راهنما متن کاتالوگ

نمونه متن کاتالوگ
[vc_row][vc_column][vc_column_text]اکنون کاتالوگ محصولات از زمان ظهور اولین کاتالوگ سفارشات پستی در دهه 1800 به یکی از اصلی ترین ابزارهای بازاریابی تبدیل شده است. هیچ راهی برای تخمین دقیق فروش کاتالوگ ها که به صورت سالانه هستند وجود ندارد ، اما مطابق پیش بینی اقتصادسنجی Wharton در سال 1998 ، فروش کاتالوگ در این سال نزدیک به 87 میلیون دلار بود. این بدان معناست که تهیه کاتالوگ برای مشاغل شما می تواند منجر به سود بهتر در کل کار شود ، ما در مقالات قبل به آموزش طراحی کاتالوگ با انواع نرم افزارهای کاربردی را توضیح دادیم امروز با شما در مورد یکی از نکات کلیدی کاتالوگ ها یعنی متن کاتالوگ که سوال بیشتر صنف ها این است که ما چه چیزی در کاتالوگ خود بنویسیم؟ متن کاتالوگ حاوی چه اطلاعاتی است؟ و… در ادامه راهنما متن کاتالوگ را به شما توضیح میدهیم ، امید آن است که برای شما مفید باشد و در بازاریابی و فروش نتیجه خوبی بگیرید.

راهنما متن کاتالوگ

نکته شماره 1
تا آنجا که می توانید در مورد محصولاتی که درباره آنها می نویسید اطلاعات جمع کنید. این شامل نه تنها توضیحات شرکت است ، بلکه در صورت امکان توضیحات تصاویر محصولات نیز می باشد. هرچه اطلاعات بیشتری درباره محصولی که در مورد آن می نویسید داشته باشید ، متن شما نیز موثرتر خواهد بود.

نکته شماره 2
توصیفات محصول خود را براساس شماره محصول و نام محصول تنظیم کنید. اول و مهمترین، دستورالعمل های شرکتی که دنبال میکنید را برای آن بنویسید  به طور معمول، این شامل توصیف 20 تا 50 کلمه ای از محصول است.

نکته شماره 3
تمام اطلاعات مربوطه را از جمله ابعاد محصول ، در دسترس بودن رنگ و هرگونه اطلاعات اضافی موجود در توضیحات محصول را بگنجانید ، تا جایی که ممکن است  صادق کار کنید ، توصیف ظاهر محصول را ارائه دهید و سپس اطلاعات بعدی و سایر اطلاعات را در انتهای توضیحات بگنجانید. به ویژه برای کاتالوگ های مواد غذایی ، از توضیحات واضحی استفاده کنید که باعث شود دهان مشتریان آب بیفتد.

نکته شماره 4
خلاصه فکر کنید و بنویسید. جای بازی زیاد نیست. از کلماتی مانند “و” ،  یا “فعل” صرف نظر کنید. توضیحات ساده با صفتهای واضح برای کاتالوگ ایده آل است.

مزایا را شرح دهید. وقتی خوانندگان به کاتالوگ شما نگاه می کنند ، آخرین چیزی که می خواهند ببینند ویژگی ها است. …
برای مخاطبان خود بنویسید. …
تیترهای جذاب را بنویسید. …
ساده بگویید…
میتوانید یک داستان بگویید.

همچنین بخوانید : سه جنبه برای طراحی کاتالوگ عالی[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *