10 نکته برای  برای جذاب تر شدن روش های تبلیغاتی شما

روش های تبلیغاتی
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

10 نکته برای  برای جذاب تر شدن روش های تبلیغاتی شما

روش های تبلیغاتی اگر جذاب نباشد دیده نخواهد شد!

تبلیغات جذاب باعث رشد برندها می شود. مطمئناً، برداشت مخاطب برای رشد آگاهی از برند خوب هستند. اما هر کلیک یک گام به یک تبدیل نزدیکتر است. به همین دلیل است که مارک‌ها و آژانس‌ها باید روی تبلیغات خلاقانه سرمایه‌گذاری کنند و کمپین‌ها را برای کلیک‌ها بهینه کنند، نه فقط برای دسترسی.

تبلیغات جذاب خلاقیت عالی را با هدف گذاری هوشمند ترکیب می کند.

اما مشکل اینجاست با فراگیر شدن تبلیغات انلاین، پلتفرم های تبلیغات آنلاین رقابتی تر می شوند. همچنین تعداد زیادی تبلیغات خلاقانه هوشمندانه وجود دارد که ظاهراً توانایی جادویی برای جلب توجه مشتریان دارند.

اما آیا آنها فقط اتفاقی و طبق یک سلیقه خوب نگاه را خیره کرده؟ آیا هیچ اصولی طراحی پشت این روش های تبلیغاتی  نیست؟

برای مثال؛ تصور کنید وارد سایتی شده اید و در ثانیه اول یک کاور کاتالوگ نظر شما را جلب کرده است، فکر می کنید این سلیقه کارفرما طراح است؟ پاسخ یک نه بزرگ است.

ما فهرستی از بهترین شیوه‌های تبلیغاتی را گردآوری کرده‌ایم که با تاکتیک‌های تعامل مبتنی بر داده‌ها با خلاقیت تبلیغاتی که توجه را به خود جلب می‌کند، مطابقت دارد. چرا کمپین های جذاب مهم هستند؟

طراحی تبلیغات خوب:

 

  •         توجه مشتری خود را جلب کنید
  •         پیام کلیدی را در عرض 2 ثانیه ارائه دهید
  •         به آنها انگیزه دهید تا کلیک کنند

اما بهترین روش خلاقانه تبلیغات فقط نیمی از معادله است. بدون اطلاعات بینش مخاطبین و داده های کمپین در زمان واقعی ، نمی توانید امیدوار باشید که هزینه تبلیغات خود را بهینه کنید یا به اهداف تعامل برسید.

برای اینکه یک تبلیغ واقعاً موثر باشد، بازاریابان و آژانس‌ها باید به داده‌های بازاریابی خود اعتماد کنند، با روندهای مشتری همراه باشند و از ابزارهای مدیریت کمپین در اختیارشان استفاده کنند.

چه چیزی یک تبلیغ جذاب را ایجاد می کند؟

 

تبلیغات خلاقانه ای که توجه را به خود جلب می کند

 تبلیغات قابل کلیک با خلاقیت چشم نواز شروع می شود. فراتر از اصول اولیه، مانند حصول اطمینان از اینکه تبلیغ شما با دستورالعمل‌های اندازه پلت فرم و استانداردهای جامعه مطابقت دارد، در اینجا نکاتی برای خلاقیت قابل کلیک وجود دارد.

قالب را با دقت در نظر بگیرید: قبل از ایجاد و انتخاب روش های تبلیغاتی خود، قالبی را در نظر بگیرید که پیام اصلی برند را منتقل می کند. به عنوان مثال، داستان‌ها برای خرید خود به خودی محصول خوب هستند، در حالی که چرخ فلک‌های تصویری برای تصمیم‌گیری‌های عمیق معنادار تر هستند.

اگر بخواهید یک کاتالوگ دیجیتال طراحی کنید بهتر است با توجه به هدف برند و مشاهده ی نمونه کاتالوگ های هوشمند و بررسی اسمارت کاتالوگ های سایر رقبا می توانید ایده پردازی کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

ابتدا موبایل را طراحی کنید: در سطح جهانی، 68 درصد از ترافیک وب از دستگاه های تلفن همراه می آید. به خصوص در تبلیغات B2C اما به طور فزاینده در B2B طراحی موبایل ابتدا تبلیغات شما را در دسترس تر می کند.

از متن کمتر استفاده کنید: اجازه دهید طراحی تبلیغات خودش صحبت کند. اگرچه فیس‌بوک محدودیت‌های مربوط به متن پوشش تصاویر را کاهش داده است، بهترین روش برای تبلیغات اجتماعی پولی این است که پوشش آن را زیر 20 درصد نگه دارید.

به اصل مطلب برسید: نسخه پشتیبان نیز باید کوتاه و دقیق باشد. مردم بین 0.4 تا 3 ثانیه را صرف اسکن تبلیغات می کنند. مطمئن شوید که آنها به سرعت ایده را دریافت می کنند.

حرکت را اضافه کنید: خلاقیت در روش های تبلیغاتی شما با حرکت برجسته می شود. ابزارهای زیادی (رایگان و پولی) وجود دارد که به شما کمک می کند تصاویر ثابت را برای کمپین های اجتماعی پولی متحرک کنید.

(حتی سایت هایی هستند که قالب های کاتالوگ دیجیتال و یا تصاویر را به صورت رایگان به فروش می رسانند؛ با یک سرچ ساده به آنها خواهید رسید.)

مطالب مرتبط » اصول طراحی کاتالوگ دیجیتال رایگان

CTA  را شفاف کنید: (فراخوان یا همان کال تو اکشن) یک CTA واضح را در خلاقیت خود بگنجانید. اکثر پلتفرم های اجتماعی پولی یک دکمه CTA ارائه می دهند، اما در سلسله مراتب بصری پایین تر است و می تواند در یک فید شلوغ گم شود.

 کار با یک طراح با تجربه باید خلاقیت های بهتری ارائه دهد، اما اگر وقت و هزینه کم باشد، ابزارهای طراحی رایگان و قالب های تبلیغاتی زیادی وجود دارد.

روی نگه داشتن پیام کلیدی در جلو و مرکز تمرکز کنید. این ممکن است یک تصویر محصول، CTA سریع یا پیشنهاد کمپین باشد.

در برابر وسوسه شلوغ کردن تبلیغ خود با کپی مقاومت کنید. مخاطبان شما آن را نمی خوانند. در عوض، در داده های خود غوطه ور شوید تا بفهمید مشتریان شما چه چیزی را یک تبلیغ جذاب می دانند.

نحوه افزایش تعامل تبلیغاتی

 

 

روش های تبلیغاتی

 

 داده ها کلید تبدیل خلاقیت خوب به یک تبلیغ با کارایی بالا هستند.

مخاطبان امروزی به شخصی سازی و شفافیت در روش های تبلیغاتی شما پاسخ می دهند. با این حال، اگرچه داده های شخص اول با ارزش ترین منبع یک بازاریاب است، اما اغلب با کمبود مواجه است.

راه حل این است که داده های شخص اول را با بینش های رفتاری تقویت کنید. به عبارت دیگر، آنچه را که مشتریان به شما می‌گویند (داده‌های صفر و شخص اول) با آنچه به شما نشان می‌دهند (داده‌های رفتاری) ترکیب کنید.

این امر به شما کمک می کند تا نمایه مشتری ایده آل خود را با دقت بیشتری هدف قرار دهید و چیزی شبیه به یک تجربه شخصی ارائه دهید.

مخاطبان خود را بشناسید: برای شروع ساختن شخصیت ها، داده های مخاطب را ترکیب و مقایسه کنید. درگیر فرضیات مبتنی بر داده های جمعیتی نشوید. در عوض، روی رفتار مشاهده شده و داده های شخص اول تمرکز کنید.

همیشه ارزیابی کنید: وقتی به داده‌های هم‌زمان از همه کانال‌های تبلیغاتی خود دسترسی دارید، نیازی به انتظار برای گزارش ماهانه نیست. با برخی ابزار های مدیریتی مانند Media Too  می‌توانید داشبوردهای پویا ایجاد کنید که بازخورد ارزشمندی را در زمان واقعی ارائه می‌کنند.

از این داده‌ها برای تعیین اینکه کدام کانال‌ها، خلاقیت‌ها یا CTA کار می‌کنند استفاده کنید و از آن یادگیری برای بهینه‌سازی هزینه‌ها و افزایش ROAS استفاده کنید.

آن را شخصی کنید: آرزوها و نقاط درد شروع خوبی هستند، اما تبلیغات واقعاً درگیر کننده در نقطه ماشه ای قرار می گیرند که مشتریان را تشویق به کلیک کردن می کند. CTA های خود را مشخص کنید تا به مخاطبان خود نشان دهید که آنها را درک می کنید و منتظر پاسخ آنها به روش های تبلیغاتی خود هستید.

سفرهای بین کانالی را در نظر بگیرید: تجزیه و تحلیل داده‌ها به شما کمک می‌کند از گیر نکردن در وسط آشفته جلوگیری کنید ، برای مثال، با اطلاع‌رسانی درباره تصمیم‌گیری درباره ایجاد محتوایی که سرنخ‌ها را در اکوسیستم برند شما حفظ می‌کند.

 انتظار نداشته باشید که در اولین تلاش خود به نقطه صحیح ضربه بزنید.

 با بودجه کم شروع کنید، تغییرات و متغیرها را آزمایش کنید و داده ها را زیر نظر بگیرید تا ببینید چه چیزی کار می کند.

ادغام  کانال های اجتماعی پولی، تبلیغات جستجو و تجزیه و تحلیل وب شما را در یک مرکز مدیریت کمپین متمرکز ترکیب می کند و تصویر کاملی از عملکرد در زمان واقعی به شما ارائه می دهد.

این بینش برای برندها و آژانس‌هایی که کمپین‌های پیچیده را مدیریت می‌کنند و سعی در دستیابی به مخاطبان متنوع دارند بسیار ارزشمند است.

با بینش خلاقانه و مبتنی بر داده‌های پیمایشی، کمپین بعدی شما استانداردهای جدیدی را برای بهترین روش های تبلیغاتی تعیین می‌کند.  

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم شما را با نکات مهمی درمورد روش های تبلیغاتی آنلاین که موجب دیده شدن و توسعه کسب و کار ها می شود آشنا کنیم، امیدواریم که مطالب برای شما مفید بوده باشد.

کانون تبلیغاتی مدرن طرح با سالها تجربه در زمینه چاپ و طراحی ابزارهای تبلیغاتی مانند انواع کاتالوگ سنتی و کاتالوگ دیجیتال، بنر، بروشور، پاپ آپ و … توانسته است، در کمپین های تبلیغاتی برند های معتبر در کنار آنها باشد و سابقه ای درخشان برای خود ثبت کند؛ جهت دریافت مشاوره رایگان و مشاهده نمونه کارهای مرتبط کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 ترجمه شده از این سایت[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *