10 روش برای بهبود تصاویر عکاسی تبلیغاتی از محصولات

10 روش برای بهبود تصاویر عکاسی تبلیغاتی از محصولات
[vc_row][vc_column][vc_column_text]فروشگاه های آنلاین قفسه های پر از محصولات ندارند تا مصرف کنندگان بتوانند مانند فروشگاه های فیزیکی آن را لمس کرده و بررسی کنند. این امر استفاده از تصاویر جذاب محصول را برای تجار آنلاین مهم می کند. در اینجا ده روش برای بهبود تصاویر عکاسی تبلیغاتی از محصولات ارائه شده است.

1. با عکس های خوب شروع کنید

اگر با یک تصویر محصول با کیفیت شروع کنید ، می توانید زمان زیادی صرفه جویی کنید. برای یافتن نور مناسب وقت بگذارید ، از سه پایه یا سطح صاف برای ثابت نگه داشتن دوربین خود استفاده کنید و مطمئن شوید که دوربین به درستی بر روی محصول شما متمرکز شده است. همچنین ممکن است بخواهید چندین عکس از یک محصول با استفاده از نور و زوایای مختلف بگیرید. داشتن مجموعه ای بزرگتر از عکس ها برای ویرایش می تواند به شما در یافتن بهترین راه برای ارائه محصول کمک کند. هرچه نحوه استفاده از دوربین خود را بیشتر بدانید و زمان بیشتری را با عکس های اولیه خود بگیرید ، تصاویر محصول شما بهتر خواهد بود.

برای مشاهده نمونه عکس های تبلیغاتی و صنعتی با کلیک بر روی عکاسی تبلیغاتی به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 

2. از تصاویر با کیفیت و وضوح بالا در سایز بزرگ استفاده کنید

مشتریان می خواهند قبل از خرید محصول ، آن را کاملاً بررسی کنند. به صورت آنلاین ، این به معنای داشتن تصویر با کیفیت بالا یا وضوح بالا است. تصویر محصول بزرگ و واضح را در صفحه محصول خود به مشتریان خود ارائه دهید – یا از تصویر کوچک به آن پیوند دهید.

 

مشتریان به یک تصویر بزرگ نیاز دارند ، زیرا نمی توانند شخصاً محصول شما را برداشته و بررسی کنند.

 

3. از بیش از یک عکس محصول استفاده کنید

از آنجا که مصرف کنندگان نمی توانند محصولاتی را که در فروشگاه آنلاین خود می فروشید لمس کنند ، داشتن تصاویری که زوایای مختلف محصول شما را نشان می دهد ، درک بهتری از آن را امکان پذیر می کند. این امر به ویژه در مورد محصولاتی که گزینه ها یا ویژگی های زیادی دارند صادق است. مصرف کنندگان می خواهند ببینند چه چیزی می خرند.

 

عکس های متعدد محصول به مشتریان این امکان را می دهد تا اقلام موردنظر خود را به طور کامل درک کنند.

 

مواردی وجود دارد که بیش از یک عکس محصول غیر ضروری است. اما احتیاط کنید. بیشتر اوقات یک تصویر واحد کافی نیست.

4. نمایش محصول در حال استفاده

گنجاندن تصویری که محصول شما را در حال استفاده نشان می دهد ، به مصرف کننده وصل می شود. این راه دیگری برای غلبه بر شکاف ایجاد شده در یک فروشگاه آنلاین است که در آن مصرف کنندگان نمی توانند محصولات را به صورت فیزیکی لمس کنند.

 

مشاهده محصول مورد استفاده شما می تواند جایگزینی برای امتحان کردن آن باشد.

 

 

5. از ابعاد مناسب استفاده کنید

گاهی اوقات انتقال تصویر از رایانه به ویترین فروشگاه اینترنتی شما می تواند نسبت تصویر – یعنی عرض در مقابل ارتفاع – تصویر محصول را مخدوش کند. مطمئن شوید که ابعاد تصویر روی رایانه شما با ابعاد تصویر در ویترین مغازه شما مطابقت دارد. این نه تنها نسبت ابعاد مناسب برای تصویر شما را تضمین می کند ، بلکه اگر مرورگر قبل از ارائه تصویر مجبور به تغییر اندازه آن نشود ، می تواند زمان بارگذاری آن را نیز کاهش دهد.

 

تصویر تحریف شده محصول ، محصول را اشتباه نشان می دهد و ممکن است جذابیت آن را کاهش دهد.

 

 

6. از Clean Backgrounds استفاده کنید

یک پس زمینه شلوغ می تواند توجه شما را از محصولی که قصد فروش آن را دارید ، منحرف کند. از یک پس زمینه ساده و مناسب استفاده کنید یا پس زمینه را با هم حذف کنید. حتی ممکن است بخواهید در وهله اول هنگام عکاسی از یک پس زمینه یکپارچه استفاده کنید.

حتی تصاویری که در پس زمینه سفید گرفته می شوند ، گاهی اوقات نیاز به تنظیم دارند تا پس زمینه واقعاً سفید شود و نه سایه ای از خاکستری. gradient های ظریف همچنین می توانند به عنوان پس زمینه برای تصاویر محصول استفاده شوند و گاهی اوقات می توانند توهم خط افق را در پشت محصول ایجاد کنند.

همچنین بخوانید : نحوه عکاسی تبلیغاتی از لباس

 

پس زمینه تمیز به محصول شما اجازه می دهد تا برجسته شود.

 

 

7. از برش های تمیز محصول استفاده کنید

اگر پس زمینه را از تصویر محصول خود حذف می کنید ، مطمئن شوید که محصول خود را تمیز کات کرده اید. این بدان معناست که یک لبه پیکسلی در اطراف آن ندارید ، بلکه یک برش صاف از تصویر شما است که قطعاتی از پس زمینه را نشان نمی دهد. بسته به محصول شما ، این می تواند به تکنیک های پیشرفته تری برای جداسازی تصویر نیاز داشته باشد.

 

 

کات پیکسلی محصول شما را غیرحرفه ای نشان میدهد(تصویر راست)

 

 

8. از بازتاب های واقع گرایانه استفاده کنید

اگر بازتاب تصویر را وارد می کنید ، مطمئن شوید که بازتاب شما واقعی است. ساده ترین راه برای اطمینان از این امر این است که محصول را بر روی سطح بازتابنده شات کنید تا اینکه بازتاب را پس از پردازش اضافه کنید. اگر بازتابی را با استفاده از Photoshop یا ویرایشگر تصویر دیگر اضافه می کنید ، از چشم انداز تصویر و منبع نور خود آگاه باشید. بازتاب بیش از حد و غیر واقعی فوکوس واقعی را از محصول کم می کند.

 

بازتاب هایی که واقع بینانه نیستند ، بر خریداران شما تأثیر منفی خواهند گذاشت.

 

 

9. از روشنایی و کنتراست مناسب استفاده کنید

تصویر محصول شما باید میزان روشنایی و کنتراست مناسبی داشته باشد تا جزئیات محصول برجسته شود و تصویر شما برجسته شود. استفاده از “Levels” یا “Curves” در Photoshop به شما امکان می دهد تغییرات روشنایی و کنتراست را به صورت پیش نمایش  تنظیم کنید. همچنین ممکن است بخواهید “Auto Contrast” را در Photoshop به عنوان نقطه شروع برای تنظیم تصویر خود امتحان کنید.

 

تنظیم ساده روشنایی ، کنتراست یا تعادل رنگ می تواند عکس های محصول شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد.

 

۱۰- یک دست باشید

همه تصاویر محصول مورد استفاده فروشگاه آنلاین شما باید زیبایی مشابهی داشته باشند. این به معنی روشنایی ، اندازه و فاصله مشابه است. یک دستی تصویر نه تنها ظاهر صفحه فروشگاه شما را بهبود می بخشد ، بلکه مرور محصولات در فروشگاه شما را نیز آسان تر می کند.

 

یک سبک عکاسی یکنواخت ، تجربه خرید منسجم و راحت تری را ارائه می دهد.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *