سه جنبه برای طراحی کاتالوگ عالی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]سه جنبه برای طراحی کاتالوگ عالی : آیا تا به حال به یک کاتالوگ چشم نواز توجه کرده اید و از خود می پرسید که چگونه می توانند بسیار متفاوت باشند و در عین حال مورد توجه قرار بگیرند؟ با استفاده از این سه جنبه میتوانید به نتیجه یک کاتالوگ قدرتمند برسید.

سه جنبه برای طراحی کاتالوگ عالی

طرح

وقتی صحبت از چاپ کاتالوگ می شود ، قبل از آن طراحی عالی یک الزام است. آنچه باعث می شود طراحی یک کاتالوگ عالی باشد ، فکر و موقعیت است ، به عنوان مثال ، طرح بندی کاتالوگ ابزار ممکن است به اندازه طراحی کاتالوگ لباس مد مهم نباشد. اگر کمی تردید دارید ، لطفا با یک متخصص چاپ یا طراحی گرافیک مشورت کنید. با برنامه ریزی ، سخت کوشی و برخی مشاوره های خردمندانه می توانید یک کاتالوگ افسانه ای طراحی کنید. و با استفاده از یک متخصص حرفه ای که روزمره طراحی می کند ، کاتالوگ شما می تواند از خوب به عالی تبدیل شود. بنابراین این سوال را از خود بپرسید: آیا ترجیح می دهید فروش خوبی از کاتالوگ خود داشته باشید؟ یا فقط یک کاتالوگ میخواهید؟

تصاویر

تصاویر با کیفیت بالا فقط مختص چند کاتالوگ استثنایی نیست. فناوری پیشرفت کرده است و تصاویر با کیفیت بالا حداقل موارد مورد نیاز برای یک کاتالوگ حرفه ای است. از متن استفاده نکنید تا فقط به مشتریان خود بگویید چقدر خوشحال میشوید که از محصولات ما استفاده کنید – به مشتری نشان دهید که شخص دیگری از خرید خود از شما لذت می برد. عکس مشتری کاملاً محتوا همیشه برنده است. عکس از افرادی که از محصول شما استفاده می کنند ، روش عالی دیگری برای تشویق باورپذیری در کیفیت پیشنهاد شما است. پیام شما هرچه باشد ، یک کاتالوگ عالی همیشه شامل تصاویر با کیفیت بالا است.

میتوانید تصاویر با کیفیت بالا را در صفحه عکاسی صنعتی مشاهده کنید.

 

چاپ

چاپ حرفه ای کیفیت طراحی عالی و تصاویر استثنایی را به حداکثر می رساند. روش انجام خودتان ممکن است یک کاتالوگ خوب تولید کند ، اما همانطور که در طراحی گفتیم ، استفاده از یک شخص حرفه ای می تواند یک کاتالوگ عالی تولید کند. وقتی صحبت از تبلیغات وچاپ می شود ، تلاش برای پس انداز  معمولا در الویت بیشتر شرکت ها قرار میگیرد در حالی . چاپ با کیفیت پایین کیفیت  محصولات شما را کاهش می دهد و در نتیجه فروش کمتری دارد. چاپ با یک حرفه ای نه تنها باعث بهبود ظاهر کاتالوگ شما می شود بلکه می تواند محصولات شما را فراتر از آن چیزی که هست نشان دهد. البته در نظر داشته باشید، هرچه تیراژ بالاتری را سفارش دهید ، هزینه هر قطعه کمتر می شود.

وقتی نوبت به ایجاد یک کاتالوگ موفق می رسد ، توجه به کیفیت در زمینه های طراحی ، تصاویر و چاپ امری حیاتی است. وقت و تلاش خود را صرف کنید تا اطمینان حاصل کنید که هر کالایی در کاتالوگ شما مطلوب به نظر رسد. شما به فروش آن نیاز دارید!

همچنین بخوانید : آموزش طراحی کاتالوگ با indesign

لینک کوتاه : https://bit.ly/3nk3aNR[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *