هزینه طراحی پوستر

تعرفه طراحی پوستر در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ تغییر نسبتا زیادی نداشته است. در سال جدید قیمت پایه طراحی پوستر در انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران  در حال محاسبه نهایی می باشد.
برای دریافت قیمت و ثبت سفارش طراحی پوستر می توانید با کارشناس های طراحی و چاپ کانون تبلیغاتی مدرن طرح تماس بگیرید. برای اینکه بدانید بابت طراحی چه عواملی روی قیمت تاثیر گذار است توصیه میکنیم به متن زیر توجه کنید.
عوامل مؤثر بر روی هزینه پوستر
میزان ساعتی روی طراحی گذاشته می شود.
تعیین شعار و عناوین تبلیغاتی و سیاسی
طراحی عناصر گرافیکی
طراحی به همراه عکاسی یا ویرایش عکس (رتوش)
زمان صرف شده برای ایده پردازی
تعداد اتودهایی که طراح مورد استفاده قرار می دهد.
هر کدام از عناوین ذکر شده روی قیمت طرح پوستر تاثیر گذار می باشد. اما توجه کنید که طراحی پوستر هر چقدر زیبا و جذاب باشد باید چاپ با کیفیت داشته باشد که عواملی چون جنس کاغذ، مرکب استفاده شده و دستگاه چاپی نیز در کیفیت چاپ بسیار مهم می باشد.
توجه کنید که چاپ بی کیفیت ممکن است تمامی هزینه و وقتی که برای طراحی گذاشته شده از بین برده و کارهای چاپی باطله و دور ریز شود.
این اطمینان را به شما می دهیم کلیه کارهای چاپی این مجموعه کاملا و به صورت ۱۰۰% گارانتی  می باشد. همین الان تماس بگیرید و به صورت کاملا رایگان در مورد طراحی و چاپ پوستر از کارشناسان این مجموعه مشاوره بگیرید. توصیه می‌کنیم با طراحان با تجربه مجموعه مشاوره بگیرید و همچنین برای دریافت قیمت چاپ پوستر با کارشناس های چاپ تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید.
شما می توانید با هماهنگی و به صورت حضوری  نمونه کار های طراحی و چاپ را از نزدیک ببینید، مفتخر هستیم که بیش از ۱۰۰۰ برند معتبر کشور های داخلی و خارجی در کارنامه خود به ثبت رسانده ایم.

دیدگاه ها بسته شده است