نرم افزار طراحی لیبل

نرم افزار طراحی لیبل

لیبل ها برای برخی از پروژه ها مانند سازماندهی پرونده ها مفید هستند ، اما وقتی صحبت از مارک تجاری محصولات می شود ، حیاتی هستند. طراحی لیبل شما می تواند بر انتخاب مشتری از محصول شما یا رقبا تأثیر بگذارد.اگر مهارت های شما به جای طراحی لیبل های آنها در ایجاد محصولات نهفته است ، برنامه های آنلاین می توانند به شما در ایجاد و چاپ برچسب هایی با ظاهر حرفه ای کمک کنند.نرم افزار طراحی لیبل با سطوح مختلف ابزار و ویژگی ها می تواند از رایگان تا گران قیمت باشد. در زیر ، ما در مورد بهترین برنامه های نرم افزاری لیبل برای سال ۲۰۲۰ و اینکه چگونه ممکن است برای شما در طول مراحل طراحی و چاپ مفید باشند ، اطلاعات بیشتری ارائه می دهیم.

۵ نرم افزار طراحی لیبل

 

طراح لیبل Maestro

 

 

نرم افزار طراحی لیبل

صفحه شما هنگام طراحی لیبل  در Maestro Label Designer | نرم افزار طراحی لیبل انلاین

درباره نرم افزار
Maestro Label Designer یک نرم افزار آنلاین طراحی لیبل است که توسط OnlineLabels.com ایجاد شده است. این شامل الگوهای خالی و از پیش طراحی شده برای صدها اندازه و پیکربندی برچسب ، کلیپ آرت ، فونت ها و موارد دیگر است. همچنین دارای یک ابزار هم ترازی برای کمک به چاپ است.

نقاط قوت و ضعف
Maestro Label Designer به طور خاص برای طراحی و چاپ برچسب ایجاد شده است ، بنابراین برای آن نیازها تخصصی است. این نرم افزار لیبل آسان است که به عنوان یک طراح برچسب محصول و همه چیز در این بین کار می کند. این مجموعه از شکل ها و قلم ها محدود است ، اما شما می توانید گرافیک نامحدود را بارگذاری کنید و از حروف تایپ نصب شده در رایانه شخصی خود استفاده کنید. همچنین تحت وب است ، بنابراین می توانید از هر جایی به برچسب های خود دسترسی پیدا کنید. برای کاربران سطح بالا ، ابزارهای تولیدکننده تغذیه و بارکد در سیستم عامل وجود دارد.

چگونه کار می کند
شما پیکربندی برچسب مورد نظر خود را انتخاب کرده یا الگوی از قبل طراحی شده را برای شروع انتخاب می کنید. افزودن متن ، عکس و موارد دیگر با استفاده از نوار ابزار سمت چپ آسان است. وقتی زمان چاپ است ، برنامه به طور خودکار مرزها را تشخیص داده و شامل می شود و طرح شما را در کل صفحه تکرار می کند. سپس طرح خود را بارگیری کرده و از بیننده PDF مورد نظر خود چاپ می کنید.

 

 

Adobe Creative Suite

 

نرم افزار طراحی لیبل

 

درباره
Adobe Suite یک گزینه همه جانبه برای طراحان سطح پیشرفته است. برنامه های مختلف (به ویژه فتوشاپ ، ایلوستریتور و ایندیزاین) ویرایش عکس ، ایجاد vector و چیدمان صفحه را ارائه می دهند.

نقاط قوت و ضعف
این نرمافزار ها هنگام ایجاد طرح های لیبل پیچیده ؛ می درخشند. برای برچسب های محصولات ، ممکن است ارزش سرمایه گذاری را داشته باشد. برای استفاده شخصی ، توجیه قیمت سنگین و منحنی یادگیری شیب دار کمی دشوارتر است.

چگونه کار می کند
می توانید یک الگوی برچسب خالی بارگذاری کنید یا خود  آن را ایجاد کنید. شکل های خود را بسازید ، عکس های خود را وارد کنید و موارد دیگر – این برنامه یک گزینه از خلاقیت شما است. می توانید مستقیماً از روی برنامه ها چاپ کنید و یا برای حفظ ایمنی طرح خود را بارگیری کنید.

 

Canva

 

نرم افزار طراحی لیبل

نرم افزار طراحی لیبل انلاین

 

 

درباره
Canva یک بستر طراحی وب سایت و لیبل با صدها الگو برای کمک به طراحان سطح پایین برای اجرای چشم انداز خود است. بستر رایگان آن برای ویرایش عکس ، طراحی چیدمان و انواع گرافیک در دسترس است.

نقاط قوت و ضعف
این وب سایت صدها الگوی طراحی شده با مهارت و قابلیت افزودن نمودارها ، آیکون ها ، اشکال و موارد دیگر را در خود جای داده است. این طراحی آنلاین را بسیار ساده می کند ، گرچه ممکن است طراحان حرفه ای برخی از ویژگی های پیشرفته همراه با گزینه های پولی را از دست بدهند. بسیاری از بهترین الگوها نیز هزینه اضافی دارند.

چگونه کار می کند
می توانید یک الگوی از قبل طراحی شده را انتخاب کنید یا با یک بوم خالی شروع کنید. عناصر مورد نظر را روی طرح خود بکشید و رها کنید و فایل را برای چاپ بارگیری کنید. شما باید پرونده را  باز کنید و از آنجا چاپ کنید.

 

Microsoft Word

 

نرم افزار طراحی لیبل

نرم افزار طراحی لیبل

 

درباره
Microsoft Word نرم افزاری برای پردازش کلمات است. این مورد برای نوشتن محبوب ترین است ، ابزارهای مختلف طراحی مانند کلیپ آرت ، اشکال و موارد دیگر را ارائه می دهد. این برنامه همچنین شامل قالب های محبوب برچسب برای پیکربندی آسان است.

برای آموزش کاملا رایگان اینجا کلیک کنید و برای مشاهده ایده های لیبل حرفه ای به صفحه طراحی لیبل حرفه ای مراجعه کنید.

نقاط قوت و ضعف
Microsoft Word از قبل روی اکثر رایانه ها نصب شده است و دسترسی گسترده ای را برای آن ایجاد می کند. اکثر مردم با این برنامه بسیار راحت هستند ، یا حداقل به طور مبهم با آن آشنا هستند. داشتن الگوهای از قبل بارگذاری شده برای کاربران راحت است ، اگرچه شما مجبور هستید که طرح خود را در کل ورق تکثیر کنید و این کار خسته کننده است و می تواند منجر به خطا شود.

چگونه کار می کند
می توانید از بین گزینه های آنها یک الگوی خالی انتخاب کنید ، الگویی را بصورت آنلاین بارگیری کنید یا طرح را خود پیکربندی کنید. سپس ، این شما هستید که می توانید عناصر مورد نظر خود را اضافه کنید ، طرح را تکمیل کنید و در صورت لزوم کپی برداری کنید. بدون نیاز به باز کردن برنامه اضافی ، می توانید مستقیماً از Microsoft Word چاپ کنید.

 

Avery

نرم افزار طراحی لیبل

نرم افزار طراحی لیبل انلاین

 

 

درباره
Avery Design & Print یک بستر طراحی مخصوص محصولات مارک دار است. به صورت آنلاین در دسترس است ، بنابراین می توانید برچسب های خود را در هر کجا که هستید طراحی و چاپ کنید. این الگوهای خالی و از پیش طراحی شده را ارائه می دهد و شامل قابلیت افزودن متن ، تصاویر و موارد دیگر است.

نقاط قوت و ضعف
نرم افزار Design and Print برای طراحان سطح پایین متمرکز شده است. می توانید عناصر زیادی را در طراحی خود بکشید و رها کنید و در جای خود سفارشی کنید. این ابزار دارای چندین ابزار سطح پیشرفته مانند املا و مولد بارکد است که برای کاربران شخصی و تجاری مفید است.

چگونه کار می کند
برای استفاده از برنامه باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از ورود به سیستم ، شماره محصول را انتخاب کرده و سپس بین الگوها و پوسته های خالی یا از قبل طراحی شده انتخاب می کنید. شما برای شروع مراحل طراحی به بوم بعدی منتقل میشوید. طرح شما در سراسر ورق شما تکثیر شده و سپس در رایانه بارگیری می شود.

 

نمودار مقایسه نرم افزار طراحی لیبل

این که به دنبال یک مولد طراحی لیبل بارکد یا فضای ذخیره سازی نامحدود هستید ، این نمودار به شما کمک می کند بهترین برنامه ساخت حرفه ای لیبل را برای نیازهای خود تعیین کنید.

عدد ۱ در کادرها به معنی پشتیبانی نرم افزار و عدد ۰ عدم پشتیبانی

 

 

Maestro Label Designer Adobe Creative Suite Canva Microsoft Word Avery Design & Print Online
امکان تغییر اندازه طراحی لیبل ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
دسترسی به کلیپ آرت ، الگوها ۱ ۰ ۱ ۱ ۱
بارکد ۱ ۰ ۰ ۰ ۱
فونت های سفارشی ۱ ۱ ۱ ۰ ۰
PDF قابل چاپ برای چاپ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
Mail merge ۱ ۰ ۰ ۱ ۱
طرح چند ورقه ای ۱ ۱ ۰ ۱ ۱
مولد برچسب تغذیه ۱ ۰ ۰ ۰ ۰
طرح ها را با پوشه ها سازماندهی کنید ۱ ۱ ۱ ۱ ۰
PDF upload ۱ ۱ ۰ ۰ ۱
ویرایش عکس ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
پشتیبانی ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
طرح های نامحدود ۱ ۱ ۰ ۱ ۱
مبتنی بر وب ۱ ۰ ۱ ۱ ۱
سازگار با ویندوز / مک ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
عملکرد تبلت ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
هزینه رایگان پولی رایگان پولی رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *