نحوه عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

نحوه عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه
[vc_row][vc_column][vc_column_text]وقتی صحبت از عکاسی از جواهرات به میان می آید ، می توانید از زمینه های مختلف مختلفی برای چاشنی تصاویر جواهرات خود استفاده کنید. از جمله این موارد می توان به عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه و بی انتها اشاره کرد.

هر پس زمینه عکس هدف متفاوتی را ارائه می دهد. رنگ سفید بدون شک بیشترین استفاده را در وبسایت های فروشگاهی دارد. این روش بالینی است اما به تصاویر جواهرات ظاهری تمیز و حرفه ای می بخشد. در همین حال ، سایر زمینه های خنثی و طرح دار به دلایل خلاقانه استفاده می شوند ، اما رنگ مشکی متمایز است. این حالت تصویر شما را به گونه ای تنظیم می کند که هیچ پس زمینه رنگی و غیر رنگی دیگر نمی تواند به آن برسد.

مطالب مرتبط : عکاسی از جواهرات

دلایل زیادی وجود دارد که چرا عکاسی از جواهرات، در زمینه سیاه ارزش امتحان کردن را دارد. بیا یک نگاهی بیندازیم!

5 دلیل برای اینکه باید از جواهرات در زمینه سیاه عکاسی کنید

 

1. مشکی توجه به جواهرات را جلب می کند.

عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه
عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

 

 

پس زمینه مشکی توجه جواهرات را به ویژه برای قطعات با رنگ روشن جلب می کند ، زیرا پس زمینه تیره کنتراست ایجاد می کند و روحیه را ایجاد می کند ، که درام را به عکس یا فیلم اضافه می کند.

این باعث می شود زمینه سیاه برای تبلیغات موثر باشد. تأثیر چشمگیر احساسات مثبت را منتقل می کند و به تحریک آن کمک می کند.

 

2. رنگ مشکی لوکس است ، که در مورد جواهرات صحبت می کند

 

عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

 

 

رنگ مشکی دارای ظرافت و زرق و برق است ، که نشان دهنده تسلط آن در رده محصولات لوکس است.

این معمولاً با پیچیدگی ، اعتبار ، رمز و راز و انحصاری همراه است. ممکن است متوجه شوید که با تغییر مد رنگها در طول زمان تغییر می کنند ، اما رنگ مشکی معیار لوکس تغییر ناپذیر باقی می ماند. از این رو ، تمایل به عکاسی حرفه ای از محصولات در زمینه سیاه همیشه شگفت انگیز است.

مطالب مرتبط : عکاسی تبلیغاتی از طلا

 

3. رنگ مشکی باعث محبوبیت جواهرات شما می شود

 

عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه
عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

 

رنگ مشکی سطوح بازتابنده زیبا از فلزات و رنگ های غنی سنگ های قیمتی را برجسته می کند. متوجه خواهید شد که چگونه رنگ به طور چشمگیری در زمینه سیاه ظاهر می شود. به عنوان مثال ، زمردها دارای رنگ سبز عمیق تری هستند ، پارایبا شروع به درخشش می کند ، عقیق مکزیکی با رنگ سبز خودنمایی می کند ، الماس به دلیل تضاد بیشتر می درخشد و این لیست همچنان ادامه دارد.  بک مشکی این رنگ ها را برجسته تر می کند – پر جنب و جوش و روشن.

 

4. رنگ مشکی شما را متمایز می کند.

عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه
عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

 

تسلط بر عکاسی در زمینه سیاه بسیار دشوار است. بسیاری از جواهرسازان به آن دسترسی ندارند. بنابراین ، شما را از رقبای خود متمایز می کند. شما همچنین در وب سایت ها و رسانه های اجتماعی برجسته خواهید شد زیرا بسیاری از عکس های سیاه پس زمینه را به صورت آنلاین مشاهده نخواهید کرد.

 

نحوه عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

اکنون که از تأثیر زمینه مشکی بر محصولات جواهرات خود مطلع شده اید ، بیایید به شما بیاموزیم که چگونه می توانید به عکس ها و فیلم های جواهرات سیاه و سفید با کیفیت حرفه ای  دست پیدا کنید.

نکات زیر را بخوانید!

روشنایی

نورپردازی عامل اصلی یک عکس زمینه مشکی کامل است. اطمینان حاصل کنید که سوژه را به درستی با استفاده از نور روشن که فقط بر روی جواهرات شما متمرکز شده است ، روشن کنید.

استفاده عاقلانه از نور ها برای عکس ها و فیلم های شما معجزه می کند. در واقع ، اگر بتوانید بر نوردهی  مسلط شوید ، دیگر نیازی به پس زمینه سیاه ندارید. آن دو می توانند کار را انجام دهند. به عنوان مثال ، می توانید از سوژه خود در اتاقی که همه درها و پنجره ها بسته است عکس بگیرید.

در عین حال ، می توانید از نور مصنوعی استودیو برای کنترل بیشتر در انتهای خود استفاده کنید. وسایلی مانند چتر و پارچه های دیگر می توانند به شما در جلوگیری از نور غیر ضروری کمک کنند. با این حال ، فراموش نکنید که اندازه منطقه عکاسی شما بسیار مهم است. در صورت امکان از مناطق کوچکتر استفاده کنید زیرا تبدیل آنها به جعبه سیاه راحت تر است.

پس زمینه های مشکی

مگر اینکه شما یک عکاس حرفه ای باشید ، ناگفته نماند که برای دستیابی به یک ویدئو یا عکس از جواهرات با پس زمینه مشکی کامل به یک پس زمینه سیاه احتیاج دارید.

مثل همیشه ، می توانید بداهه پردازی کنید. یک پارچه سیاه و بزرگ از هر پارچه فروشی کافی خواهد بود ، اما توجه داشته باشید که پارچه ای که استفاده می کنید به اندازه کافی ضخیم است تا نگذارد نور از آن عبور کند. پارچه مخملی مشکی نور را به خوبی جذب می کند و ارزان است ، بنابراین نباید سخت باشد.

اگر پارچه های مشکی در دسترس ندارید ، می توانید از رول کاغذ سیاه استفاده کنید. از مواد براق خودداری کنید زیرا نور را منعکس می کنند. در نتیجه ، دستیابی به یک پس زمینه سیاه و سفید دشوار است.

انتخاب مواد مشکی مناسب برای پس زمینه یک گام مهم است. اگر این کار به درستی انجام شود ، مدت زمانی را که باید صرف پردازش عکس ها و فیلم های خود کنید ، کاهش می دهد.

با تنظیمات دوربین خود بازی کنید

قبل از عکاسی ، با تنظیمات دوربین خود در حالت دستی بازی کنید. کنترل بر تنظیمات خود در اطمینان از تاریک شدن پس زمینه تا حد امکان مفید است. می توانید هیستوگرام دوربین خود را بررسی کنید. هیستوگرام مقادیر رنگی تصویر شما را نشان می دهد. رنگهای روشن در سمت راست نمایش داده می شوند. بنابراین ، هرچه بیشتر به راست حرکت کنید ، تن (tone ) روشن تر می شود. رنگ های تیره در سمت چپ هستند ، بنابراین پیکسل ها را به سمت چپ ببرید. هرچه بیشتر به سمت چپ حرکت کنید ، پس زمینه تیره تر می شود.

علاوه بر این ، می توانید تنظیمات ISO ، سرعت شاتر و دیافراگم را تا زمانی که به توهم پس زمینه سیاه نرسیده است ، تنظیم کنید.

مطالب مرتبط : چگونه می توان مثلث نوردهی را به راحتی درک کرد: دیافراگم ، سرعت شاتر و ISO

 

ثبت جواهرات در زمینه سیاه با Eclipse

Picup Media اخیراً Eclipse را به عنوان یک افزودنی برای دستگاه GemLightbox منتشر کرد. این به جواهرسازان اجازه می دهد تا عکس های جواهرات و فیلم های 360 درجه را در یک پس زمینه سیاه و سفید بدون نیاز به ویرایش ، تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود ثبت کنند.

این افزودنی باعث صرفه جویی در وقت می شود ، به ویژه برای جواهرفروشان با موجودی عظیم برای عکاسی و جواهرسازانی که عکاسی از جواهرات را جزء مهم تجارت جواهرات آنلاین می دانند.

پارچه های خود را کنار بگذارید ، در اینجا چیزی است که شما نیاز دارید تا هر تعداد عکس و فیلم زمینه سیاه که می خواهید ، در عرض چند ثانیه ثبت کنید.

مرحله 1. بازتابنده و پوشش صفحه گردان را بردارید. سپس ، GemLightbox Eclipse را در بالای صفحه گردان قرار دهید.

 

مرحله 2. درپوش Eclipse را با استفاده از سوکت های انگشت باز کرده و صفحه گردان را بچرخانید تا Eclipse در محل خود قفل شود.

 

 

مرحله 3. جواهرات خود را داخل GemLightbox قرار دهید و بازتابنده را به عقب برگردانید.

 

 

مرحله 4. تلفن هوشمند خود را قرار دهید. به حالت دوربین بروید و فیلتر Eclipse را انتخاب کنید.

 

 

مرحله 5. برای فوکوس ضربه بزنید ، نور را در صورت لزوم تنظیم کنید و برای ضبط کلیک کنید.

 

درست مانند بالا ، شما می توانید عکس های  جواهرات را در زمینه مشکی بی عیب و نقص بگیرید. دیگر نیازی به پردازش مجدد عکس ندارید زیرا خروجی با کیفیت بالا است ، نتایج زیر را ببینید.

عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه
عکاسی از جواهرات در زمینه سیاه

 

فراموش نکنید که پس از عکاسی روی ذخیره کلیک کنید تا بتوانید آن را مستقیماً از طریق ایمیل برای خریداران احتمالی خود ارسال کنید یا به پلتفرم های رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید.

 

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *