5 نکته ای که باید قبل از طراحی لوگو تجاری خود در نظر بگیرید

قبل از طراحی لوگو

نکات مهم قبل از طراحی لوگو تجاری

لوگو چیزی بیش از یک نماد ثابت است. این نشان دهنده تمام چیزی است که برند شما مخفف آن است. به گفته بهترین طراحان لوگو، لوگو به عنوان هویت بصری برای کسب و کار شما عمل می کند. اهمیت یک لوگو در این واقعیت نهفته است که اجازه نمی دهد کسب و کار شما به یک هویت بی چهره تبدیل شود. برای اینکه تأثیری استثنایی بر روی یک مشتری احتمالی بگذارید، باید با بهترین شرکت طراحی لوگو صحبت کنید تا لوگو برجسته شود. این باید هر چیزی باشد که برند برای آن تلاش می کند و می خواهد مشتریان آن را درک کنند. اگر به داشتن یک استارتاپ فکر می کنید، اولین سرمایه گذاری که باید انجام دهید در شرکت های طراحی لوگو است.

از آنجایی که لوگو سنگ اصلی برند محسوب می شود، باید توسط یک متخصص طراحی شود. مهم نیست که به چه طراحی لوگویی برای شرکت نیاز دارید، لوگوی حرفه ای باید برجسته باشد و به عنوان چهره شناسایی شرکت شما عمل کند و افراد به محض دیدن لوگو به یاد شرکت، محصولات و خدمات شما بیفتند. همانطور که با بهترین شرکت طراحی لوگو تماس می گیرید، آنها لوگو را با در نظر گرفتن نکات زیر طراحی خواهند کرد:

طراحی لوگو گالری ارکید
طراحی لوگو گالری ارکید

طراحی که به عنوان چهره کسب و کار عمل می کند.

مردم همیشه یک تصویر خاص را با لوگو مرتبط می کنند. اگر شرکت های طراحی لوگوی خوبی را برای خروجی جذاب به دست آورید، مردم هر زمان که تصویر در مقابل آنها قرار گیرد بلافاصله به محصول شما فکر می کنند.

 

طراحی که تشخیص سریع نام تجاری را ارائه می دهد.

در حالی که نوشتن محتوا قطعاً مهم است، طراحی لوگو برای شرکت باید در اولویت قرار گیرد زیرا همه وقت ندارند تا مقاله ای را برای دانستن در مورد کسب و کار شما مطالعه کنند. لوگوی منحصر به فرد طراحی شده به عنوان هویت بصری برند عمل می کند.

جهت مطالعه درمورد طراحی برند و جذب مخاطب بیشتر کافیست کلیک کنید.

 

طراحی که مصرف کنندگان را به تصمیم گیری سوق می دهد.

به گفته بهترین شرکت طراحی لوگو، اگر مردم به لوگوی شما علاقه داشته باشند، تمایل دارند به طور ناآگاهانه به سمت کسب و کار شما سوق پیدا کنند. قضاوت اولیه از طراحی لوگو ناشی می شود و یک لوگوی خلاقانه بر روند فکر مصرف کنندگان تأثیر می گذارد.

 

طراحی که متمایز بودن را در بین رقبا نشان می دهد.

ممکن است چندین شرکت دیگر وجود داشته باشند که محصولات یا خدمات مشابهی را ارائه می دهند. برای متمایز شدن در میان انبوه شرکت ها و لوگو، از شرکت های طراحی لوگوی متخصص این حوزه کمک بگیرید تا لوگوی شما از بقیه متمایز باشد. طراحی باید در ذهن مصرف کنندگان اثری ابدی بر جای بگذارد تا آنها مدام به شما مراجعه کنند.

همچنین بخوانید: تاثیر لوگو بر برند شما

 

طرحی با رنگ و فونت مناسب

بازی با فونت و رنگ‌های لوگو می‌تواند برای کسب‌وکار شما یک مزیت یا ضرر باشد. اطمینان حاصل کنید که طراحی لوگو برای شرکت توسط یک حرفه ای انجام می شود تا او بداند چگونه به مخاطب ارائه دهد.

لوگو قرار است نشان دهنده کسب و کار شما در همه جا باشد. روی بسته بندی محصول، روی بیلبوردها یا شاید روی تابلویی که بالای در آویزان است. خدمات طراحی لوگو باید چیزی ایجاد کند که در مورد تجارت شما صحبت کند. با کمی برنامه ریزی و اجرا، کسب و کار شما می تواند لوگوی چشم نوازی داشته باشد و با سایرین در بازار رقابت کند.

طراحی لوگو گروه نرم افزاری مکعب
طراحی لوگو گروه نرم افزاری مکعب

همچنین بخوانید: چاپ و برند سازی با انواع سربرگ

کلام آخر

مجموعه مدرن طرح ارائه کننده کلیه خدمات طراحی کاتالوگ، طراحی جعبه، عکاسی صنعتی و… می باشد.

همین الان برای متمایز بودن لوگوی خود با ما تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *