مشتریان بالقوه شما می باشد. کاتالوگ  تجاری، نمایشی دقیق، آموزنده و پر جنب و جوش از آنچه شما باید ارائه دهید، برای به روز نگه داشتن مشتریان فعلی و همچنین معرفی کسب و کار شما به مشتریان جدید استفاده شود.
اکتبر 22, 2022
بازاریابی B2B

بازاریابی B2B چیست؟

تجارت کسب و کار به کسب و کار یک مدل بازاریابی است که در آن تجارت با یکدیگر مبادلات یا تجارت انجام می دهد. کسب و کار به کسب و کار، که در غیر این صورت B2B نامیده می شود، این نوع روابط وضعیتی را توصیف می کند که در آن یک تجارت درگیر فروش یا محصولات و خدمات به سایر مشاغل است.
اکتبر 19, 2022

چگونه بهترین رنگ را برای ساخت کاتالوگ انتخاب کنیم

رنگ یک عنصر طراحی متقاعدکننده است که بر هر جنبه ای از برندسازی رویداد صنعتی تأثیر می گذارد؛ از لوگوها و تبلیغات گرفته تا تابلوهای تبلیغاتی ساک دستی. یک پالت رنگ موثر ، موضوع رویداد را ایجاد می‌کند، از مسیریابی پشتیبانی می‌کند ، و تجربه‌ای به یاد ماندنی از برند ایجاد می‌کند.
اکتبر 18, 2022
رشد کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ

۸ روشی که دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما در رشد کسب و کار کمک کند

دیجیتال مارکتینگ موثرترین راه برای هر کسب و کار بزرگ یا کوچک برای تبلیغ موفق محصولات و خدمات برند خود است. در حالی که برخی ممکن است بر این باورند که بازاریابی دیجیتال صرفاً تبلیغات آنلاین است، اما این شامل مجموعه‌ای از تلاش‌های پشت صحنه است که به طور سیستماتیک برای دستیابی به مشتریان جدید و ایجاد اعتبار آنلاین یک نام تجاری طراحی شده‌اند.