چگونه می توان برای وب سایت فروشگاهی خود عکس های زیبایی از محصولات گرفت

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

چه چیزی باعث ایجاد عکس های زیبا در محصول می شود؟

تکنیک هایی برای گرفتن عکس های زیبا محصول را در این مقاله بخوانید!

برای اینکه محصولات خود را در دریایی از سایت های فروشگاهی برجسته کنید ، در اینجا راهنمای گرفتن عکس های زیبا از محصولات مانند یک حرفه ای است:

بهترین عکس های محصول واضح و دقیق هستند ، بدون پس زمینه و ویژگی های منحرف کننده. برای اطمینان از فوکوس روی محصولات ، عکسهای خود را در پس زمینه سفید بگیرید. این نه تنها توجه بیننده را به موردی که درباره خرید آن فکر می کنند جلب می کند ، بلکه امکان سازگاری در دامنه و وب سایت شما را فراهم می کند.

 

 

عکاسی محصولات

 

 

نکات و تکنیک های عملی برای عکاسی از محصول

1. از  لوازم مناسب استفاده کنید
اگر بین گوشی هوشمند و دوربین بدون آینه یا DSLR انتخاب دارید، به دوربین اختصاصی مراجعه کنید. همانطور که این روزها گوشی های هوشمند پیچیده است ولی یک دوربین حرفه ای نیز به شما کمک می کند تا بهترین تصویر از محصولات را داشته باشید.

نیازی نیست که برای گرفتن عکس های زیبا محصول به دنبال خرید دوربین های گران قیمت باشید. همه دوربین های مدرن بدون آینه و DSLR عکس هایی با کیفیت بالا ثبت می کنند و دارای ویژگی های دستی هستند .

 

عکس های زیبای محصولات

 

 

برای بهبود سایت فروشگاهی خود، در این لوازم جانبی نیز سرمایه گذاری کنید:

لنز دوربین مناسب

بسته به دوربین خود، ممکن است بتوانید لنزها را در صورت لزوم تعویض کنید. اگر از نزدیک از محصولات عکاسی می کنید ، یک لنز ماکرو به شما کمک می کند جزئیات دقیق تر را به نمایش بگذارید و بتوانید عکس های زیبا محصول را ثبت کنید. از طرف دیگر ، لنزهای پرایم توانایی عمق میدان کمتری دارند، بنابراین برای برجسته سازی قسمت های خاصی از محصول شما بسیار درخشان هستند. آنها همچنین پیش زمینه را از پس زمینه برای عکس های واضح تر جدا می کنند.

از لنزهای عریض (مانند لنزهایی که ممکن است برای عکاسی منظره استفاده کنید) خودداری کنید، زیرا این محصولات باعث تحریف محصولات شما می شوند.

سعی کنید از محصولات خود در همان نور عکس بگیرید و برای کمک به خریداران خود در تجسم بهتر محصولات، آنها را در زوایای مختلف عکاسی کنید، این بهترین گزینه است که مشتری نیاز دارد زیرا او نمیخواهد خرید حضوری داشته باشد.

با آزمایش زوایای مختلف، همچنین به شما ایده می دهد که کدام عکس های زیبا محصولات باید اصلی یا تصویر “شاخص” باشد.

 

لنز دوربیت برای گرفتن عکس های زیبا

سه پایه

یک سه پایه محکم شما را با عکس های زیبا ، واضح و بدون تاری روبرو می کند و به شما امکان می دهد از هر زاویه ای به راحتی عکس بگیرید. یک سه پایه استاندارد با سر سه طرفه باید این کار را انجام دهد. اگر دوربین را برای عکاسی از محصول تنظیم می کنید، یک پایه سه تایی رومیزی گزینه ارزان تری است.

زمینه سفید

همانطور که اشاره کردیم، زمینه سفید بهترین نقطه شروع برای عکاسی حرفه ای از محصول است. می توانید یک پس زمینه با کیفیت بالا خریداری کنید. همچنین می توانید کاغذ های بزرگ از سفید از فروشگاه های لوازم تحریری تهیه کنید تا هزینه کمتری پرداخت کرده باشید.

 

عکس های زیبا

نور

چه از نور طبیعی استفاده کنید و چه از نور مصنوعی، برای گرفتن بهترین عکس، باید سایه های تند را از بین ببرید. کارت بازتابنده راهی ارزان و موثر برای هدایت نور به نفع شما و به حداقل رساندن سایه ها است.

اگر نور مصنوعی را انتخاب کردید ، سعی کنید از استفاده ی فلاش دوربین خودداری کنید؛ زیرا ممکن است سایه های تیره ایجاد کنید. در عوض، به سراغ گزینه های روشنایی خارجی بروید، مانند چراغ های LED یا تنظیمات بزرگتر نور استودیو.

برای ایجاد سایه های نرم، نورپردازی یکنواخت لازم است ، بنابراین با پر کردن نور آزمایش کنید و بدانید چه چیزی برای شما و محصولات شما مفید است.

نکته حرفه ای: به فضای کاری خود فکر کنید. برای نمایش محصولات به یک جدول نیاز دارید. پیشنهاد می کنیم آن را جلوی دیوار و ترجیحاً کنار پنجره قرار دهید تا از نور طبیعی بیشترین استفاده را ببرید.

همچنین مطالعه کنید : نورپردازی در عکاسی تبلیغاتی

2. سبک عکاسی خود را برای عکاسی از محصول تنظیم کنید

اکنون که همه تنظیمات انجام شده اند، زمان شروع عکاسی است! اگر برای عکاسی تازه وارد هستید، یا برای اولین بار اقدام به عکاسی از محصول می کنید، صبر و حوصله مهم است. مانند هر نوع عکاسی ،  ممکن است کمی ارتقا مهارت طول بکشد  اما این نکات می تواند به شما کمک کند تا بتوانید تمرین کنید و عکس های زیبا محصولات خود را ثبت و نهایی کنید.

حالت دستی را روشن کنید

بسیاری از ما عادت کرده ایم که به دوربین اجازه دهیم کار خود را انجام دهد ، اما عکسبرداری به صورت دستی یک مهارت ارزشمند است.

با تغییر تنظیمات، به احتمال زیاد با عکسهایی متناسب با سبک مورد نظر خود مواجه خواهید شد. اگر با تنظیمات دستی آشنا هستید ، ابتدا f / stop خود را به عدد بالاتر (برای بیشترین عمق میدان) تغییر دهید و نوردهی خود را تا زمانی که از تصویر پیش نمایش راضی نباشید تنظیم کنید.

اگر با حالت دستی کاملاً راحت نیستید، از اولویت دیافراگم استفاده کنید. با استفاده از این تنظیم، تنها کاری که باید انجام دهید تنظیم دیافراگم است  و دوربین شما بقیه کارها را انجام می دهد. باز هم تکرار می کنیم که دیافراگم کوچکتر محصولات شما را واضح و متمرکز نگه می دارد.

 

همچنین بخوانید : عکاسی از محصول برای اینستاگرام

 

ثبت عکس های زیبا از محصولات

 

عکسهای زیادی بگیرید

هرچه در پایان روز گزینه های بیشتری داشته باشید ، بهتر است! برای یک عکاس ، هیچ چیز بدتر از این نیست که بعداً به عکس های خود نگاهی بیندازید و زوایای مختلف را فراموش کرده باشد.

برای چند عکس از سبک زندگی بیرون بروید

پروژه خود را با گرفتن چند عکس محصول شروع کنید. این تصاویر “سبک زندگی” یا “تصاویر درون زمینه ای” نامیده می شوند ، و برای یادآوری دلیل اصلی کلیک  هستند. آنها به محصولات شما جان می بخشند و به هر حال شما احتمالاً تاکنون می توانستید با هوا کار کنید!

 

مطمئن شوید پس زمینه با محصولات مطابقت داشته باشد. به عنوان مثال ، لباس های رنگارنگ تابستانی به خوبی با مناظر طبیعی ست می شوند و نمای زیبایی را به تصویر می کشند ، در حالی که عکاسی از چمدان ها ممکن است برای یک محیط شلوغ شهری مناسب باشد.

 

3. وقت خود را صرف ویرایش کنید

پس از تولید عکس های زیبا وجود افکت های رنگی و نورپردازی مناسب ویرایش آنها بسیار مهم است. البته نیازی به پیچیدگی و ادیت های دشوار نیست. هنگامی که مجموعه ای از تصاویر را انتخاب کردید که از آنها راضی هستید، آنها را ویرایش کنید. همانطور که گفته شد این امر می تواند به معنای تغییر میزان نوردهی ، اصلاح رنگ یا از بین بردن نقص یا نقاط اضافه در تصویر باشد.

 

نکته حرفه ای: برای یکنواختی، اندازه ای را برای برش و تولید تصاویر انتخاب کنید و آن را در وب سایت خود قرار دهید.

 

کلام آخر
تلاش کنید با گرفتن عکس ههای زیبا مشتریان را ترغیب به خرید کنید. با استفاده از این نکات، شما در ایجاد عکس های زیبا از محصول در راه خواهید بود .

کانون تبلیغاتی مدرن طرح با سالها تجربه در زمینه عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی توانسته است سابقه ای درخشان از خود برجای بگذارد؛ اما حالا تصمیم گرفته ایم با شرح نکات مهم و تکنیک ها عکاسی به علاقه مندان کمک کنیم امیدواریم که مطالب برای شما مفید بوده باشد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *