11 نمونه لیبل برتر و شیک نوشیدنی برای سال 2021

نمونه لیبل حرفه ای 2021
[vc_row][vc_column][vc_column_text]به نقل از John Lawlor (بنیانگذار تحقیق در زمینه تصویر واقعی) ، یک طراحی لیبل نوشیدنی فقط 1.5 ثانیه تأثیرگذار است. تنوع بسیار زیادی از نوشیدنی در بازار موجود است. نوشیدنی قرمز ، نوشیدنی سفید ، شراب میوه ای و… در میان چنین رقابت سختی برای برجسته کردن بطری نوشیدنی خود ، شما نیاز به یک طرح متمایز  دارید که توجه مشتریان را به خود جلب کند.

اما تبلیغات نوشیدنی ها با بازاریابی دیجیتال بسیار آسان شده است.

مفاهیم مختلفی برای طراحی برچسب ها با کمک قالب های آنلاین برچسب وجود دارد. یکی از این نمونه ها طراحی برچسب به گونه ای است که کل مراحل تولید  را نشان دهد. این برچسب می تواند ، یا مواد تشکیل دهنده یا اجزای مختلف نوشیدنی ، میزان الکل ، عطر یا نوع رایحه مورد استفاده  و غیره را مشخص کند.

ویژگی های ذکر شده به عنوان یک نقطه فروش منحصر به فرد از محصول برای معرفی در بازار برجسته شده است. جدا از ویژگی ها یا ویژگی نوشیدنی ها ، حتی استعداد طراح گرافیک شما می تواند کمک بیشتری به بازاریابی  کند. این نه تنها با طراحی خود به مشتری متصل می شود بلکه می تواند نکات مختلفی را که نوشیدنی را منحصر به فرد می کند برجسته کند.

 

شما می توانید لیبل خود را با اندازه دقیق برچسب طراحی کنید یا می توانید یک متخصص را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

طراحی های معاصر نیز برای برچسب در حال پیشرفت است.

طرح های مختلفی برای برچسب نوشیدنی وجود دارد که می تواند برای جشن های آینده 2021 مورد استفاده قرار گیرد.

 

در اینجا 15 نمونه طراحی برچسب شیک برای سال 2021 آورده شده است

لیبل این نوشیدنی توسط یونگ فون مت طراحی شده است. این طرح برچسب شخصیت یک فرد را مشخص می کند (نه شخصیت متفاوت وجود دارد که باید خاص باشد).

 

نمونه لیبل 2021
نمونه لیبل 2021

 

2- نوشیدنی ماه عسل

این نوشیدنی به دلیل شکل بطری و همچنین به دلیل قلم خاص خود ، “قلم ماه عسل” معروف است. این تایپوگرافی زیبا را می توانید روی برچسب مشاهده کنید. بطری توسط لورن گولمبویکی طراحی شده است. وی این بطری را به عنوان جشن “ماه عسل” ، که به معنای دوره برداشت عسل در ماه ژوئن است ، به مشتریان خود هدیه داد.

نمونه لیبل 2021
نمونه لیبل 2021

 

03. کارخانه وینی گاراژ

این نوشیدنی در ظروفی شبیه قوطی های سقز بسته بندی می شود. این ایده خلاقانه تصور می کند سوخت به خودرو اضافه می شود و قرار است در گاراژ نگهداری شود. این را آنتونی هاموند طراحی کرده است.

 

نمونه لیبل 2021
نمونه لیبل 2021

 

04. نوشیدنی و طعم

در اینجا یک ایده خلاقانه دیگر برای برجسته کردن ویژگی نوشیدنی و طعم نوشابه آن وجود دارد. بطری ها مانند بطری نوشابه ای رنگی هستند که به مشتریان خود در مورد طعم و مزه پیامی می دهد. طعم های مختلف نوشیدنی را می توان به راحتی از طریق رنگ بطری تشخیص داد.

 

 

نمونه لیبل 2021
نمونه لیبل 2021

 

 

05. مجموعه لیبل های Logan Weemala

این مجموعه لیبل ها محل تولد آن ، وهمالا است. Weemala در استرالیا محلی است که انگور کشت می شود. این کلمه به “دید خوب” ترجمه می شود. این برچسب دارای تصاویری از پرندگان است که در این منطقه یافت می شوند. 5 طعم مختلف از این نوشیدنی وجود دارد که هر نوع پرنده جلوه ای بازیگوش و جذاب به این کارخانه نوشیدنی سازی بزرگ استرالیایی می دهد.

 

لیبل حرفه ای
لیبل حرفه ای

 

 

06. بسته بندی

این بسته بندی منحصر به فرد دیگری برای نوشیدنی است. این متفاوت از نوشیدنی های سنتی بطری است. در ابتدا ، ممکن است داشتن یک بسته بندی عجیب باشد. Versus Wine Pouch تصور تمیز و شفاف را به شما ارائه می دهد و آرم طلایی روی بسته بندی کیفیت آن را مشخص می کند.

 

لیبل شیک
لیبل شیک

 

08. نوشیدنی تعطیلات

این مارک ویژگی صفر درصدی الکل را برجسته می کند. این با عنوان “من رویای کریسمس سفید را می بینم” می رود. این یک هدیه مناسب برای خانواده و دوستان شما است.

همچنین بخوانید : چگونه بهترین طراحی برچسب محصول را داشته باشیم

 

 

لیبل حرفه ای
لیبل حرفه ای

 

 

 

 

09. بن شریلر TwentyFour

این بطری از بن شیلر ادعا می کند که قطر بطری دقیقاً 24 سانتی متر است. این طرح از یک موضوع باند لاستیکی پیروی می کند. این طرح بر اساس موضوع یک نوار لاستیکی و یک مهر و موم چوب پنبه ساخته شده است.

 

 

 

10. بطری نوشیدنی بریل Lazarus
این یک برچسب منحصر به فرد است که خواندن آن برای یک مرد عادی دشوار است. این برچسب روی زمینه سیاه یا زرد با بریل پررنگ چاپ شده است. شرح و جزئیات شراب در پایین بطری ذکر شده است. این سبک منحصر به فرد ما را مجذوب انتخاب این بطری و قفسه بندی آن می کند.

 

 

11. بطری نوشیدنی “برهنه” از Saddler’s Creek
همانطور که از نامش بر می آید ، هیچ برچسبی روی بطری Saddler’s Creek Naked Wine Bottle وجود نخواهد داشت. مطالب و متن دیگر روی خود بطری چاپ شده است.

 

نمونه لیبل حرفه ای چاپی
نمونه لیبل حرفه ای چاپی

 

برای مشاهده طراحی های حرفه ای تر به صفحه طراحی لیبل حرفه ای مراجعه کنید.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *