آموزش عکاسی از شال و روسری

آموزش عکاسی از شال و روسری

من قبلاً در اینجا درباره عکاسی صنعتی صحبت کرده ام و اگر شما یک وبلاگ نویس هستید (یا نه!) می دانید گرفتن یک عکس خوب چقدر سخت است تا با عکس خود، با افراد پشت رایانه صحبت کنید و دقیقاً نشان دهید چیزی را که میخواهید! امروز ما در مورد آموزش عکاسی از شال و روسری صحبت میکنیم، بنابراین این نظر من است (توجه داشته باشید: دوربین خوب در دست من است، بنابراین با گوشی امتحان نکرده ام!)

 

 

توجه داشته باشید من با استفاده از استودیو خانگی خود، عکاسی در منزل را به راحتی انجام داده ام.

 

 

این یک قاب ساخته شده از PVC است. به قسمت پشت میز، آن طرف میز و سپس پایین میز جلو، یک تکه زمینه سفید پلی استر برای پس زمینه سفید و صاف قرار دارد. یک تکه پارچه سفید از کناره ها و بالای آن پوشانده شده است، این باعث پخش شدن نور می شود. من 4 گیره در چراغ ها نصب کرده ام – 2 عدد CFL بزرگ “با شیپور”. من به نور بیشتری احتیاج داشتم بنابراین 2 CFL معمولی دیگر اضافه کردم، در حالی که صحبت می کنیم 2 تا از بالای شیپورها به سمت من می آیند! این یک جعبه درخشان سفید با سایه بسیار کم ایجاد می کند.

سپس فلش را خاموش کردم، تراز سفیدی خود را تنظیم کردم و شروع به شات کردم. من مجبور شدم کمی در فتوشاپ ویرایش کنم، اما بسیار کم.

هر روسری بصورت منحصر به فرد با رنگ دستی استفاده می شود و از مجموعه خاصی از رنگهای مخلوط استفاده می شود. اگرچه ممکن است یکی در انبار داشته باشم، اما ممکن است لازم باشد یکی را فقط برای شما رنگ آمیزی کنم، بنابراین ممکن است 7 روز برای رسیدن به انبار طول بکشد. الگوها و توزیع رنگ ها از روسری به روسری دیگر متفاوت است.

 

 

Wild Rice ترکیبی ظریف از خاکستری، برنز، صورتی روشن با رنگ طلایی است.
آموزش عکاسی از شال و روسری
آموزش عکاسی از شال و روسری
آموزش عکاسی از شال و روسری
Earth ،Wind & Fire ترکیبی از قهوه ای خاکی، آبی آسمانی و قرمز و طلایی پررنگ است.

 

آموزش عکاسی از شال و روسری
آموزش عکاسی از شال و روسری

 

 

 

 

Rate this post

2 thoughts on “آموزش عکاسی از شال و روسری

  • mr gholami says:

   گرفتن عکس محصولات روسری برای وبسایت شما می‌تواند به روش ارزان و اقتصادی انجام شود. در زیر چند راهنمایی برای کمک به شما در گرفتن عکس‌های با کیفیت بالای روسری با دوربین موبایل آمده است:

   1- یک منطقه با نور مناسب پیدا کنید: نور مناسب برای گرفتن عکس با کیفیت بسیار مهم است، حتی برای عکس‌های روسری. سعی کنید یک منطقه با نور طبیعی پیدا کنید و در صورت نیاز از یک جعبه نوری استفاده کنید تا روسری شما به خوبی نورانی شود و از سایه‌ها آزاد باشد.

   2- از پسزمینه ساده استفاده کنید: پس زمینه ساده و رنگی نیز می‌تواند به روسری شما کمک کند تا در عکس مشخص تر و بهتر دیده شود و عکس شما به نظر حرفه‌ای تر بیاید.

   3- از مانکن یا آویز استفاده کنید: استفاده از یک مانکن یا آویز برای نمایش روسری شما می‌تواند به عکس حرکت و ابعاد بیشتری بدهد. همچنین می‌توانید از مدل یا دوستتان برای پوشیدن روسری استفاده کنید تا نشان دهید که روسری در چه حالتی بهترین شکل را به خودش می‌گیرد.

   4- نزدیک شوید و فوکوس کنید:مطمئن شوید که به روسری خود نزدیک شوید تا جزئیات مهم را در عکس ثبت کنید، اما نه به قدری نزدیک که عکس شما مبهم شود. از فوکوس خودکار دوربین موبایل یا لمس کردن روی صفحه نمایش برای فوکوس روی روسری استفاده کنید.

   5- ویرایش عکس: پس از گرفتن عکس، از یک برنامه ویرایش عکس برای تنظیم روشنایی، کنتراست و اشباع رنگ استفاده کنید تا روسری شما به خوبی در عکس مشخص شود.

   با رعایت این راهنمایی‌های ساده، شما می‌توانید با دوربین موبایل خود عکس‌های با کیفیت و حرفه‌ای از روسری‌های خود بگیرید و محصولات خود را با هزینه کم و در یک روش اقتصادی به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *