5 نکته کلیدی برای طراحی کاتالوگ سه لت

طراحی کاتالوگ سه لت
[vc_row][vc_column][vc_column_text]

5 نکته کلیدی برای طراحی کاتالوگ سه لت

طراحی کاتالوگ سه لت شما می تواند داستان محصولات شما را به شیوه ای قانع کننده بازگو کند و مشتریان را به تعامل با برند شما تشویق کند. طراحی کاتالوگ شما این قدرت را دارد که همه چیزهایی را که نام تجاری شما ارائه می دهد به اشتراک بگذارد و شما را از رقبا متمایز کند. از صفحه جلد گرفته تا طرح کلی، کاتالوگ شما می تواند به شما کمک کند با کسانی که با نام تجاری شما طنین انداز هستند ارتباط برقرار کنید و نقش مهمی در استراتژی بازاریابی شما ایفا کنند.

 

1-      عکس های محصول با کیفیت بالا بگیرید

قرار دادن عکس‌های با کیفیت بالا هنگام طراحی کاتالوگ سه لت به محصولات شما اجازه می‌دهد تا بدرخشند. کاتالوگ ها به شدت به تصاویر متکی هستند و عکاسی محصول شما اولین چیزی است که مشتریان هنگام مرور کاتالوگ شما متوجه آن می شوند. عکاسی حرفه ای همچنین اطمینان حاصل می کند که رنگ های عکس محصول با رنگ های محصول فیزیکی مطابقت دارد تا با انتظارات مشتری مطابقت داشته باشد.

کسب و کار زمانی رشد می کند که اعتماد خریدار بالقوه را به دست آورد ، به همین دلیل است که بسیار مهم است که تصویر روشنی از طرز فکر تجاری به آنها ارائه دهیم . پس از جلب اعتماد آنها، یک کسب و کار باید محصولی را به آنها معرفی کند. این زمانی است که بازاریابی عاقلانه دشوار می شود.

عکس‌های باکیفیت موجود در یک طراحی کاتالوگ سه لت ، دلیلی بر خوب بودن محصول، هم از نظر کیفیت و هم از نظر ظاهری، می‌باشد.

دیدگاه مشتری: زمانی که یک کسب و کار مشتریان را تشویق می کند تا تصاویری از نحوه استفاده از محصول یا خدمات خود ارسال کنند، آنها هم به آنها اعتماد می کنند و هم به آنها قدرت می بخشند. این به ایجاد اعتبار کمک می‌کند؛ انتقال تصویری که کسب‌وکار به آن اهمیت می‌دهد و به خریداران احترام می‌گذارد.

یک کسب و کار باید پیام را به یک عکس با کیفیت بالا تبدیل کند ، به این ترتیب شانس بیشتری برای خوانده شدن دارد. اگر عکس برای چشم خوشایند و قابل درک باشد ، مخاطب کل محتوا را می خواند و در نهایت محصول یا خدمات را خریداری می کند.

 

2-      رنگ های مناسب را انتخاب کنید

رنگ های مورد استفاده در طراحی کاتالوگ سه لت  شما باید نشان دهنده برند شما باشد و احساس هر محصول و فصل را به تصویر بکشد. درست از روی صفحه جلد، رنگ ها باید توجه را به محصولات برجسته شما جلب کنند.

گنجاندن رنگ‌های خاص در تبلیغات شما می‌تواند توجه مصرف‌کننده را با فوریتی جلب کند که یک شعار جذاب نمی‌تواند. رنگ ها به دلیل ارتباط های متعددی که مصرف کنندگان با رنگ های خاص دارند، می توانند راحت تر توجه مصرف کننده را جلب کنند. به عنوان مثال، طبق بررسی ها، رنگ قرمز نه تنها به دلیل اینکه یکی از پر جنب و جوش ترین رنگ ها در طیف مرئی است توجه را به خود جلب می کند، بلکه به دلیل ارتباط های متعددی که مصرف کنندگان با رنگ از شرکت های بزرگ در سراسر جهان گرفته اند، چشم را به خود جلب می کند.

انتخاب دقیق رنگ ها در کمپین های تبلیغاتی مشاغل کوچک می تواند به شرکت شما کمک کند تا بر ویژگی های محصولات خود تأکید کند.

 

3-      کپی که می فروشد بنویسید

طراحی کاتالوگ بدون محتوای کپیطراحی کاتالوگ بدون محتوای کپی

  توضیحات محصول شما باید به راحتی قابل پیمایش باشد، بنابراین خوانندگان می توانند به راحتی کاتالوگ شما را اسکن کنند. برای جلوگیری از کپی برداری زیاد، محتوا را به گونه ای محتوا را سازماندهی کنید که به خوانندگان اجازه دهد قبل از تصمیم گیری برای خرید، به سرعت اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنند. اضافه کردن تبلیغات و برجسته کردن تخفیف ها در صفحه اول را در نظر بگیرید.

 

4-      برندسازی قوی را پیاده سازی کنید

برندسازی قوی در طراحی کاتالوگ سه لت شما، داستان برند شما را به شیوه ای قانع کننده بازگو می کند. مردم اغلب به سمت یک برند جذب می شوند، زیرا با چرایی پشت سر یک برند طنین انداز می شوند. برندسازی به خوانندگان این امکان را می دهد که ارزش های برند شما را درک کنند و با آن ارتباط برقرار کنند.

 

5-      ثبات ایجاد کنید

ثبات در طراحی کاتالوگ

اجرای یکپارچگی در طراحی کاتالوگ سه لت به داشتن یک برند قوی مرتبط است. هماهنگی در جزئیات مانند سبک عکاسی و نور برای عکس های محصول باعث می شود کاتالوگ شما به راحتی دنبال شود. همچنین داشتن یک چیدمان و سبک طراحی ثابت، عناصر مختلف برند شما را گرد هم می آورد. محصولات ویژه‌ای که می‌خواهید برجسته کنید، می‌توانند از طرح‌بندی معمولی جدا شوند، در حالی که همچنان از سبک کلی کاتالوگ پیروی می‌کنند.

 

کلام آخر

امیدواریم این نکات طراحی کاتالوگ سه لت به برند شما قدرت دهد تا کاتالوگ هایی را منتشر کند که باعث افزایش فروش می شود. اگر به طراحی کاتالوگ نیاز دارید که با مخاطبان هدف شما همسو باشد، همین امروز با مدرن طرح تماس بگیرید و یک مشاوره رایگان دریافت کنید همچنین نمونه کارهای طراحی کاتالوگ چاپی و طراحی کاتالوگ آنلاین ما را مشاهده کنید.

 

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *