8 روشی که دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما در رشد کسب و کار کمک کند

رشد کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ

رشد کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ

رشد کسب و کار با دیجیتال مارکتینگ امکان پذیر است؟

دیجیتال مارکتینگ موثرترین راه برای هر کسب و کار بزرگ یا کوچک برای تبلیغ موفق محصولات و خدمات برند خود است. در حالی که برخی ممکن است بر این باورند که بازاریابی دیجیتال صرفاً تبلیغات آنلاین است، اما این شامل مجموعه‌ای از تلاش‌های پشت صحنه است که به طور سیستماتیک برای دستیابی به مشتریان جدید و ایجاد اعتبار آنلاین یک نام تجاری طراحی شده‌اند.

تمام جنبه های مختلف بازاریابی دیجیتال گرد هم می آیند تا به جستجوگران کمک کنند تا کسب و کار شما را پیدا کنند و در دفعه بعد که با آن روبرو شدند، برند شما را شناسایی کنند و این به رشد کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

جنبه های مختلفی از بازاریابی دیجیتال وجود دارد، از جمله طراحی کاتالوگ دیجیتال ایجاد وب سایت یا به روز رسانی به یک کاتالوگ آنلاین یا وب سایت قدیمی، تولید سرنخ یا تبلیغات تبلیغاتی، و بازاریابی و مدیریت رسانه های اجتماعی است.

بازاریابی دیجیتال همچنین شامل بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) ایجاد محتوا و بازاریابی، ارتباط آنلاین با مشتریان و غیره است. می توانید به راحتی کاتالوگ الکترونیکی خود را در سایت بارگزاری کنید تا کاربران به راحتی به لیستی از خدمات و محصولات شما دسترسی داشته باشند.

به عنوان یک شرکت تبلیغاتی با تجربه در بازار تهران، ما می دانیم که تبلیغ کسب و کار شما به صورت آنلاین نیازمند تلاش و تخصص است. ما استراتژی‌های دیجیتالی آزموده‌شده و واقعی را برای کمک به رشد کسب‌وکارها و ایجاد یک پایگاه مشتری قوی ایجاد کرده‌ایم.

این روش ها که بازاریابی دیجیتال می تواند به شما در رشد کسب و کارتان کمک کند را بخوانید.

 

رسیدن به طیف جامعی از مخاطبان هدف

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های استفاده از بازاریابی دیجیتال برای کمک به رشد کسب‌وکارتان این است که بازاریابی دیجیتال می‌تواند به شما کمک کند تا به مخاطبان آنلاین بسیار بیشتری نسبت به آنچه که از طریق تبلیغات سنتی امکان‌پذیر است، دست یابید.

بسیاری از کسب‌وکارهای کوچک یا امتیازدهی‌های محلی به تبلیغات از ویترین فروشگاه خود، پخش کاتالوگ چاپی، بروشور، یا چسباندن تابلوها و سایر روش‌های جلب توجه مشتری متکی هستند. این روش‌ها می‌توانند برای رانندگی در ترافیک در شعاع کوچک به عنوان تبلیغات محلی موفق باشند، اما راه‌های بسیار مؤثری برای دستیابی به مخاطبان زیاد یا ایجاد شهرت تجاری عمومی نیستند.

بازاریابی دیجیتال به کسب و کار شما اجازه می دهد تا به صدها تا هزاران نفر دسترسی داشته باشد و پیام یا پیشنهادی هدفمند برای آنها ارسال کند.

 

بازاریابی دیجیتال موثرتر از گذشته

بازاریابی موتورهای جستجو (SEM) این نوع بازاریابی شامل تبلیغاتی است که بیشتر افراد در بالای نتایج جستجو در گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو می بینند. بازاریابی موتورهای جستجو تنها یکی از راه هایی است که دیجیتال مارکتینگ می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد، مانند تبلیغات نمایشی ثابت، تبلیغات بنری، تبلیغات تعاملی و تبلیغات متحرک، در میان سایر موارد که برای وب سایت ها و پلتفرم های رسانه های اجتماعی (مانند تبلیغات گوگل یا بینگ ادز) طراحی شده اند.

 

کمپین های تبلیغاتی برای جذب مشتریان بیشتر، هدف قرار دادن افراد با علایق خاص و یادآوری به کسانی که قبلاً از کاتالوگ آنلاین و یا وب سایت شما بازدید کرده اند یا به برند شما علاقه نشان داده اند، استفاده می شود.

این امکان وجود دارد که یک کمپین تبلیغاتی را برای جذب انواع مختلفی از مشتریان یا برای تبلیغات ویژه، تعطیلات و موارد دیگر تنظیم کنید.

تبلیغات آنلاین به شما امکان می دهد برخی از رقابت های مرتبط با رتبه بندی نتایج جستجو را دور بزنید، زیرا تبلیغ شما در بالای صفحه است. انواع مختلف تبلیغات به شما این امکان را می دهد که پول خود را بر اساس نتایج نیز تقسیم کنید، بنابراین شما بر اساس نتایج و نه بر اساس حدس و گمان بازاریابی می کنید.

 

برای سرنخ ها کمتر خرج کنید

بازاریابی دیجیتال در مقایسه با روش‌های بازاریابی و تبلیغات سنتی مقرون به صرفه است، زیرا به کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​شانس یکسانی برای جذب مشتری می‌دهد.

البته، هر چه پول بیشتری برای رشد کسب و کار صرف تبلیغات در دسترس داشته باشید، توجه بیشتری را می توانید به خود جلب کنید. سئو (بهینه سازی موتور جستجو)، طراحی خوب وب سایت، و سایر جنبه های بازاریابی که توسط یک آژانس مقرون به صرفه پیاده سازی می شوند، می توانند به شما کمک کنند تا بازار بیشتری را برای صنعت خود به دست آورید.

شما می توانید مقدار مشخصی را برای تبلیغات موتورهای جستجو، تبلیغات رسانه های اجتماعی، تبلیغ یک محصول یا خدمات خاص به صورت آنلاین تعیین کنید، یا حتی برای برخی از تبلیغات فقط زمانی که توجه را به خود جلب می کنند، پرداخت کنید، مانند تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) که در آن فقط پرداخت می کنید. وقتی شخصی با تبلیغ شما تعامل دارد.

 

پیام خود را تنظیم کنید

تعیین کنید چه نوع پیام‌ها و گرافیک‌هایی کار می‌کنند و کدام‌ها گرافیک و طرح برای کاتالوگ شما مناسب است.

یکی از بهترین راه‌هایی که بازاریابی دیجیتال می‌تواند به شما در رشد کسب و کار کمک میکند این است که برخلاف بازاریابی سنتی، می‌توانید تبلیغات را بر اساس بازخورد و تحلیل‌های زمان واقعی تنظیم کنید تا بهترین نتایج ممکن را بگیرید.

 

کسب و کار محلی بیشتری را وارد کنید

 

رشد کسب و کار

 

 

بازاریابی دیجیتال می تواند یک تغییر واقعی بازی برای یک تجارت کوچک باشد که به دنبال جذب مشتریان محلی بیشتر است. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزایش ترافیک محلی و رشد کسب و کار ، اجرای تبلیغات خدمات محلی است (اگر کسب‌وکار شما واجد شرایط باشد).

راه دیگر برای تمرکز بر جلب توجه محلی بیشتر، استفاده از جستجوهای نقشه (مانند نقشه های گوگل، نقشه های اپل، ویز و غیره) برای جذب ترافیک بیشتر به ویترین فروشگاه شما یا ظاهر شدن در جستجوهای محلی صنعت کسب و کار شما است.

از Google برای رشد کسب و کار استفاده کنید تا به مشتریان اجازه دهید نظر بدهند، سؤال بپرسند و پاسخ دهند، عکس‌های محصولات و خدماتتان را به رخ بکشید. بازاریابی دیجیتال خوب می تواند به شما کمک کند تا در پول خود صرفه جویی کنید، در جامعه شهرت پیدا کنید و نسبت به تلاش های بازاریابی سنتی، سرنخ بیشتری به دست آورید.

 

دنبال کنندگان جدید در شبکه های اجتماعی به دست آورید

بازاریابی رسانه های اجتماعی روشی موثر برای جذب فالوورهای رسانه های اجتماعی بیشتر، تبلیغ محصولات یا خدمات به پلتفرم های رسانه های اجتماعی مختلف و گروه های افراد بر اساس علاقه است.

یک آژانس دیجیتال می توانند اطمینان حاصل کنند که شما محتوا و تصاویر مناسب را در هر پلتفرم ارسال می کنید، خواه به معنای عکس در اینستاگرام، پیام و عکس در فیس بوک، اطلاعات مربوط به صنعت در لینکدین یا یک ویدیوی عالی در یوتیوب باشد.

یکی دیگر از راه هایی که دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما در رشد کسب و کارتان کمک کند این است که از رسانه های اجتماعی، تبلیغات، فالوورها و ویژگی های رسانه های اجتماعی برای کمک به رشد برند شما استفاده می کند.

 

تبلیغات را در پلتفرم های رسانه های اجتماعی اجرا کنید یا محتوایی را برای برند خود تولید کنید تا پست کنید و دنبال کنندگان بیشتری به دست آورید. وقتی مردم برند شما را دنبال می‌کنند و با آن تعامل دارند، به شما کمک می‌کند اعتماد و شهرت عمومی را به دست آورید. حتی اگر بلافاصله خریدی انجام ندهند یا تماسی برقرار نکنند.

 

رتبه بالاتر در جستجوها

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) جنبه ای از بازاریابی دیجیتال است که یک وب سایت را بهینه می کند تا اطمینان حاصل شود که در نتایج جستجوی مرتبط رتبه بالاتری دارد.

از SEO استفاده کنید تا وب سایت کسب و کار خود را برای جستجوهای موبایلی، جستجوی نقشه و موتورهای جستجوی خاص آماده کنید. گوگل محبوب ترین موتور جستجو است که حدود 93 درصد از جستجوگران وب در سراسر جهان از آن برای یافتن آنچه به دنبال آن هستند استفاده می کنند.

از آنجایی که اکثر جستجوگران (حدود 90٪) از صفحات اول نتایج جستجو عبور نمی کنند، اگر کسب و کار شما در صفحه اول نتایج نباشد، مورد توجه قرار نخواهد گرفت.

یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خوب می‌تواند به شما کمک کند تا محتوای وب‌سایت، جزئیات صفحه و سایر جنبه‌های وب‌سایت خود را بهینه کنید تا بهترین نتایج ممکن را داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که جستجوگران می‌توانند وب‌سایت شما را پیدا کنند.

اگر کسب و کار شما در حال حاضر در صفحه اول گوگل برای عبارات مرتبط با کسب و کار یا صنعت شما نیست، سئو می تواند به شما کمک کند تا برای عبارات یا کلمات کلیدی انتخاب شده رتبه بالاتری کسب کنید، بنابراین مشتریان بالقوه از کسب و کار شما آگاه می شوند.

 

مورد توجه قرار بگیرید

 

مورد توجه قرار بگیرید

 

 

یکی از سخت‌ترین جنبه‌های راه‌اندازی یک کسب‌وکار یا کسب‌وکار آنلاین، عدم شناسایی برند است. اگر مشتریان در وهله اول از کسب و کار شما آگاه نباشند، نمی توانند محصولات شما را بخرند یا خدمات شما را استخدام کنند.

دیجیتال مارکتینگ می تواند به کسب و کار شما کمک کند تا از طریق تبلیغات رسانه های اجتماعی، طراحی کاتالوگ دیجیتال، SEO که به شما امکان می دهد در نتایج بالاتری نشان دهید و موارد دیگر، برند خود را به صورت آنلاین به رسمیت بشناسد.

هنگامی که بسیاری از کسب و کارها یک کاتالوگ آنلاین جدید دریافت می کنند، ممکن است مشتریان جدیدی پیدا کنند، اما تقریباً به تعداد افراد زیادی که گویی یک کمپین تبلیغاتی آنلاین راه اندازی می کنند، دسترسی ندارند.

به همین ترتیب، بسیاری از کسب‌وکارهای جدید می‌توانند کمپین راه‌اندازی کنند، اما اگر دنبال‌کنندگان رسانه‌های اجتماعی، بررسی‌ها یا تعاملات با مشتری کمی داشته باشند، ممکن است کمتر از آنچه انتظار داشتند موفق باشند.

 

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *