برای اینکه محصولات خود را در دریایی از سایت های فروشگاهی برجسته کنید ، در اینجا راهنمای گرفتن عکس های زیبا از محصولات مانند یک حرفه ای است:

چه چیزی باعث ایجاد عکس های زیبا در محصول می شود؟

بهترین عکس های محصول واضح و دقیق هستند ، بدون پس زمینه و ویژگی های منحرف کننده. برای اطمینان از فوکوس روی محصولات ، عکسهای خود را در پس زمینه سفید بگیرید. این نه تنها توجه بیننده را به موردی که درباره خرید آن فکر می کنند جلب می کند ، بلکه امکان سازگاری در دامنه و وب سایت شما را فراهم می کند.

 

نکات و تکنیک های عملی برای عکاسی از محصول

۱٫ از  لوازم مناسب استفاده کنید
اگر بین گوشی هوشمند و دوربین بدون آینه یا DSLR انتخاب دارید ، به دوربین اختصاصی مراجعه کنید. همانطور که این روزها گوشی های هوشمند پیچیده است ولی یک دوربین حرفه ای نیز به شما کمک می کند تا بهترین تصویر از محصولات را داشته باشید.

نیازی نیست که برای یک دوربین هزینه زیادی بکنید. همه دوربین های مدرن بدون آینه و DSLR عکس هایی با کیفیت بالا ثبت می کنند و دارای ویژگی های دستی هستند .

 

برای بهبود سایت فروشگاهی  خود ، در این لوازم جانبی نیز سرمایه گذاری کنید:

لنز دوربین مناسب

بسته به دوربین خود ، ممکن است بتوانید لنزها را در صورت لزوم خاموش کنید. اگر از نزدیک از محصولات عکاسی می کنید ، یک لنز ماکرو به شما کمک می کند جزئیات دقیق تر را به نمایش بگذارید. از طرف دیگر ، لنزهای پرایم توانایی عمق میدان کمتری دارند ، بنابراین برای برجسته سازی قسمت های خاصی از محصول شما بسیار درخشان هستند. آنها همچنین پیش زمینه را از پس زمینه برای عکس های واضح تر جدا می کنند.

از لنزهای عریض (مانند لنزهایی که ممکن است برای عکاسی منظره استفاده کنید) خودداری کنید ، زیرا این محصولات باعث تحریف محصولات شما می شوند.

 

 

سعی کنید از محصولات خود در همان نور عکس بگیرید و برای کمک به خریداران خود در تجسم بهتر محصولات ، آنها را در زوایای مختلف بگیرید ، این بهترین گزینه است که مشتری نیاز دارد زیرا او نمیخواهد خرید حضوری داشته باشد.

با آزمایش زوایای مختلف ، همچنین به شما ایده می دهد که کدام عکس باید اصلی یا تصویر “شاخص” باشد.

 

 

 

سه پایه

یک سه پایه محکم شما را با عکس های واضح و بدون تاری روبرو می کند و به شما امکان می دهد از هر زاویه ای به راحتی عکس بگیرید. یک سه پایه استاندارد با سر سه طرفه باید این کار را انجام دهد. اگر میز عکاسی از محصول را تنظیم می کنید ، یک پایه سه تایی رومیزی گزینه ارزان تری است.

زمینه سفید

همانطور که اشاره کردیم ، زمینه سفید و سفید بهترین نقطه شروع برای عکاسی حرفه ای از محصول است. می توانید یک پس زمینه با کیفیت بالا خریداری کنید. متناوباً ، اگر مسیر DIY را طی کنید ، یک رول کاغذ سفید از فروشگاه هنر محلی شما نیز به همین ترتیب کار خواهد کرد.

کاغذ را به عنوان رفت و برگشت تنظیم کنید و از نوار محکم برای آویزان کردن پس زمینه موقت خود استفاده کنید. مهمترین مزیت جارو این است که اگر کثیف شود ، می توانید قسمت کثیف را قطع کرده و یک قطعه جدید را به پایین بچرخانید.

 

 

نور

چه از نور طبیعی استفاده کنید و چه از نور مصنوعی ، برای گرفتن بهترین عکس ، باید سایه های تند را از بین ببرید. کارت بازتابنده یا گزاف گویی راهی ارزان و موثر برای هدایت نور به نفع شما و به حداقل رساندن سایه ها است.

اگر نور مصنوعی را انتخاب کردید ، سعی کنید از فلاش دوربین داخلی خودداری کنید – ممکن است سایه های تیره ایجاد کند. در عوض ، به سراغ گزینه های روشنایی خارجی بروید ، مانند اسلحه ساچمه ای نصب شده در دوربین ، چراغ های LED یا تنظیمات بزرگتر نور استودیو.

هدف نرم ، نورپردازی یکنواخت است ، بنابراین با پر کردن نور آزمایش کنید و پرش کنید تا بدانید چه چیزی برای شما و محصولات شما مفید است.

نکته حرفه ای: به فضای کاری خود فکر کنید. برای نمایش محصولات خود به یک جدول نیاز دارید. پیشنهاد می کنیم آن را جلوی دیوار و ترجیحاً کنار پنجره قرار دهید تا از نور طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.

همچنین مطالعه کنید : نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی

۲٫ سبک عکاسی خود را برای عکاسی از محصول تنظیم کنید

اکنون که همه تنظیم شده اند ، زمان شروع عکاسی است! اگر برای عکاسی تازه وارد هستید ، یا برای اولین بار اقدام به عکاسی از محصول می کنید ، صبر و حوصله مهم است. مانند هر نوع عکاسی ،  ممکن است طول بکشد – اما این نکات باید کمک کند.

حالت دستی را روشن کنید

بسیاری از ما عادت کرده ایم که به دوربین اجازه دهیم کار خود را انجام دهد ، اما عکسبرداری به صورت دستی یک مهارت ارزشمند است.

با تغییر تنظیمات ، به احتمال زیاد با عکسهایی متناسب با سبک مورد نظر خود مواجه خواهید شد. اگر با تنظیمات دستی آشنا هستید ، ابتدا f / stop خود را به عدد بالاتر (برای بیشترین عمق میدان) تغییر دهید و نوردهی خود را تا زمانی که از تصویر پیش نمایش راضی نباشید تنظیم کنید.

اگر با حالت دستی کاملاً راحت نیستید ، از اولویت دیافراگم استفاده کنید. با استفاده از این تنظیم ، تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم دیافراگم است – و دوربین شما بقیه کارها را انجام می دهد. باز هم ، دیافراگم کوچکتر محصولات شما را واضح و متمرکز نگه می دارد.

 

همچنین بخوانید : عکاسی از محصول برای اینستاگرام

 

 

عکسهای زیادی بگیرید

هرچه در پایان روز گزینه های بیشتری داشته باشید ، بهتر است! برای یک عکاس ، هیچ چیز بدتر از این نیست که بعداً به عکس های خود نگاهی بیندازید و زوایای مختلف را فراموش کرده باشد.

برای چند عکس از سبک زندگی بیرون بروید

معامله را با چند عکس از محصول خود عملی کنید. این تصاویر “سبک زندگی” یا “تصاویر درون زمینه ای” نامیده می شوند ، و برای یادآوری دلیل اصلی کلیک  هستند. آنها به محصولات شما جان می بخشند و به هر حال شما احتمالاً تاکنون می توانستید با هوا کار کنید!

 

 

مطمئن شوید پس زمینه با محصولات مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، لباس های عجیب تابستانی به خوبی با مناظر طبیعی کار می کنند ، در حالی که چمدان ها ممکن است برای یک محیط شلوغ شهری مناسب باشد.

 

۳٫ وقت خود را صرف ویرایش کنید

پس از تولید برای ایجاد سنگ تمام در تصاویر شما بسیار مهم است. نیازی به پیچیدگی نیست. هنگامی که مجموعه ای از تصاویر را انتخاب کردید که از آنها راضی هستید ، آنها را ویرایش کنید. این می تواند به معنای تغییر میزان نوردهی ، اصلاح رنگ یا از بین بردن نقص یا مانکن باشد.

 

نکته حرفه ای: برای یکنواختی ، اندازه ای را برای برش و تولید تصاویر خود انتخاب کنید و آن را در وب سایت خود قرار دهید.

 

مانند یک حرفه ای از محصولات عکس بگیرید
مشتریان خود را فریب دهید تا بر روی “افزودن به سبد خرید” با عکس های زیبای محصول کلیک کنند. با استفاده از این نکات ، شما در ایجاد عکسهای زیبا از محصول در راه خواهید بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *